Piektdien, 6.decembrī, Pumpuru vidusskolā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī Jūrmalas Jauniešu gada balle, kurā tika apbalvoti konkursa “Jūrmalas Gada jaunietis 2019” uzvarētāji.

image

Konkurss Jūrmalā norisinās jau ceturto gadu, un tā mērķis ir apzināt Jūrmalas pilsētas uzņēmīgos jauniešus, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē un popularizējot individuālo talantu un prasmju pilnveidošanu.

 

Šogad konkursa, kur pieteikumus 3 vecuma grupās iesniedza gan paši jaunieši, gan pretendentu draugi, skolotāji un izglītības iestādes, laureāti ir:

  • vecuma grupā no 13 līdz 15 gadiem – Emīls Kazakevičs,
  • vecuma grupā no 16 līdz 18 gadiem – Elīza Aleksandra Grenenberga-Grīnberga,
  • vecuma grupā no 19 līdz 25 gadiem – Daniels Balodis.

 

Pasākumā tika apbalvoti arī aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji 2019.gadā, piešķirot titulu “Gada brīvprātīgais 2019”. Par tiem kļuva Samanta Purgaile ar veiktām 112 brīvprātīgā darba stundām, Anastasija Veselkova ar 164 brīvprātīgā darba stundām un Daniels Balodis ar 196 brīvprātīgā darba stundām 2019.gadā.

 

Vienlaikus norisinājās arī Jūrmalas Jauniešu forums, kurā jaunieši kopā ar Jūrmalas domes deputāti Irēnu Kausinieci, Jūrmalas domes izglītības un kultūras nodaļu pārstāvjiem, Jaunatnes iniciatīvu centra darbiniekiem un jauniešiem no Jauniešu domes diskutēja par jaunatnes jomas prioritātēm 2020.gadā, sniedzot rekomendācijas aktivitātēm lietderīgai brīvā laika pavadīšanai, kā arī jauniešu līdzdalības, informācijas un brīvprātīgā darba sistēmu pilnveidei.

 

 Pasākuma dalībniekus ar stāvizrādi priecēja arī komiķis Maksims Trivaškevičs un maģiskus brīžus sagādāja iluzionists – Artjoms Koks.