image
Par godu Latvijas valsts simtgadei Jūrmalas Mūzikas vidusskolā izskan jaunradīta muzikāla kompozīcija „Baltais ceļš“

15. novembrī Dubultu Kultūras kvartālā, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jaunajā Dubultu koncertzālē, notika Latvijas valsts simtgadei veltīts svinīgs sarīkojums. Koncertā izskanēja pirmatskaņojums –  Andra Baloža muzikāla kompozīcija ar Leona Brieža vārdiem ”Baltais ceļš”.

piektdiena, 16.novembris, 2018
image
Paziņoti konkursa izstādes „JĀ/NEatkarība-2018” laureāti

Jūrmalas pilsētas muzeja filiālē Bulduru Izstāžu namā (iepriekš Jūrmalas Mākslinieku nams) atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2018” un paziņoti konkursa laureāti, kuri ieguva naudas prēmijas, kā arī sveikti 12 atzinības ieguvušie autori.

trešdiena, 14.novembris, 2018
image
Atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2018”

Jūrmalas pilsētas muzeja filiālē Bulduru Izstāžu namā atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2018” un paziņoti konkursa laureāti, kuri iegūs naudas prēmijas, kā arī sveikti atzinības ieguvušie autori. Konkursa izstādes balvu fonds ir 1800 eiro.

piektdiena, 9.novembris, 2018
image
Miķeļa Fišera “Vainavas un noplicinājumi” Dubultos

Mākslas stacijā “Dubulti” atklāta jauna laikmetīgās mākslas izstāde “Vainavas un noplicinājumi”, ko veidojis mākslinieks Miķelis Fišers.

otrdiena, 6.novembris, 2018
image
Ķemeru ”Meža mājā” godinās Mārtiņdienas ķekatu tēlus

Lai godā celtu ķekatu jeb masku gājienu populārākos tēlus – lāci, vilku un dzērvi – Dabas aizsardzības pārvalde sestdien, 10.novembrī, aicina uz pasākumu “Mārtiņdienas prieki” Ķemeru “Meža mājā”.

pirmdiena, 5.novembris, 2018
image
Sāk projektu pieņemšanu profesionālās mākslas projektu konkursam

Sākta pieteikumu pieņemšana 2019.gada projektu konkursam “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”; projekti tiks pieņemti līdz 10.decembra plkst.12.00. 

pirmdiena, 5.novembris, 2018
image
Ar Gaismas ceļu, svētku koncertu un salūtu svinēsim valsts simtgadi

Šogad valsts svētku mēnesis ir īpašs, jo svinam savas valsts simto dzimšanas dienu. Jūrmalā notiks daudzi svētkiem veltīti sarīkojumi, tiks atklātas jaunas izstādes, būs tikšanās ar cilvēkiem, kas piedalījušies Latvijas vēstures veidošanā vai tās dokumentēšanā. 

ceturtdiena, 1.novembris, 2018
image
Melnbalts porcelāns mežģīņu rakstā un apgleznots zīds

Melnbalts porcelāns mežģīņu rakstā un zīda gleznojumi –  Aspazijas mājā atklāta Daces Ziemeles un Māras Mozgires darbu izstāde, kam dots zīmīgs nosaukums – “110”.

pirmdiena, 29.oktobris, 2018
image
Trīs paaudžu mākslinieču "Dzimtas stāsts mālā"

Izstādē  “Dzimtas stāsts mālā” aplūkojami Jūrmalas Mākslas skolas skolotājas un mākslinieces Ineses Āboliņas, viņas mammas Olitas Āboliņas un Ineses mazmeitiņas Gundegas darbi. Tikšanās ar Inesi Āboliņu un Gundegu notiks 15.novembrī plkst.15.30.

pirmdiena, 22.oktobris, 2018
image
LMA Grafikas katedras studentu un pasniedzēju ilustrāciju izstāde Raiņa un Aspazijas vasarnīcā "JaunvāRdi"


Raiņa un Aspazijas vasarnīcā atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedras studentu izstāde par Raiņa jaunvārdiem.

pirmdiena, 22.oktobris, 2018
Ielādēt vairāk