image
Izsludina konkursa izstādi „Jā/NeATKARĪBA-2020”

Sveicot Latviju dzimšanas dienā, Jūrmalas pilsētas muzeja filiāle Bulduru Izstāžu nams un biedrība „Rad-Dar” jau devīto gadu aicina māksliniekus piedalīties konkursa izstādē ar laikmetīgiem un sociāli aktīvi ievirzītiem mākslas darbiem par Latvijas neatkarības tēmu.

piektdiena, 18.septembris, 2020
image
Dzintaru koncertzālē norisināsies pārceltie “Brīvdienu mūzikas” cikla koncerti

Dzintaru koncertzālē norisināsies ārkārtas stāvokļa dēļ pavasarī nenotikušie cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti. Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz cikla koncertiem “Skaistākās operu ārijas”, “Piazzolla, Lācis, Tango”, kā arī “Spāņu mūzika un dejas”, aicināti apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus.

trešdiena, 16.septembris, 2020
image
Jaunas izstādes Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejā apskatāmas divas jaunas izstādes – kamīnzālē būs skatāma Māras Mozgires un Daces Ziemeles jaunāko darbu izstāde “Jūra un mala”, muzeja 2. stāva zālēs – Kristīnes Kutepovas gleznu un grafiku izstāde “Brīnumzeme”.

otrdiena, 15.septembris, 2020
image
Aspazijas mājā – interaktīvā izstāde bērniem “Saulains stūrītis”

Aspazijas mājā norisinās vilinoša un vizuāli krāšņa interaktīvā izstāde bērniem “Saulains stūrītis”.

piektdiena, 11.septembris, 2020
image
Bulduru baznīcā notiks labdarības koncerti dievnama vēsturiskās lustras atjaunošanai

Bulduru Evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisināsies koncertu cikls “Gaisma”. Ieeja koncertos ar ziedojumiem, kas tiek vākti dievnama vēsturiskās lustras atjaunošanai.

piektdiena, 11.septembris, 2020
image
Jūrmalā atklāj Aspazijas skulptūru

Jūrmalā, Dubultos, kāpās iepretī Aspazijas ieliņai, atklāts vides objekts “Aspazija kāpās”, kas veltīts izcilajai latviešu dzejniecei un dramaturģei Aspazijai.

piektdiena, 11.septembris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas radošie kolektīvi uzņem jaunus dalībniekus

Rudens sezonu uzsākot, Jūrmalas radošie kolektīvi aicina savā pulkā jaunus dalībniekus visās vecuma grupās – bērnus, jauniešus, vidējo paaudzi un seniorus. Pievienoties tiek aicināti gan dziedāt un dejot, gan muzicēt un teātri spēlēt gribošie jūrmalnieki.

trešdiena, 2.septembris, 2020
image
Dzejas dienu noskaņas Aspazijas un Raiņa pilsētā Jūrmalā

Septembris – Dzejas dienu laiks – latviešu literatūrai nozīmīgi svētki, kas tiek svinēti kopš latviešu dzejnieka Raiņa simtgades svinībām 1965. gadā. Šā gada Dzejas dienu programmā Jūrmalā – tikšanās ar dzejniekiem, muzikālas norises, izrāde un nodarbības bērniem, grāmatas un izstādes atklāšanas svētki.

trešdiena, 2.septembris, 2020
image
Jūrmalas brīvdabas muzejā pirmo reizi notiks Jumja gadatirgus

Pirmo reizi Jūrmalas brīvdabas muzejā 12.septembrī plkst. 12.00–15.00  notiks Jumja gadatirgus, kad no malu malām sabrauks tirgotāji ar dažādiem lauku labumiem. 

otrdiena, 1.septembris, 2020
image
VIDEO - Kauguru brīvdabas koncertu tiešraides

29. un 30. augustā Mežmalas vidusskolas sporta laukumā notiks Kauguru brīvdabas koncerti. Jūrmalniekus iepriecinās rokgrupa “Dzelzs Vilks” un dziedātājs Jānis Stībelis, īpaša programma sagatavota arī ģimenēm ar bērniem. Koncertu tiešraides internetā būs pieejamas šeit.

piektdiena, 28.augusts, 2020
Ielādēt vairāk