image
Jūrmalas pilsētas dome apstiprina atbalsta pasākumus iedzīvotājiem ārkārtas situācijā

Jūrmalas pilsētas dome 27.martā ārkārtas sēdē apstiprināja atbalsta pasākumus pilsētas iedzīvotājiem, kurus ietekmējušas ārkārtas situācijas radītās sekas. Prioritāte ir nodrošināt atbalstu tām iedzīvotāju grupām, kuras ir maznodrošinātas, trūcīgas vai atrodas riska grupā vai krīzes situācijā.

piektdiena, 27.marts, 2020
image
Aicinām piedalīties Zemes stundā
Sestdien, 28.martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā vides akcija. 
ceturtdiena, 26.marts, 2020
image
Pēdējais brīdis pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi. 

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Pagarina Teritorijas plānojuma redakcijas publisko apspriešanu

Par ārkārtas situācijas laiku tiek pagarināta Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma pirmās redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana.

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Atbalsts uzņēmējiem Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus aizpildīt anketu, lai apzinātu esošo situāciju un apkopotu informāciju par Jūrmalas uzņēmējiem, kuriem Covid-19 radīto seku rezultātā ir radušās finansiālās vai cita veida grūtības.

trešdiena, 25.marts, 2020
image
25. marts – komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Ārkārtas situācijas dēļ 25. marta komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums nenotiks, traģiskos vēsturiskos notikumus aicināti pieminēt ģimenēs, savu namu logos kā piemiņas zīmi iededzot gaismiņas.

otrdiena, 24.marts, 2020
image
Uzņēmēji var saņemt pašvaldības līdzfinansējumu jaunu, atraktīvu ieceru īstenošanai

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus pieteikties līdzfinansējuma konkursam “Atbalsts ieguldījumiem uzņēmējdarbības attīstībai Jūrmalas pilsētā”.

otrdiena, 24.marts, 2020
image
Saņem pakalpojumus un iesniedz dokumentus ar eParakstu!

Ikvienu rakstiski iesniedzamu informāciju vai pieprasījumu valsts un pašvaldības iestādēm var iesniegt attālināti, izmantojot eParakstu, tai skaitā pieteikt bērnu 1.klasei.

otrdiena, 24.marts, 2020
image
Satiksmes organizācijas izmaiņas Ķemeros

PS "RERE BMV" informē, ka saistībā ar būvdarbiem objektā “Ķemeru parka pārbūve un restaurācija” no 25.marta slēgta Katedrāles iela posmā no Emīla Dārziņa ielas līdz Alejas ielai. Satiksme tiek virzīta pa apbraucamajiem ceļiem. 

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Bibliotēkas piedāvā bez maksas izmantot interneta resusrus

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā, kad lasītāju apkalpošana notiek attālināti, Jūrmalas Centrālā Bibliotēka piedāvā izmantot interneta resursus latviešu, krievu un angļu valodā bez maksas.

pirmdiena, 23.marts, 2020
Ielādēt vairāk