image
airBaltic sveic Jūrmalu kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) 14. februārī apmeklēja Jūrmalu, lai apsveiktu iedzīvotājus un domes priekšsēdētāja vietnieci Ritu Sproģi ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Ēnu dienā iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 13. februārī notiek ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi,  lai sniegtu ieskatu viņu nākotnes profesijas izvēlē. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Jaundzimušo pabalsts Jūrmalā – 500 eiro

Otrdien, 12. februārī, stājās spēkā Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi, kuri nosaka bērna piedzimšanas pabalstu jūrmalniekiem 500 eiro apmērā par katru bērnu.

otrdiena, 12.februāris, 2019
image
Ar jūrmalnieka karti – vairāk priekšrocību

Patlaban visiem jūrmalniekiem ar Jūrmalas iedzīvotāja karti ir iespēja braukt pilsētas autobusos bez maksas. Pavisam drīz, uzrādot iedzīvotāja karti, varēs saņemt arī dažādas citas Jūrmalas uzņēmēju piedāvātās atlaides un priekšrocības.

pirmdiena, 11.februāris, 2019
image
Jūrmalas piedāvājums plaši pārstāvēts starptautiskās izstādēs

Gada sākumā Jūrmalas pilsēta piedalās četrās starptautiskās tūrisma izstādēs: Somijā, Lietuvā, Igaunijā un nupat arī pašu mājās – izstādē un gadatirgū “Balttour 2019” izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Dalība starptautiskās izstādēs ir viena no Jūrmalas pilsētas tūrisma mārketinga aktivitātēm potenciālo viesu ieinteresēšanai.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina ierasties Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļā Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai, personas, kuras norādītajā laikā dzīvojušas šādās Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpās

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Īsumā par domes janvāra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 24. janvāra sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: apstiprināta pašvaldības dalība projektu konkursos finansējuma piesaistei, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi saistībā ar nekustamo īpašumu.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Jūrmala piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Izraēlā „IMTM 2019”

No 12. līdz 13.februārim Jūrmalas pilsētas dome piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Izraēlā Telavivā „IMTM 2019”.

trešdiena, 6.februāris, 2019
image
Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādē “TOUREST 2019" Igaunijā

8.–10. februārī Tallinā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “TOUREST 2019", kurā Jūrmala tiks pārstāvēta atsevišķā stendā. Kopā ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru stendā piedalīsies viesnīca “Lielupe Hotel by SemaraH” un sanatorija “Belorusija”.

otrdiena, 5.februāris, 2019
image
Sāks būvdarbus skolu ēku energoefektivitātes paaugstināšanai

Piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu, Jūrmalas pilsētas pašvaldība īstenos projektus Kauguru vidusskolas un Jaundubultu vidusskolas ēku energoefektivitātes paaugstināšanai.

ceturtdiena, 31.janvāris, 2019
Ielādēt vairāk