Godinās Gada jauniešus un Gada brīvprātīgos
Publicēts: trešdiena, 27.novembris, 2019
Kategorija: Izglītība
Autors: Anita Bāliņa - Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs

6.decembrī plkst. 17.00 Pumpuru vidusskolā norisināsies “Jūrmalas jauniešu gada balle 2019”, kurā godinās Jūrmalas Gada jauniešus un Gada brīvprātīgos, kā arī jaunieši diskutēs par vēlamajām 2020. gada aktivitātēm un iespējām.

Aicinām ikvienu jaunieti vecumā 13–25 gadiem izvilkt no skapja savu svētku tērpu, spodrināt kurpes un pieteikt dalību ballei: http://bit.ly/Gadaballe2019

Gada balle jauniešiem ir ne tikai svinības, bet arī iespēja spert pirmos soļus pretī nākamā gada Gada brīvprātīgā titulam, kļūstot par daļu no balles organizatoriskās komandas. Šogad darbosimies kopā, lai gatavotu un uzstādītu dekorācijas, veiktu dažādus organizatoriskos un tehniskos uzdevumus. Pieteikuma anketa, lai kļūtu par Gada balles brīvprātīgo atrodama: http://bit.ly/gadaballebrīvprātīgais. Ja rodas kādi jautājumi, aicinām ar mums sazināties sociālo tīklu profilos instagram vai facebook “Jūrmalas jaunieši” vai pa tālruni 25728797.

 

Konkursa “Jūrmalas Gada jaunietis” mērķis ir katru gadu apzināt uzņēmīgos Jūrmalas pilsētas jauniešus, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē un sekmējot individuālo talantu pilnveidošanu. Dalībnieku pieteikumi tiek vērtēti trīs vecuma grupās: 13–15, 16–18 un 19–25 gadi, katrā kategorijā apbalvojot vienu labāko kandidātu. Konkursa nolikums atrodams: http://bit.ly/GadaJaunietisNolikums

 

Katru gadu pateicības saņem arī 3 aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji. Lai kļūtu par Gada brīvprātīgo, jauniešiem ir jāsakrāj vismaz 50 brīvprātīgā darba stundas un grāmatiņas jāiesniedz Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrā līdz 3.decembrim (ieskaitot).


Brīvprātīgais darbs ir lieliska iespēja krāt praktiskas zināšanas un prasmes visdažādākajās jomās, iespēja izprast savas individuālās intereses un spējas, tādējādi apzinot potenciālās nākotnes profesijas iespējas.
 

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE