Jaunumi
image
Stikla "Nospiedumi gaismā"

Bulduru Izstāžu namā 22. maijā plkst. 19.00 tiks atklāta stikla mākslinieces Andas Munkevicas personālizstāde „Nospiedumi gaismā”.

trešdiena, 22.maijs, 2019
image
Noskaidroti biennāles “Marīna 2019” konkursizstādes dalībnieki

2.starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2019” konkursizstādei šogad izvēlēti 149 mākslinieku darbi no 9 valstīm. 

pirmdiena, 20.maijs, 2019
image
Jūrmala “Muzeju naktī” piedāvā daudzveidīgu pasākumu programmu

Sestdien, 18. maijā, Jūrmalas muzeji un iestādes aicina uz starptautiskās muzeju nakts pasākumiem. Ar meistarklasēm, grafiti mākslu, radošām darbnīcām, koncertiem, mākslas akcijām un izstādēm apmeklētājus gaidīs Jūrmalas pilsētas muzejs, Aspazijas māja, Jūrmalas Brīvdabas muzejs, Bulduru Izstāžu nams, Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Mākslas stacija Dubulti, Majoru vidusskola, gleznu teātris "Inner Light" un “Elektrum” energoefektivitātes centrs.

trešdiena, 15.maijs, 2019
image
Laiks vasarai! Jūrmala aicina svinēt Kūrorta svētkus 25.maijā

25. maijā vasaras galvaspilsētā Jūrmalā visas dienas garumā tiks svinēts kūrorta vasaras sākums. Jūrmala aicina piedzīvot lielāko Saldējuma festivālu Latvijā, iedvesmoties no pasaulē labākajiem ielu dejotājiem “Ghetto Dance”, izbaudīt street food gardēžu maltītes, atpūsties pludmalē, klausoties “Ewert and The Two Dragons”, “Bermudu divstūri”, hiphopa mākslinieka anša un citu mūziķu un grupu koncertus. Svētki noslēgsies pludmalē ar leģendārās rokmūziķes Sūzijas Kvatro un Latvijas rokgrupas “Pērkons” uzstāšanos.

trešdiena, 8.maijs, 2019
image
Aicina uz Ūsiņa dienas svinībām un uguns rituālu

8. maijā Jūrmalas Brīvdabas muzejā tiks rīkoti Ūsiņa svētki, kas ar uguns rituālu ievadīs vasaras sākumu. Pulcēšanās un gatavošanās rituālam – no plkst. 17.30.

trešdiena, 8.maijs, 2019
image
Jūrmalā pirmo reizi norisināsies “Dubultu karnevāls”

11. maijā no plkst. 20.00 līdz 23.00 Dubultu Kultūras kvartālā, Strēlnieku prospektā 30, pirmo reizi norisināsies kultūras un mākslas piedzīvojums ar karnevāla elementiem. Pasākumā gaidāma tikšanās ar īpašiem karnevāla muzikāliem viesiem – Very Cool People, Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa.

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Jau 20. reizi notiks Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”

9.–11. maijā Jūrmalas Mūzikas skolā  notiks XX Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss ”Jūrmala” pūšaminstrumentiem. Konkursam pieteikušies 59 koka pūšamo instrumentu spēles audzēkņi no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

otrdiena, 30.aprīlis, 2019
image
Jaunajā izstāžu ciklā – tekstilijas un zīmējumi

Jūrmalas pilsētas muzejā atklātas divas atšķirīgas izstādes – tekstilmākslinieces Maijas Purgailes darbu retrospekcijas “Tikšanās pie kamīna”, bet otrā stāva zālēs – Jaņa Rozentāla Mākslas skolas pedagogu izstāde “Kas ir zīmējums?”.

pirmdiena, 29.aprīlis, 2019
image
Izsludināts projektu konkurss “Jūrmala – Latvijas valsts simtgadei”

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas un komersantus pieteikt projektus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai konkursā “Jūrmala – Latvijas valsts simtgadei”. Projektu iesniegšanas termiņš – 31. maijs.

pirmdiena, 29.aprīlis, 2019
image
Ainavas, tuvplāni un anekdotes fotoizstādē

Līdz 30. jūnijam mākslas stacijā “Dubulti” apskatāma pazīstamā fotogrāfa Jāņa Deinata personālizstāde.

ceturtdiena, 25.aprīlis, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE