Jaunumi
image
Brīvdabas klavieres Jūrmalā ieskandinātas

Svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā improvizētā akustiskā koncertā Dzintaru pludmalē tika atklātas brīvdabas klavieres, kas muzicēšanai zem klajas debess visas vasaras garumā ir pieejamas ikvienam.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Remontdarbi Eduarda Veidenbauma un Eglaines ielu krustojumā

Nopietnas ūdensvada avārijas remontdarbu dēļ Eduarda Veidenbauma un Eglaines ielu krustojumā apgrūtināta piekļuve pie īpašumiem Eduarda Veidenbauma ielā posmā no Eglaines ielas uz dzelzceļa pusi.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Jūras ielā slēgta smagā transporta un autobusu kustība

Jūras ielā 30 m posmā no krustojuma ar Pilsoņu ielu virzienā uz Dzintaru koncertzāles pusi kanalizācijas vada avārijas remontdarbu dēļ ielas braucamā daļa ir slēgta smagajam transportam un autobusiem, bet vieglā autotransporta un motociklu kustība šajā 30 metru garajā posmā ir apgrūtināta, jo notiek pa gājēju ietvi.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Jūrmala aicina uz līgošanu Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē

Jūrmalas pilsēta aicina uz Līgo pasākumiem 23. jūnijā, kas sāksies ar atjaunotās Mellužu estrādes atklāšanu un turpināsies ar līksmu līgošanu Mellužu parkā un Kauguru pludmalē. 

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Street-Food festivāls Jūrmalā

Jau trešo gadu pēc kārtas 15.jūnijā  no plkst. 12.00 līdz 18.00 Jūrmalā, Bulduros 4.līnijā notiks Street-Food festivāls “Gourmet Fair”. Tikšanās vieta – Jūrmala Legend. Kvartāls.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Dārzu košums priecē. Piesakieties konkursam!

Pilsētā dārzi un parki zied gan pašvaldības, gan privātās teritorijās. Jūrmala rīko konkursu “Jūrmalas pilsētas skaistākais īpašums 2019” un līdz 8. jūlijam aicina pieteikt konkursam skaistākos un sakoptākos īpašumus.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Uzstādītas jaunas laipas izejās uz pludmali

Labiekārtojot pilsētas pludmales, desmit izejās uz pludmali ir uzstādītas jaunas koka laipas, kopējais posmu skaits – 475.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
image
Ceļu un ietvju remonti – patlaban 18 vietās

Jūrmalā aktīvi notiek ceļu un ietvju remontdarbi, maijā un jūnijā remonti notiek 18 vietās pilsētā. Kopumā no maija līdz jūlijam ceļu un trotuāru remontos, kuri attēloti kartē, pašvaldība ieguldīs aptuveni 2,5 miljonus eiro.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
image
Jūrmalā norisināsies Pasaules kausa posms ielu vingrošanā

15. jūnijā plkst. 14.00 Majoru pludmalē notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā. Pasākums pulcēs 25 labākos ielu vingrotājus no 11 valstīm. Sacensības Jūrmalā ir viens no 18 Pasaules kausa posmiem, kas šogad norisināsies visos kontinentos.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
image
Priedainē plāno attīstīt veloceliņu. Piedalieties publiskajā apspriešanā!

Plānojot veloceliņa Babīte–Jūrmala atjaunošanu posmā no Jūrmalas pilsētas robežas līdz Priedaines dzelzceļa pārbrauktuvei, tika uzsākta detālplānojuma izstrāde.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE