image
Aicinām pieteikt vides izglītības projektus!

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iniciatīvas projektu konkursa otro atlases kārtu kategorijā “Sabiedrības izglītošanas pasākumu īstenošana vides aizsardzības sekmēšanai” un aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai vides izglītības aktivitāšu organizēšanai.

piektdiena, 22.februāris, 2019
image
Atbalsts uzņēmējiem tūrisma veicināšanai

Jūrmalas uzņēmēji konkursa kārtībā var pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai uzņēmējdarbības attīstībai, lai veicinātu tūrisma pieaugumu kūrortpilsētā.

piektdiena, 22.februāris, 2019
image
Īsumā par domes 21.februāra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 21.februāra sēdē tika skatīti vairāk nekā 60 jautājumi: apstiprināta pašvaldības dalība projektu konkursos finansējuma piesaistei, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi saistībā ar nekustamo īpašumu.

ceturtdiena, 21.februāris, 2019
image
Jūrmalā tūristu skaits 2018. gadā pieaudzis par 17%, mazinās sezonalitātes ietekme

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem tūristu skaits Jūrmalā 2018. gadā pieaudzis par 17 % salīdzinājumā ar 2017. gadu;  Latvijā pieaugums bijis astoņi procenti. Jūrmala no visām pilsētām bijusi otrs iecienītākais galamērķis uzreiz pēc galvaspilsētas Rīgas kā ārvalstu, tā Latvijas ceļotājiem.

ceturtdiena, 21.februāris, 2019
image
Balvu par mūža ieguldījumu Jūrmala piešķirs gleznotājam Andrejam Ģērmanim

Piektdien, 22. februārī, plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē svinīgā ceremonijā tiks noskaidroti un apbalvoti “Jūrmalas Gada balva kultūrā 2018” laureāti un pasniegta balva par mūža ieguldījumu. 

trešdiena, 20.februāris, 2019
image
U 10 futbolisti Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionātu noslēdz ar 2. vietu

16.februārī notika Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāta pēdējā kārta 2009.gadā dzimušajiem sportistiem (U-10 grupa), kurā startēja Jūrmalas Sporta skolas divas komandas un pirmā komanda kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu, bet otrā komanda - gadu jaunāki futbolisti - ieguva 4. vietu.

trešdiena, 20.februāris, 2019
image
Latvijas atvērto datu izaicinājums skolēniem

Līdz 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti - skolotāji, vecāki, draugi -  tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019.

trešdiena, 20.februāris, 2019
image
Aicina amatniekus pieteikties tirdzniecībai Jomas ielā

Aicina amatniekus, kas realizē pašu izgatavotus mākslas un amatniecības priekšmetus, pieteikties ielu tirdzniecībai Jomas ielā.

trešdiena, 20.februāris, 2019
Jūrmala uzņem informātikas valsts olimpiādi

Jūrmalas pilsētā Pumpuru un Majoru vidusskolā no 26. līdz 28. februārim norisinās Latvijas 32. informātikas (programmēšanas) valsts olimpiāde, kurā piedalīsies 80 izglītojamie no Rīgas un dažādiem Latvijas novadiem – Liepājas, Cēsīm, Salaspils, Daugavpils, Olaines, Saldus, Valmieras, Tukuma, Siguldas, Jelgavas.

otrdiena, 19.februāris, 2019
image
Loka šāvēja Anete Kreicberga Latvijas čempionātā izcīna bronzu

15.–17. februārī Ventspilī Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā 74 loka šāvēji, tai skaitā arī jūrmalniece Anete Kreicberga, sacentās par uzvarām un medaļām Latvijas atklātajā iekštelpu čempionātā.

pirmdiena, 18.februāris, 2019
Ielādēt vairāk