image
Var pieteikties līdzfinansējumam ēku siltināšanai

Stājušies spēkā Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 29 “Par līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Jūrmalas pilsētā”.

pirmdiena, 15.oktobris, 2018
image
Černobiļas AES seku likvidēšanas dalībnieki var saņemt pabalstu

Černobiļas atomelektrostacijas avārija ir ietekmējusi daudzus Latvijas iedzīvotājus. Jūrmalas pilsētas dome 2018.gada pavasarī apstiprināja saistošos noteikumus par pabalsta piešķiršanu Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem; pabalsts paredzēts veselības uzlabošanai.

ceturtdiena, 11.oktobris, 2018
image
Asfaltē grantētās ielas, atjauno ielu segumu un ietves

Laikapstākļi joprojām ir labvēlīgi, lai turpinātu sāktos ielu remontdarbus. Pilsētā tiek asfaltētas grantētās ielas Mellužos un Slokā, atjaunots ielas segums Kauguros, sakārtoti atsevišķi veloceliņa posmi, atjaunoti gājēju celiņi Jaundubultu parkā.

trešdiena, 10.oktobris, 2018
image
Īsumā par domes septembra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 27. septembra sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: apstiprināta pašvaldības dalība projektu konkursos finansējuma piesaistei, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

otrdiena, 9.oktobris, 2018
image
No oktobra par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā

Jūrmalas pašvaldība atgādina, ka oktobrī atsācies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nav jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Bez maksas pilsētā iebraukt varēs līdz nākamā gada 1. aprīlim.

piektdiena, 5.oktobris, 2018
image
Aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde līdz 31.oktobrim aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

trešdiena, 3.oktobris, 2018
image
Jūrmalas sadraudzības pilsētā Teračinā norisinājies projekta “Jaunie gidi” noslēguma pasākums

Septembra beigās trīs Jūrmalas jaunieši devās uz Teračinu, Itāliju, kur norisinājās Erasmus+ projekta “Jaunie gidi” noslēguma un izvērtēšanas pasākums. 

pirmdiena, 1.oktobris, 2018
image
24. septembris – svētku diena

2018. gada 21. jūnija grozījumi likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” par svētku dienu nosaka šā gada 24. septembri – Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā dienu.

ceturtdiena, 20.septembris, 2018
image
Papildināti un atjauni rotaļu laukumi

Pilnveidojot pilsētas infrastruktūru, Jūrmalas pašvaldība ir papildinājusi un atjaunojusi rotaļu laukumus bērnu atpūtai un sportiskām aktivitātēm, kā arī iekārtots viens pilnībā jauns rotaļu laukums.

otrdiena, 18.septembris, 2018
image
Informācija par 13. Saeimas vēlēšanām

Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisija informē, ka sestdien, 6.oktobrī, Latvijā notiks 13.Saeimas vēlēšanas. 13.Saeimas vēlēšanās personai ir tiesības vēlēt jebkurā vēlēšanu iecirknī.

ceturtdiena, 13.septembris, 2018
Ielādēt vairāk