Jaunumi
image
Labklājības pārvaldē nenotiks klientu pieņemšana

Otrdien, 12.jūnijā, sākot no plkst. 10.00 Labklājības pārvaldē Mellužu  prospektā 83 sakarā ar elektroenerģijas padeves pārtraukumu netiks pieņemti klienti, kā arī netiks izsniegtas jūrmalnieku kartes.

pirmdiena, 11.jūnijs, 2018
image
Īsumā par domes maija sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes sēdē 24. maijā tika skatīti vairāk nekā 70 jautājumi: veikti grozījumi pašvaldības nolikumā, apstiprināts pašvaldības 2017. gada pārskats, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, precizēti ūdenstilpju nomas noteikumi un citi.

otrdiena, 5.jūnijs, 2018
Par dzīvojamai mājai Viestura ielā 27 funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanu

Jūrmalas pilsētas domes Dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemesgabala noteikšanas komisija 2018.gada 19.aprīlī ir pieņēmusi lēmumu Nr.8.2.-11/1-L “Par dzīvojamai mājai Viestura ielā 27, Jūrmalā, funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanas uzsākšanu”.

trešdiena, 30.maijs, 2018
image
Nodrošinās labu pludmales kvalitāti

Viena no Jūrmalas pašvaldības prioritātēm vides jomā ir jūras piekrastes joslas jeb pludmales labas kvalitātes nodrošināšana pilsētas administratīvajā teritorijā posmā no Lielupes ietekas Rīgas jūras līcī līdz Jaunķemeriem.

pirmdiena, 28.maijs, 2018
image
Tūristu skaits Jūrmalā gada sākumā pieaudzis par 23%

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem tūristu skaits Jūrmalā no šī gada janvāra līdz martam pieaudzis par 23,2%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
AS “Sadales tīkls” Jūrmalā atjauno elektrotīklu

Lai Jūrmalā nodrošinātu nepārtrauktu, drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” pilsētas teritorijā pakāpeniski atjauno gan zemsprieguma, gan vidējā sprieguma elektrotīklu, kas nodrošina elektroapgādi līdz pat vairākiem tūkstošiem klientu.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
Aicina nedrūzmēties pie iebraukšanas Jūrmalā un pirkt caurlaidi internetā

Lai mazinātu drūzmēšanos un braucējiem nebūtu jāstāv rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, iebraukšanas maksu var samaksāt internetā arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst.23:59), kuram caurlaide iegādāta. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Paplašina Jūrmalas ostas robežas

2018. gada 20. aprīlī stājās spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 222 “Noteikumi par Jūrmalas ostas robežu noteikšanu”, nosakot, ka Jūrmalas ostas robežas tiek paplašinātas atbilstīgi ostas attīstības programmai.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Lielupes grīvas pļavās veidos pastaigu taku

Jūrmalas pilsēta un tās apkārtne ir bagāta ar dabas resursiem, tostarp īpaši aizsargājamiem biotopiem, un pēdējos gados arvien pieaug cilvēku vēlme tos iepazīt, kā arī interese par ekotūrismu.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Pieteiks projektu Ķemeru parka atjaunošanai

26. aprīļa domes sēdē atbalstīja Jūrmalas pilsētas domes dalību projektu konkursā Ķemeru parka pārbūvei un restaurācijai.

ceturtdiena, 10.maijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE