image
Noslēgumam tuvojas Ķemeru parka atjaunošana

Pašvaldība turpina Ķemeru apkaimes atjaunošanu – šovasar tiks pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā un ekspozīcijas iekārtošana atjaunotajā Ķemeru ūdenstornī.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā taps pilsētvides objekts “Baltijas straume”

Bulduros, izejā uz jūru, būs jauns vides objekts – “Baltijas straume”, – domes sēdē 22. aprīlī deputāti atbalstīja līdzekļu piešķiršanu tā izveidei. Objekta mākslinieciskā ideja atzinīgi novērtēta pašvaldības rīkotajā metu konkursā “Mākslinieciski augstvērtīga vides objekta izveide Jūrmalā” 2019. gadā.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Par Jūrmalas pilsētas domes 22. aprīļa sēdes lēmumiem

Domes sēdē 22. aprīlī apstiprināja Mellužu estrādes un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģijas, ielu un autoceļu sarakstu ar uzturēšanas klasēm, veica grozījumus Jūrmalas pilsētas pašvaldības budžetā, pieņēma lēmumus saistībā ar teritoriju, nekustamo īpašumu un citus.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Apstiprina Mellužu estrādes un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģiju

Domes sēdē 22. aprīlī apstiprināja Mellužu estrādes kompleksa un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģijas 2017.–2026. gadam. Stratēģijās ir noteikti abu objektu darbības virzieni, to apsaimniekošana, uzturēšana un pārvaldība, pašvaldības atbildīgās struktūrvienības un prioritārie uzdevumi to saglabāšanai un kultūras un tūrisma pakalpojumu ilgtermiņa attīstībai.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes norisi

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes 2020.gada 17.decembra lēmumu Nr.763 “Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” tika nolemts nodot publiskajai apspriešanai Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Kauguru rotācijas aplī uz laiku satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo malu

No pirmdienas, 19. aprīļa, līdz 11. maijam rotācijas aplī Kauguros posmā starp Mazo Nometņu ielu un Talsu šoseju satiksmei būs slēgta brauktuves ārējā josla, norobežojot to ar vadstatņiem. Satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo joslu.

ceturtdiena, 15.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā sākti ielu, ceļu un iekškvartālu remontdarbi

Atsākoties būvniecības sezonai, pilsētā tiks uzsākti ielu un ceļu remontdarbi vairāk nekā 40 vietās. Kopumā šogad pašvaldība ielu un ceļu atjaunošanā, daudzdzīvokļu namu iekšpagalmu sakārtošanā paredzējusi ieguldīt 6,96 miljonus eiro.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
Kauguros notiek būvdarbi atpūtas parka izveidei

Kauguros, teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu, notiek būvdarbi labiekārtota atpūtas parka izveidei 3,8 hektāru platībā un jauniešu mājas būvniecībai.

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina sazināties ar Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļu Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai, personu, kura norādītajā laika periodā dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajās dzīvojamās telpās

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
image
Lielupes krasta stiprinājumu būvdarbus turpinās jūnijā

Pašvaldība jau informēja, ka februārī sākta Lielupes krasta stiprināšana Majoros no Rīgas ielas sākuma līdz Plūdu ielai Dzintaros. Lai saudzētu zivju resursus to migrācijas ceļā un nārsta periodā, līdz jūnijam ir noteikts būvdarbu pārtraukums.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk