26. maijā Jūrmala svinēs Kūrorta svētkus. Viena no senākajām un skaistākajām vasaras sezonas atklāšanas svētku tradīcijām ir gājiens. Turpinot tradīciju, kas ik gadu apvieno visu paaudžu jūrmalniekus, organizācijas, uzņēmumus un kolektīvus, aicinām piedalīties Kūrorta svētku gājienā!

image

Gājiena dalībnieki dosies no Dzintaru mežaparka stāvlaukuma līdz Majoru pludmalei, kur viņus ar muzikāliem priekšnesumiem sveiks Latvijā populāri skatuves mākslinieki. Arī šogad atraktīvākais gājiena dalībnieku kolektīvs saņems tēlnieces Olgas Šilovas darināto ceļojošo Jūrmalas pilsētas kausu.

 

Kūrorta svētkos ar daudzveidīgu programmu – muzikāliem un deju priekšnesumiem, atraktīvām izrādēm un dažādām aktivitātēm bērniem un jauniešiem – tiks svinēts vasaras sākums. Svētku kulminācijā vakara noslēgumā – muzikāla programma ar krāšņu uguņošanu jūras krastā.

 

Pulcēšanās svētku gājienam plkst. 12.00 Dzintaru mežaparka stāvlaukumā pie Dzintaru prospekta. Gājiena sākums – plkst. 13.00.

 

Lūdzam informēt par kolektīva dalību gājienā un iesniegt īsu kolektīva vizītkarti līdz 18. maijam!

 

Pieteikšanās gājienam:

  • kultūras iestādēm un kolektīviem – kontaktpersona Evija Kukuvasa, tālrunis 28600083, e-pasts evija.kukuvasa@jkc.lv;
  • uzņēmējiem – kontaktpersona Inese Cukure, tālrunis 20238717, e-pasts inese.cukure@jkc.lv;
  • sporta iestādēm un organizācijām – kontaktpersona Anita Birze, tālrunis 29423342, e-pasts anita.birze@jurmala.lv;
  • izglītības iestādēm – kontaktpersona Dace Kalēja, tālrunis 22007246, e-pasts dace.kaleja@jurmala.lv.

 

Svinēsim Kūrorta svētkus kopā!

 

Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumu laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicēšanai pasākuma komunikācijas nolūkos.