image
Kauguros notiek būvdarbi atpūtas parka izveidei

Kauguros, teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu, notiek būvdarbi labiekārtota atpūtas parka izveidei 3,8 hektāru platībā un jauniešu mājas būvniecībai.

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina sazināties ar Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļu Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai, personu, kura norādītajā laika periodā dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajās dzīvojamās telpās

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
image
Jūrmalnieki aktīvi iesaistās ideju sniegšanā Eiropas kultūras galvaspilsētas konkursam

Jūrmalnieki sadarbībā ar Kurzemes novada pašvaldībām aktīvi strādā, lai sagatavotu pieteikumu konkursam par Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027. gadā, kas jāiesniedz līdz 2021. gada 4. jūnijam. Paldies radošajiem jūrmalniekiem par iesaisti pieteikuma veidošanā, dalīšanos ar savām idejām un redzējumu!

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Jūrmalas amatnīca aicina uz meistarklasēm

Jūrmala sāk savu ceļu uz amatu māju, rīkojot virtuālas meistarklases “Youtube” kanālā “Jūrmalas amatnīca”. Meistarklases vadīs Jūrmalas mākslinieki, amatnieki un dažādu seno un mūsdienu prasmju pratēji.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Lielupes krasta stiprinājumu būvdarbus turpinās jūnijā

Pašvaldība jau informēja, ka februārī sākta Lielupes krasta stiprināšana Majoros no Rīgas ielas sākuma līdz Plūdu ielai Dzintaros. Lai saudzētu zivju resursus to migrācijas ceļā un nārsta periodā, līdz jūnijam ir noteikts būvdarbu pārtraukums.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Pilsētas parkus rotā pirmās pavasara puķes

Līdz ar pirmajām siltajām pavasara dienām pilsētā sākušies apzaļumošanas un labiekārtošanas darbi.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Priedainē uzstāda pilsētas robežzīmi

Pie Priedaines satiksmes mezgla, pirms Lielupes tilta, tiek uzstādīta pilsētas robežzīme. Tajā attēlots uzraksts “Jūrmala” kūrortpilsētas vizuālās identitātes veidolā.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Majoros

No 12. līdz 14.aprīlim Konkordijas ielā tiks atslēgta ūdens padeve. 

trešdiena, 7.aprīlis, 2021
image
Sveicam “Jūrmalas jauniešu gada balvas 2020” laureātus

1. aprīlī tika sveikti apbalvojuma “Jūrmalas jauniešu gada balva 2020” laureāti. Uzvarētāji tika sveikti individuāli, iemūžinot notikumu videoatskatā, – tas pieejams Jūrmalas jauniešu sociālo mediju kontos.

trešdiena, 7.aprīlis, 2021
image
Ūdens padeves atslēgums Viļuma un Turaidas ielas krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, otrdien, 6. aprīlī, līdz plkst.18.00 Turaidas ielas posmā no Viļuma ielas līdz Jomas ielai būs atslēgta centralizētā ūdens padeve.

otrdiena, 6.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk