Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē.

Nometne norisināsies skolēnu vasaras brīvlaikā no 17. līdz 21. jūnijam darbdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 Kapteiņa Zolta ielā 121, Jūrmalā. Nometnes programmā paredzētas dažādas radošās darbnīcas un terapeitiskās nodarbības.

 

Pieteikšanās nometnei notiek rindas kārtībā Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2A, 115. kabinetā, sākot ar pirmdienu, 27. maiju, no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 16.00, līdzi ņemot ģimenes ārsta vai pediatra izziņu par nometnes dalībnieka veselības stāvokli. Izziņā norāda funkcionālo spēju traucējumu smaguma pakāpi, ja tāda ir, un medicīnisko kontrindikāciju neesamību, kā arī vecāka/aizbildņa derīgu pasi un bērna dzimšanas apliecību. Bērniem jābūt deklarētiem Jūrmalā. Dalība nometnē ir bez maksas. Bērnu ar funkcionāliem traucējumiem likumiskais pārstāvis var pieteikt sava bērna/aizbilstamā draugus.

 

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Jautājumu gadījumā zvaniet uz tālruni 67731953 vai rakstiet uz e-pasta adresi elina.sersena@jurmala.lv.