Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā
Publicēts: trešdiena, 17.aprīlis, 2019
Kategorija: Izglītība
Autors: Edīte Alpe

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu, kur varēs iepazīties ar skolas piedāvātajām mācību iespējām, apskatīt telpas, tikties ar pedagogiem un noklausīties koncertu. Atvērto durvju diena notiks 27. aprīlī no plkst. 10.00 Strēlnieku prospektā 30.

image

Skolā var apgūt gandrīz divdesmit dažādus mūzikas instrumentus sešgadīgā vai astoņgadīgā pamatskolas kursā un pēc tam turpināt mācības arī vidusskolas līmenī, kas sagatavo iestājai Mūzikas akadēmijā. Šobrīd skolā mācās vairāk nekā 500 audzēkņu taustiņinstrumentu, stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu, sitaminstrumentu un vokālās mūzikas programmās.

 

Jūrmalas Mūzikas vidusskola pastāv gandrīz 60 gadu. Skolas profesionālo līmeni apliecina arī skolas audzēkņu daudzie panākumi konkursos un izcilie mūziķi, kuri šeit guvuši savu pirmo izglītību mūzikā.

 

Kopš 2018. gada septembra Jūrmalas Mūzikas vidusskola ir ieguvusi tai speciāli būvētas jaunas un plašas telpas, skolā ir izcila akustiskā koncertzāle, kas nodēvēta par Dubultu koncertzāli. Zālei ir 400 apmeklētāju vietas, skaņas kvalitātes ziņā tā ir viena no labākajām Latvijā.

 

Atvērto durvju dienā varēs iepazīties ar skolas piedāvājumu, apskatīt telpas, tikties ar pedagogiem, izmēģināt interesējošos mūzikas instrumentus. No plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 notiks prezentācija par skolu, orientēšanās spēle “Mūzikas magnēts” bērniem un vecākiem, darbosies informācijas birojs. Plkst. 14.00 aicināsim uz Dubultu koncertzāli, kur koncertu “Lai skan” sniegs Jūrmalas un Tukuma Mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņi.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE