image
Iedzīvotāju vērtējumam nodod Jūrmalas Teritorijas plānojuma grozījumus; publiskā apspriešana sāksies no 9.marta

No 2020.gada 9.marta līdz 22.aprīlim publiskai apspriešanai tiks nodota Jūrmalas teritorijas plānojuma grozījumu pirmā redakcija, lai uzklausītu iedzīvotāju, uzņēmēju un nevalstisko organizāciju viedokļus, kā arī saņemtu institūciju atzinumus, 20.februārī lēma Jūrmalas pilsētas dome.

pirmdiena, 24.februāris, 2020
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas ģitāristi plūc laurus Valsts konkursa finālā

18. un 19. februārī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinājās Valsts konkursa fināls Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle - Ģitāras spēle audzēkņiem, kurā JMV audzēkņi ieguva augstas godalgotās vietas.

image
Jūrmala pasniedz Gada balvas kultūrā 2019

Jau septiņpadsmito reizi, novērtējot Jūrmalas pilsētas kultūras dzīves spilgtākos notikumus, svinīgā ceremonijā Dzintaru koncertzālē 21. februārī tika godināti "Jūrmalas Gada balvas kultūrā 2019" laureāti sešās nominācijās.

sestdiena, 22.februāris, 2020
image
Pasaules čempionātā ledusburāšanā divi jūrmalnieki

No 10. līdz 15. februārim Orsas ezerā Zviedrijā notika Pasaules čempionāts ledusburāšanā. Čempionātā startēja 136 sportisti no 20 valstīm, tostarp četri latvieši, no kuriem divi bija jūrmalnieki.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Sākas Jūrmalas amatieru hokeja čempionāts

Piektdien, 21.februārī, plkst.20.00 Majoru sporta laukumā ar spēli “HK Ice Wolves” pret “HK Kauguri” aizsāksies ikgadējais pilsētas amatieru hokeja turnīrs “Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts hokejā vīriešiem 2020”, kurā dalību šogad pieteikušas sešas vīriešu komandas: “HK Majori”, “HK Ice Wolves”, “HK Jūrmala” “HK MSL”, “HK Kauguri” un “HK Tornado”.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Aicināti apmeklēt kultūras pasākumus Jūrmalā

Lieliski piedāvājumi un iespējas nedēļas nogales pavadīšanai Jūrmalā – pasākumi ģimenēm, koncerti, teātris, kino un mākslas izstāžu apmeklējums atpūtai, izklaidei un patīkamām noskaņām.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Īsumā par domes februāra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 20. februāra sēdē tika skatīti gandrīz 80 jautājumi: veikti grozījumi pilsētas budžetā 2020. gadam, atbalstīta pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, finansējuma piešķiršana mūziķiem un sportistiem, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Biznesa inkubators uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izsludina uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai. Pieteikumu pieņemšana tiks atvērta no 2020. gada 1. marta līdz 20. martam.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Jūrmalā tūristu skaits pieaug, mazinās sezonalitātes ietekme

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem tūristu skaits Jūrmalā 2019. gadā pieaudzis par 5,4% salīdzinājumā ar 2018. gadu; Latvijā pieaugums bijis 1,6 procenti. 

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Balvu par mūža ieguldījumu Jūrmala piešķirs baleta māksliniecei, dejas pedagoģei Intai Teikmanei

21. februārī plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē svinīgā ceremonijā tiks noskaidroti un apbalvoti “Jūrmalas Gada balva kultūrā 2019” laureāti, kā arī pasniegta balva par mūža ieguldījumu, kas piešķirta baleta māksliniecei, bijušajai Jūrmalas Kultūras centra bērnu baleta studijas vadītājai Intai Teikmanei.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
Ielādēt vairāk