Jūrmalas jaunieši un Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu jaunieti, vecāku, skolotāju, darbā ar jaunatni iesaistīto un citu interesentu pievienoties “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2020” laureātu sveikšanā platformā Youtube 2.aprīlī plkst.17.00.

Jūrmalas jauniešu gada balva šogad tiek piešķirta jau 5. reizi, tāpēc, neraugoties uz ierobežojumiem valstī, rasti radoši veidi kā sveikt jauniešus, darbā ar jaunatni iesaistītos un līdzcilvēkus, kuru veikums jauniešu labā aizvadītajā gadā ir vērā ņemams. Šī notikuma mērķis ir apzināt un izcelt Jūrmalas pilsētas jauniešu un jaunatnes darbā iesaistīto personu sasniegumus, veicinot aktīvu līdzdalību un popularizējot individuālo talantu pilnveidošanu.

 

Šogad aicinām ikvienu pievienoties mums uz kopīgiem svētkiem - apbalvošanas video skatīšanos, kurā sveiksim visus septiņām nominācijās izvirzītos nominantus, kā arī atklāsim un apbalvosim laureātus. Šis video būs skatāms plkst. 17.00 Jūrmalas jauniešu Youtube kontā, tāpēc, lai nenokavētu translāciju, lūdzam jau laikus uzmeklēt šo profilu vai pieteikties uz translācijas linka saņemšanu - http://bit.ly/gadabalvaapbalvosana

 

Atgādinām, ka konkurss šogad noritēja nevis ierastajās divās - Gada jaunietis un Gada brīvprātīgais, nominācijās, bet jau septiņās, nomināciju kopumu papildinot ar apbalvojumiem - Jaunietis uzņēmējdarbībā, Solis augšup, Jauniešu komanda, Balsts jauniešiem un Notikums jauniešiem.

 

Uz tikšanos 2.aprīlī!