Piektdienas, 26. janvāra, pievakarē plkst. 18.00 Jūrmalas pilsētas muzejs aicina uz sarunu ciklu "Tēja ielas garumā".

image

Jūrmalas pilsētas muzejs turpina sarunu ciklu "Tēja ielas garumā". Katrā tikšanās reizē, noskatoties TV raidījumu “Ielas garumā” un tiekoties ar  jūrmalniekiem, kuri šajos raidījumos dalījušies ar saviem atmiņstāstiem,  tiek iepazīts kāds Jūrmalas rajons un tā vēsture. Pirmajā tikšanās reizē pagājušajā gada nogalē iepzainām Vaivarus un jūrmalniekus, kuri par savām mājām sauc šo Jūrmalas rajonu.

 

Šoreiz dosimies pastaigā pa Viestura ielu. Tā būs iespēja satikt kādreizējos Viestura ielas bērnus un noskaidrot, vai uz šīs ielas kādreiz spēlēts teniss, vai daļu ielas labās puses iedzīvotāju saista radniecība un kā iela mainījusies, laikam ritot.

 

Gaidīsim ikvienu, kurš ieinteresēts atmiņstāstu uzklausīšanā, un ikvienu, kurš gatavs dalīties ar tiem, līdzi ņemot laikmeta liecības foto vai jebkurā citā formātā.

 

Satiksimies, iepazīsimies un dalīsimies atmiņstāstos pie tases tējas!

 

Jūrmalas pilsētas muzejā 2018. gada oktobrī tiek plānota kultūrvēsturiska izstāde "Brīvības stāsti. Jūrmalnieku laikmeta liecības Latvijas simtgadei". Jūrmalas pilsēta kopā ar vēl astoņām Latvijas pilsētām piedalās projektā “Brīvības ielu stāsti republikas pilsētās.” Priecāsimies par jūrmalnieku priekšmetiem, liecībām un stāstiem, saistītiem ar atslēgvārdu BRĪVĪBA /brīvības cīņas, Brīvības prospekts, brīvība no kaut kā un utml./, kurus vēlaties nodot muzejam vai deponēt uz šo izstādes laiku.