Jaunumi
image
Arhitektus aicina piedalīties Dzintaru koncertzāles Lielās zāles pārbūves metu konkursā

Dzintaru koncertzāles vasaras zāles pārbūves metu konkursa ietvaros šā gada 26.jūlijā un 23.augustā plkst. 10.00, iepriekš piesakot savu dalību, potenciālie pretendenti tiek aicināti uz tikšanos ar Jūrmalas pilsētas domes un SIA “Dzintaru koncertzāle” pārstāvjiem, lai klātienē apskatītu objektu un pārrunātu metu konkursa ieceri.

trešdiena, 11.jūlijs, 2018
image
Noris aktīvs darbs pie Ķemeru daudzfunkcionāla dabas izglītības centra ekspozīcijas projekta izstrādes

Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadībā aktīvi uz priekšu virzās integrētu teritoriju investīciju Ķemeru revitalizācijas projekts, kur kā viens no galvenajiem objektiem tiek plānots Ķemeru daudzfunkcionālais dabas izglītības centrs.

ceturtdiena, 5.jūlijs, 2018
image
Darbu sāk jaunā Jūrmalas Uzņēmēju konsultatīvā padome

4. jūlijā plkst.14.00 Jūrmalas Biznesa inkubatora telpās Dubultu prosp.4 notiks jaunās Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes pirmā sēde, kurā tiks vēlēti padomes priekšsēdētājs, vietnieks un sekretārs.

piektdiena, 29.jūnijs, 2018
image
Atklāta pašvaldību dāvinātā īpaši apgleznotā ģerboņu siena par godu Latvijas simtgadei

26. jūnijā Rīgā, pie ēkas Torņa ielā 4, atklāta dekoratīvā siena “Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei”.

trešdiena, 27.jūnijs, 2018
image
Par dzīvojamai mājai Skolas ielā 69B, Jūrmalā, funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanu

Jūrmalas pilsētas domes Dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemesgabala noteikšanas komisija 2018.gada 15.jūnijā ir pieņēmusi lēmumu Nr.8.2.-11/2-L “Par dzīvojamai mājai Skolas ielā 69B, Jūrmalā, funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanas uzsākšanu”.

otrdiena, 26.jūnijs, 2018
image
Jūrmala prezentē kūrortpilsētas darījuma tūrisma piedāvājumu darījuma tūrisma izstādē "The Meetings Show 2018" Londonā

27.–28.jūnijā Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies Jūrmalas pilsētas domes/Rīgas tūrisma attīstības biroja un LIAA Tūrisma departamenta rīkotajā Jūrmalas/Rīgas stendā darījuma tūrisma izstādē „The Meetings Show 2018”, kas norisināsies Londonā.

otrdiena, 26.jūnijs, 2018
image
Vai jūs jau saņēmāt Jūrmalas iedzīvotāja karti?

No 1. maija tika sākta Jūrmalas iedzīvotāja kartes izsniegšana visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, lai no 1. jūnija varētu izmantot Jūrmalas pilsētas pašvaldības piešķirtās atlaides – ar Jūrmalas iedzīvotāja karti sabiedriskajā transportā braukt bez maksas.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Īsumā par domes jūnija sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 14. jūnija sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: apstiprināts pašvaldības 2017. gada publiskais pārskats, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, noteikti nekustamā īpašuma lietošanas mērķi rezerves fondā iekļautām zemes vienībām, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Aicinām jūrmalniekus izteikt viedokli par iebraukšanas maksu motocikliem

Pēc Jūrmalas domes deputātu priekšlikuma ir izveidota darba grupa, kuras uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus par izmaiņu veikšanu Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošajos noteikumos Nr.1 “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.

otrdiena, 19.jūnijs, 2018
image
Labklājības pārvaldē nenotiks klientu pieņemšana

Otrdien, 12.jūnijā, sākot no plkst. 10.00 Labklājības pārvaldē Mellužu  prospektā 83 sakarā ar elektroenerģijas padeves pārtraukumu netiks pieņemti klienti, kā arī netiks izsniegtas jūrmalnieku kartes.

pirmdiena, 11.jūnijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2018
PILSĒTAS KARTE