Jaunumi
image
Jūrmalas Krāsu skrējiens 16. augustā

16. augustā Kauguros jau piekto gadu norisināsies starptautiskais Jūrmalas Krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem piecu kilometru garajā distancē būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla atmosfēru. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība skrējienā ir bez maksas.

otrdiena, 4.augusts, 2020
image
Andreja Ģērmaņa personālizstāde “Retrospekcija”

No 4. augusta Jūrmalas Kultūras centra (Jomas ielā 35) 1. stāva zālē būs skatāma mākslinieka Andreja Ģērmaņa (1941) gleznu izstāde “Retrospekcija”, kas izstādes apmeklētājiem atrādīs mākslinieka pēdējās desmitgades darbus.

pirmdiena, 3.augusts, 2020
image
Jūrmalas pilsētas muzejā notiks ģimeņu pēcpusdiena izstādē “Debess” un “Piezīmes”

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29) 9. augustā plkst. 12.00  Madaras Neikenas izstādē “Debess” un Janas Šandibinas izstādē “Piezīmes” norisināsies ģimeņu pēcpusdiena.

 

pirmdiena, 3.augusts, 2020
image
Neiesaka peldēties Buļļuciemā

Aicinām iedzīvotājus ar paaugstinātu jutību uz dažādām alerģijām nepeldēties Buļļuciemā Lielupes ūdenstilpē, kur ūdens paraugu ņemšanas laikā, vizuāli novērtējot, ir konstatēta aļģu ziedēšana. 

pirmdiena, 3.augusts, 2020
image
Par nolietoto svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcu Jelgavas ielā 21, Kalnciemā, Kalnciema pagastā

Jūrmalas pašvaldība ir saņēmusi Valsts vides dienesta Zemgales reģionālās vides pārvaldes atbildes vēstuli ar SIA “EcoLead” (turpmāk – Operators vai SIA “EcoLead”) skaidrojumu par iespējamiem riskiem A kategorijas piesārņojošās darbības veikšanas laikā Jelgavas ielā 21, Kalnciemā, Kalnciema pagastā atļaujas izsniegšanas gadījumā.

piektdiena, 31.jūlijs, 2020
image
Desmitais Jūrmalas velomaratons norisināsies 30. augustā

30. augustā Dzintaros norisināsies jau desmitais Jūrmalas velomaratonas. Riteņbraucēji un sportisko aktivitāšu cienītāji varēs sacensties tautas – 30 km, ģimenes – 15 km un bērnu –0.5–1 km distancēs. Reģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība Jūrmalas velomaratonā ir bez maksas.

ceturtdiena, 30.jūlijs, 2020
image
Jaunas galda spēles “BLAST” turnīrs bērniem un jauniešiem

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties inovatīvā jaunās galda spēles “BLAST”, kuru izveidojis Jūrmalas jaunietis Kārlis Avots, turnīrā.

ceturtdiena, 30.jūlijs, 2020
image
Sāks siltumtrašu rekonstrukciju

3.augustā plānots uzsākt siltumtrašu rekonstrukcijas projektu realizāciju Dubultos un Kauguros. Remontdarbu dēļ plānoti satiksmes ierobežojumi Dubultos atsevišķos Slokas ielas un Baznīcas ielas posmos, savukārt Kauguros satiksme būs apgrūtināta Tallinas, Oškalna, Nometņu, Engures, Lībiešu, Tērbatas, Rūpniecības un Mazajā Nometņu ielā.

ceturtdiena, 30.jūlijs, 2020
image
Norisināsies Ķemeru orientēšanās spēles

Sestdien, 8. augustā, norisināsies ikgadējās Ķemeru orientēšanās spēles.

trešdiena, 29.jūlijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas dome neatbalsta jauno kadastrālo vērtību noteikumu projektu

Jūrmalas pilsētas dome (turpmāk – Dome) atbilstoši kompetencei ir iepazinusies ar sabiedriskai apspriešanai nodoto Ministru kabineta noteikumu projektu “Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025.gadam” (turpmāk – noteikumu projekts), tā anotāciju un izsaka viedokli.

otrdiena, 28.jūlijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE