image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19 (aktualizēts)

Līdz 7.februārim pagarina drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai. Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

image
Naktsmītne un ēdiens – pirmā palīdzība krīzes situācijā

Pašvaldība nodrošina dažādus sociālās palīdzības veidus, to vidū ir arī nakts patversmes un zupas virtuves pakalpojumus cilvēkiem krīzes situācijā.

ceturtdiena, 21.janvāris, 2021
image
Ūdensvada avārija Jāņa Pliekšāna un Rīgas ielas krustojumā

Informējam, ka ūdensvada avārijas dēļ ir atslēgta ūdens padeve Jāņa Pliekšāna un Rīgas ielas krustojumā, kā arī tuvumā esošajām ēkām Konkordijas un Viktorijas ielās.

Remontdarbus paredzēts pabeigt līdz plkst. 18.00.

ceturtdiena, 21.janvāris, 2021
image
Jūrmalas Centrālā bibliotēka izsniedz iepriekš rezervētās grāmatas

Jūrmalas Centrālā bibliotēka un tās filiāles turpina lasītājiem izsniegt iepriekš rezervētās grāmatas. Apkopotas ziņas par bibliotēku apmeklējumu, jaunieguvumiem un lasītāju pieprasītākajām grāmatām 2020. gadā.

trešdiena, 20.janvāris, 2021
image
Tiešsaistes lekcija par kinofilmu “Ilgais ceļš kāpās” un Eduardu Pāvulu

Aspazijas māja aicina uz vēsturnieces Daces Ulpes lekciju “Eduarda Pāvula ilgais ceļš Jūrmalas kāpās”, kas 28. janvārī plkst. 17.00 būs vērojama tiešsaistē Aspazijas mājas “Facebook” lapā.

trešdiena, 20.janvāris, 2021
image
Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu

Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” no 2021.gada 22.februāra līdz 22.martam izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu EJZF rīcībās. Veicot finansējuma pārdali, tagad vairāk naudas paredzēts zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanai un izmantošanas veicināšanai, kā arī pieejams papildu finansējums projektiem, kas nodrošina ekonomikas izaugsmes veicināšanu piekrastes teritorijās.

trešdiena, 20.janvāris, 2021
image
Plīsis ūdensvads Gaujas ielas un Dubultu prospekta krustojuma rajonā

Pirmdien,18. janvārī, plkst.21.30 plīsa ūdensvads Gaujas ielas un Dubultu prospekta krustojumā. Avārijas dēļ ūdens ir atslēgts arī Sedas, Braslas un Amatas ielās. Avārijas remontdarbus plānots pabeigt līdz 19.janvāra plkst.17.00.

otrdiena, 19.janvāris, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Viļuma ielā un Zaļās un Dālijas ielas krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, trešdien, 20. janvārī, plkst.8.30–16.00 tiks atslēgta ūdens padeve Viļuma ielā posmā starp Turaidas ielu un Jomas ielu, savukārt ceturtdien, 21.janvārī, plkst. 10.00–14.00 – Zaļās un Dālijas ielas krustojuma rajonā.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
image
Par ietvju un jumtu tīrīšanu ziemā

Jūrmalas pilsētas pašvaldība atgādina: namu īpašniekiem un apsaimniekotājiem ir  jānodrošina jumtu notīrīšana no sniega un lāstekām, nepieļaujot avārijas un cilvēku un īpašumu apdraudējumu.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
image
Janvāris – barikāžu atceres laiks

1991. gada janvāra notikumus jūrmalnieki aicināti atcerēties, ieskatoties Gunāra Janaiša barikāžu laika fotogrāfijās un ieklausoties jūrmalnieku atmiņu stāstos jauniešu teātra “Eksperiments” dalībnieku lasījumā.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
Ielādēt vairāk