1. aprīlī tika sveikti apbalvojuma “Jūrmalas jauniešu gada balva 2020” laureāti. Uzvarētāji tika sveikti individuāli, iemūžinot notikumu videoatskatā, – tas pieejams Jūrmalas jauniešu sociālo mediju kontos.

image

Attēlā: Nominācijā “Notikums jauniešiem” par labāko atzīts Jūrmalas jauniešu tradicionālais pasākums “Jūrmalas jauniešu diena KVADRĀTĀ’20”.

 

Nominācijā “Gada jaunietis 2020” par aktīvu un daudzpusīgu līdzdalību sabiedriskajos procesos, vienaudžu iedvesmošanu ar savu piemēru, iniciatīvu un projektu īstenošanu, jaunieši apbalvoti divās vecuma grupās:

vecuma grupā no 16 līdz 18 gadiem – Elvis Eimanis; apbalvojumam nominēti arī Matīss Kārlis Ļitvins, Kristīne Santa Zariņa.

 

Vecuma grupā no 19 līdz 25 gadiem apbalvota Paula Terehova, nominēts arī Dominiks Aleksejevs.

 

Nominācijas “Gada jaunietis 2020” laureāti strādājuši brīvprātīgo darbu, aktīvi darbojušies Jūrmalas jauniešu domē un savas skolas ikdienas dzīvē, pārstāvējuši Jūrmalu projektos un pieredzes apmaiņā Latvijā un Eiropā. Elvis Eimanis ar savām aktivitātēm veicina Jūrmalas tūrisma attīstību un aktīvi aizstāv Jūrmalas jauniešu intereses. Paulai Terehovai ļoti svarīgi ir cilvēktiesību un sociālās līdztiesības un iekļaušanas jautājumi. Aizvadītajā gadā Paula veiksmīgi sagatavojusi divus “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektus.

 

Nominācijā “Gada brīvprātīgais 2020” par aktīvu un regulāru brīvprātīgo darbu un piedalīšanos Jūrmalas 3. jūras skautu un gaidu vienības aktivitāšu organizēšanā balvu saņēma 13 gadus vecais Kristaps Ēlerts, apbalvojumam bija nominēts arī Gustavs Gulbis.

 

Nominācijā “Balsts jauniešiem” par nesavtīgu atbalstu, neatlaidību, radošiem risinājumiem un jauniešu motivēšanu iesaistīties dažādās aktivitātēs balvas saņēma Jūrmalas 3. jūras skautu un gaidu vienības vadītāji Iveta un Valdis Ēlerti un Andrejs Kogans. Apbalvojumam nominēta arī Zanda Ošiņa un Ilona Freimane.

 

Nominācijā “Solis augšup” par ievērojamu izaugsmi apbalvota Kristīne Santa Zariņa; nominēti arī Tomass Poga, Georgijs Kuļibaba.

 

Nominācijā “Jauniešu komanda” par aktīvu komandas darbu, organizējot pasākumus un projektus, pārstāvot jauniešu intereses un motivējot jauniešus, balva piešķirta Jūrmalas jauniešu domei, priekšsēdētāja Diāna Nagle. Balvai nominēta arī Jūrmalas 3. jūras skautu un gaidu vienība (biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija”) un domubiedru grupa “Kultūras telpa Jūrmalā” (Kristiāns Iesalnieks vecākais, Annija Elza Deksne, Vizma Daņiļeviča, Marta Zandere).

 

Nominācijā “Jaunietis uzņēmējdarbībā” par degsmi attīstīt uzņēmējspējas, lai pārvērstu skolēnu mācību uzņēmumu reālā biznesā, un dalību Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas Biznesa inkubatorā ar izveidoto galda spēli “Blast” apbalvots Kārlis Avots.

 

Nominācijā “Notikums jauniešiem” par labāko atzīts Jūrmalas jauniešu tradicionālais pasākums “Jūrmalas jauniešu diena KVADRĀTĀ’20” ar devīzi “#DistancējiesFiziskiNevisSociāli”.

 

Jūrmalas Gada auniešu apbalvošanu vari noskatīties https://youtu.be/KYiwtYuIbRE.