image
“Aspazijas māja” aicina ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”

Muzejs “Aspazijas māja” aicina lielus un mazus pētniekus laikā no 19. aprīļa līdz 4. maijam piedalīties ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”. Maršrutā, kas vijas caur Majoriem un Dubultiem, ekspedīcijas dalībniekiem ar kartes palīdzību pilsētvidē jāatrod vienpadsmit kaķi.

pirmdiena, 19.aprīlis, 2021
image
Virtuālā izstādē skatāmi Bulduru Izstāžu namam iesniegtie “Gada NeDarbi”

Arī šogad izstāde “Gada NeDarbs 2020” ir skatāma virtuāli – Bulduru Izstāžu nama lapā sociālajā tīklā “Facebook”. Skatītāju balsošana par labāko darbu un pieteikšanās loterijai norisināsies līdz šā gada 1. jūnijam.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
“Puķu actiņu” zīmēšanas meistarklase no Aspazijas mājas

Muzejs “Aspazijas māja” aicina uz attālināto zīmēšanas meistarklasi “Puķu actiņas”, kuru vadīs bērnu grāmatu ilustratore Gundega Muzikante. Nodarbība norisināsies 15. aprīlī plkst. 16.00 Zoom platformā, tai jāpiesakās iepriekš e-pastā aspazijas.maja@jurmala.lv.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
“Latvijas džeza ainavas” – koncerta pārraide no Dzintaru koncertzāles

Televīzijas kanālā “ReTV” 17.  aprīlī plkst. 22.00 tiks pārraidīts koncerts “Latvijas džeza ainavas” no Dzintaru koncertzāles.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Atklāta pieteikšanās izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus līdz 2021. gada 30. maijam pieteikt izstādes 2023. gadam.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Jūrmalnieki aktīvi iesaistās ideju sniegšanā Eiropas kultūras galvaspilsētas konkursam

Jūrmalnieki sadarbībā ar Kurzemes novada pašvaldībām aktīvi strādā, lai sagatavotu pieteikumu konkursam par Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027. gadā, kas jāiesniedz līdz 2021. gada 4. jūnijam. Paldies radošajiem jūrmalniekiem par iesaisti pieteikuma veidošanā, dalīšanos ar savām idejām un redzējumu!

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Attālināti no Bulduru Izstāžu nama – “Gada Nedarbs – 2020”

Jau astoto gadu Bulduru Izstāžu nams kopā ar biedrību “Rad-Dar” rīko izstādi-akciju-loteriju “Gada Nedarbs – 2020”. Izstāde līdz 1. jūnijam skatāma Bulduru Izstāžu nama “Facebook” vietnē.

ceturtdiena, 1.aprīlis, 2021
image
Lieldienu mūzika no Dzintaru koncertzāles

Pirmajās Lieldienās, 4. aprīlī, plkst. 16.00 televīzijas kanālā “ReTV” būs skatāms krāšņs Lieldienu mūzikas koncerts no Dzintaru koncertzāles “Svētku fanfaras”. Koncertā muzicēs ērģelniece Ilze Reine un Jāņa Porieša metāla pūšaminstrumentu kvintets.

ceturtdiena, 1.aprīlis, 2021
image
Vēsturnieces Ingas Sarmas lekcija “Nāc, peldēt sāc!”

Aspazijas māja 1. aprīlī plkst. 17.00 aicina uz Ingas Sarmas lekciju “Nāc, peldēt sāc!”, kurā vēsturniece pievērsīsies vēl aizvien noslēpumos tītajai peldēšanās kultūrai. Lekcija norisināsies tiešsaistē sociālā tīkla “Facebook” Aspazijas mājas lapā.

otrdiena, 30.marts, 2021
image
“Brīvdienu mūzika. Pjacolla un Bahs” no Dzintaru koncertzāles

Dzintaru koncertzāle klausītājiem piedāvā attālināti baudīt iemīļotā cikla “Brīvdienu mūzika” koncertu “Pjacolla un Bahs”. 27. marta vakarā koncerta pārraide būs skatāma televīzijas kanālā “ReTV”.

trešdiena, 24.marts, 2021
Ielādēt vairāk