Jaunumi
image
Jūras tēma un sena parketa stāsti jaunajās izstādēs

Izstāžu ciklā, ko Jūrmalas pilsētas muzejā atklās 28. jūnijā plkst. 17.00, redzēsim gan latviešu glezniecības klasiķu Johana Valtera un Eduarda Kalniņa darbus izstādē “Par jūru”, gan jūrmalnieces Zitas Sudņikas gleznojumus uz koka izstādē “Dagdas parketa stāsti”, gan jaunās mākslinieces Anetes Kalniņas ainavas izstādē “Ainava – abstrakcija”.

pirmdiena, 25.jūnijs, 2018
image
Skaņu darbnīca senioriem "Laikapstākļu atdarinātāji"

Mākslinieks un mūziķis Frančesko Kavaljēre – Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA1) dalībnieks – aicina seniorus, kuriem patīk dziedāt, staigāt, vērot dabu un būt radošiem, doties neparastās pastaigās un kļūt par laikapstākļu atdarinātājiem.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Vai jūs jau saņēmāt Jūrmalas iedzīvotāja karti?

No 1. maija tika sākta Jūrmalas iedzīvotāja kartes izsniegšana visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, lai no 1. jūnija varētu izmantot Jūrmalas pilsētas pašvaldības piešķirtās atlaides – ar Jūrmalas iedzīvotāja karti sabiedriskajā transportā braukt bez maksas.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Jūrmalnieces pārstāv Latviju jaunatnes basketbola izlasē

Jūrmalas Sporta skolas audzēknes Paula Pētersone, Anastasija Černova un Paula Purmale jūnija sākumā pārstāvēja Latvijas U-14 jaunatnes basketbola izlasi, kura Lietuvas pilsētā Anīkščos piedalījās Baltijas kausā.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Īsumā par domes jūnija sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 14. jūnija sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: apstiprināts pašvaldības 2017. gada publiskais pārskats, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, noteikti nekustamā īpašuma lietošanas mērķi rezerves fondā iekļautām zemes vienībām, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Līgo svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas

Lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu uz Jūrmalas pilsētas rīkotajiem Līgo pasākumiem, sabiedriskais transports pilsētas nozīmes maršrutos 23.jūnijā visu dienu un 24.jūnijā no plkst. 00.00 līdz 6.00 būs bez maksas. Sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika, būs norīkoti papildu reisi.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Dienas nometne jaunāko klašu skolēniem

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina 1.–4.klases skolēnus piedalīties 8 dienu vasaras nometnē par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu tematiku un praktiskām darbnīcām.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Aizraujošs ceļojums Signes Vanadziņas glezniecības pasaulē

Jūrmalas Kultūras centrā atklāta mākslinieces Signes Vanadziņas izstāde “Kurš gadalaiks?”.

otrdiena, 19.jūnijs, 2018
image
Aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām

Sākoties vasaras sezonai, Jūrmalas pilsētas pludmalēs arī šogad kvalificētu treneru vadībā notiks daudzveidīgas aktivitātes veselības uzlabošanai. Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bez maksas būs pieejamas jogas, ciguna, ielu vingrošanas, nūjošanas nodarbības un citas fiziskas aktivitātes.

otrdiena, 19.jūnijs, 2018
image
Aicinām jūrmalniekus izteikt viedokli par iebraukšanas maksu

Pēc Jūrmalas domes deputātu priekšlikuma ir izveidota darba grupa, kuras uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus par izmaiņu veikšanu Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošajos noteikumos Nr.1 “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.

otrdiena, 19.jūnijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE