Jūrmalas Mākslas skolas pedagogi aicina iepazīties ar interešu izglītības programmām bērniem un jauniešiem un iepazīt programmas saturu, līdzdarbojoties tiešsaistes atklātajās nodarbībās.

image

Jūrmalas Mākslas skola paralēli profesionālās ievirzes izglītības programmai īsteno arī 20 dažādas interešu izglītības programmas, kurās darbojas bērni no sešu gadu vecuma.

 

Šajā mācību semestrī mākslas skolas interešu izglītības pedagogi 16 tiešsaistes atklātajās nodarbībās sniedz iespēju ieskatīties interešu izglītības programmās un uzzināt, ko tās piedāvā apgūt bērniem un jauniešiem. Atklāto nodarbību laikā ikvienam dalībniekam ir iespēja līdzdarboties.

 

Martā, aprīlī un maijā vēl iespējams pieslēgties tiešsaistes nodarbībām un iemācīties ko jaunu un vērtīgu. Nodarbību grafiks ir pieejams Jūrmalas Mākslas skolas interneta vietnē: www.jurmala.makslasskola.lv/lv/par_skolu. Aktuālā informācija par gaidāmajām tiešsaistes nodarbībām pieejama arī sociālā tīkla “Facebook” vietnē www.facebook.com/JurmalasMakslasskola.

 

Nodarbībām aicināti pieteikties iepriekš, izmantojot pieteikuma anketas formu orms.gle/AwgR5pdC42ZgdzxXA. Dalībniekam, pēc reģistrēšanās, tiek nosūtīta vēstule, kurā minēts nodarbībai nepieciešamo materiālu saraksts, pieslēgšanās saite un skolotāja sagatavota video pamācība. Tiešsaistes nodarbības notiek Zoom platformā.

 

Jau notikušajās nodarbībās dalībnieki iepazinās ar “Photopea” programmu – vienkārši lietojamu rīku apsveikumu gatavošanai, uzzināja par akvareļtehnikas niansēm, darbojās ar dažādiem materiāliem un dekorēja puķu podus, ar mobilā telefona palīdzību radīja stopkadru animāciju.

 

Iefilmētais mācību video ir izmantojams arī pēc nodarbības un sniedz iespēju darboties patstāvīgi – veidot un radīt, gūstot jaunas ierosmes saturīgai brīvā laika pavadīšanai.