Pasākumu afišas
Sarunu cikls "Tēja ielas garumā"
22.11.2019
Jūrmalas pilsētas muzejā
Draudzības koncerts “Skanam zeltā, sudrabā”
23.11.2019
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Burtu darbnīca
23.11.2019
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, J.Pliekšāna ielā 5/7
Koncertizrāde "Dzeja mūzikā". "... Un uzsmaida debesīm rītausma"
28.11.2019
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Strēlnieku prospektā 30
Kino Jūrmalā decembra mēnesī
01.12.2019 - 29.12.2019
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Koncerti Dubultu koncertzālē
15.10.2019 - 28.11.2019
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Strēlnieku prospektā 30
Gaismas svētki Jūrmalā
01.12.2019
Dzintaru mežaparkā
Ilzes Laizānes izstāde “Noskaņa”
04.11.2019 - 15.01.2020
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Madaras Repšes fotoizstāde "Krāsainā pasaule"
14.11.2019 - 15.12.2019
Aspazijas mājā, Z.Meierovica prospektā 18/20
Evas Krēslas foto izstāde ”Ar un par putniem……”
01.11.2019 - 30.11.2019
Dubultu Kultūras kvartālā Centrālā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30
PAF Latvijas-Igaunijas apvienotās basketbola līgas spēle
23.11.2019 - 23.11.2019
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē, Raiņa ielā 55
jūlijs 2019
01 jūlijs
pirmdiena
20.00
Festivāls "Artissimo". Rišārs Galjāno - "Piazzolla Forever"
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Festivāls "Artissimo". Rišārs Galjāno - "Piazzolla Forever"

Rišārs Galjano ir mainījis akordeona vēstures ceļu – šodien mēs sakām: „līdz” un „pēc” Galjano.

Yasuhiro Kobayashi

Rišārs Galjāno ir dzimis Kannās. Pirmās klavieru un akordeona spēles iemaņas viņš apguva pie sava tēva, bet vēlāk ar izcilību pabeidza Nicas konservatoriju. Jaunībā Galjāno piedalījās starptautiskos akordeonistu konkursos un kļuva pazīstams kā Baha, Čaikovska un Gēršvina mūzikas interprets. Jau toreiz viņš saņēma pirmās balvas – Trophée Mondial (Valensijā un Kalē) un Republikas Prezidenta Pirmo balvu (1968).

1973. gadā Galjāno apmetās uz dzīvi Parīzē, kur sadarbojās ar tādām franču dziesmas zvaigznēm kā Žaks Brels, Barbara, Seržs Redžanī, Seržs Gensbūrs, Šarls Aznavūrs, Žiljeta Greko, Žoržs Mustaki, Īvs Montāns, Klods Nugaro…

1983. gadā Astors Pjacolla uzaicināja jauno mākslinieku spēlēt bandoneonu teātra Comédie Française izrādē Sapnis vasaras naktī pēc Šekspīra lugas, kurai Pjacolla bija uzrakstījis oriģinālmūziku. Šī tikšanās kļuva par svarīgāko attīstības posmu Galjāno karjerā, un viņa draudzība ar Pjacollu turpinājās līdz pat meistara nāvei 1992. gadā.

Kopš 1980. gada Rišārs Galjāno ir uzstājies kopā ar tādiem izciliem mūziķiem kā Čets Beikers, Džo Zavinuls, Als Fosters, Pjērs Mišelo, Džens Klārks, Jans Garbareks, Pakito de Rivera, Filips Ketrins, Tūtss Tīlemanss, Mišels Portāls, Rons Kārters, Mišels Petručiāni, Enriko Rava un citiem…

1993. gadā viņš saņēma Franču džeza akadēmijas Džango Reinharda balvu un tika nosaukts par gada labāko mūziķi. Tajā pašā gadā viņš noslēdza ekskluzīvu līgumu ar skaņu ierakstu firmu Dreyfus Jazz.

            Rišārs Galjāno ir koncertējis visā pasaulē – spēlējis Parīzē, Romā, Berlīnē, Maskavā, Londonā, Ņujorkā, Sanfrancisko, Monreālā, Buenosairesā, Tokijā… Kopā ar draugiem viņš uzstājies tādās prestižās koncertzālēs kā Ņujorkas Lincoln Center, Milānas La Scala, Amsterdamas Concertgebouw, Parīzes Théâtre des Champs Elysées… Mākslinieks ir pazīstams arī kā lielisks pedagogs – pēc viņa videokursiem mācās akordeonisti visās pasaules malās.

        Jau pirmais Galjāno albums – Viaggio – tika apbalvots ar Django d’Or 1993 balvu kā labākais gada albums. Turpmākie albumi atzīmēti ar tādām balvām kā Victoire de la Musique 1996, Victoire de la musique 1997 un Džeza akadēmijas Borisa Viāna balva. Viņam arī piešķirtas balvas Musica jazz 1997 un 1998 par labāko starptautisko albūmu. Galjāno desmitais albūms Gallianissimo tika nosaukts par Dreyfus Jazz visu laiku labāko albumu. Divpadsmitais albums Piazzolla Forever (2003) ir veltīts Astora Pjacollas atceres desmitgadei. Atzīmējot Federiko Fellīni iecienītā komponista Nino Rotas simtgadi, klajā tika laists albums Richard Galliano Plays Nino Rota un dzima programma, kuru mēs jau esam dzirdējuši Jūrmalas festivālā Artissimo.

02 jūlijs
otrdiena
16.00
Fotostudijas „Aspazija” fotoizstāžu cikls „Jūrmalnieki – Jūrmalai”. Brigitas Gulbes izstādes “Kustībā” atklāšana
Dubultu kultūras kvartālā Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30

02 jūlijs
otrdiena
18.00
Vokālās kamermūzikas pērles
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

Programmā - S. Rahmaņinova romances

 

Jana Ivanilova (soprāns, Krievija)
Saīds Gobečija (baritons, Krievija)
Inna Davidova (klavieres)

Vienā no šāgada festivāla ARTISSIMO visbagātīgākajām un izsmalcinātākajām programmām – vesels izcilu skaņdarbu un zvaigžņu vārdu birums.

Atzītā Krievijas kamermūzikas zvaigzne, izsmalcinātā dziedātāja Jana Ivaņilova (soprāns) un jaunais baritons Saīds Gobečija, kurš kļuva par aizvadītās koncertsezonas atklājumu, piedāvās jaunu, romantisku programmu – Sergeja Rahmaņinova romances. Kopā ar viņiem muzicē pianiste Inna Davidova, kuras atskaņotā krievu kamermūzika klausītāju sirdis iekaro jau daudzus gadus.

02 jūlijs
otrdiena
20.00
Festivāls "Artissimo". Take 6
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Festivāls "Artissimo". Take 6

Visvairāk balvu guvusī a capella grupa vēsturē! Pats Kvīnsijs Džonss viņus titulējis par „labākajiem dziedošajiem džekiem pasaulē”!

 

Desmit Grammy Award, desmit Dove Award un desmit zelta albumu – tā ir vien maza daļa no leģendārās grupas balvām. TAKE 6 ar prieku dāvā savu izcilo vokālu klausītājiem visā pasaulē. TAKE 6 draugu un cienītāju vidū ir tādas slavenības kā THE MANHATTAN TRANSFER un Latvijā iemīļotā THE REAL GROUP.

02 jūlijs
otrdiena
20.00
Kauguru kultūras nama jauniešu teātra "Eksperiments" izrāde pēc Jemē Kašē "Ak, sieviete"
Jūrmalas teātrī Muižas ielā 7

03 jūlijs
trešdiena
19.30
Todes - Allas Duhovas balets
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Todes - Allas Duhovas balets

Jūrmalā tradicionāli notiks Allas Duhovas deju teātra TODES lielais koncerts!

Deju teātris Todes tradicionāli sniegs lielo koncertu Latvijā, kolektīva pastāvīgās vadītājas Allas Duhovas dzimtenē. Todes Jūrmalā parādīs kārtējo deju triumfu! Spilgta un burvīga izrāde 3. jūlijs Koncertzālē “Dzintari”.

Daudzi jau sen zina, ka Todes uzstāšanās vienmēr ir spilgts un dinamisks šovs, kas līdz ar pirmajām sekundēm aizrauj skatītāju. Todes vēsture sākās tieši Latvijā. Todes kolektīvs veicis iespaidīgu ceļu – no ielu dejām Rīgā līdz pasaules skatuvēm.

Visā Todes uzstāšanās laikā nav iespējams atraut acis no skatuves. Viss notiekošais pilnībā „pārņem” skatītāju, uzstāšanās beigās rodas iespaids, ka šovs ildzis tikai dažas sekundes. Patiesībā tās ir divas stundas nevainojamas gaumes un neatdarināmas meistarības.

Šobrīd Todes ir viens no vispieprasītākajiem deju kolektīviem. Viņu izrādes – nepārtraukta visspēcīgāko iespaidu kaskāde. Tās ir neiedomājami skaistas un sarežģītas uzstāšanās, no kurām burtiski aizraujas elpa! Šķiet mūsu gadsimtā ir grūti noticēt, ka skatītāju var vēl ar kaut ko pārsteigt, pārcelt viņu eiforijas pasaulē, pārsteigt ar neredzēto. Bet tas ir iespējams. Un pat nav jājautā, kāds ir noslēpums. Tāda jau sen vairs nav, jo atbilde ir acīmredzama: Allas Duhovas un viņas mākslinieku talants.

Teātra aktieri uz skatuves rāda neiespējamo: papildus iluzionistu nanotehnoloģijām dejotāji elementu izpildes laikā gluži kā paliek karājamies gaisā. Viņi planē kosmosā, nolaižas okeāna dzelmē, ceļo laikā, pateicoties pašiem pēdējiem gaismas risinājumiem. Todes sinhronums uz skatuves liek sirdij sisties vienā taktī ar viņu kustībām. Tas ir enerģētikas un pašatdeves ziņā prātam neaptverams šovs, kuru Todes izpilda vienā elpas vilcienā.

Alla Duhova un viņas dejotāji, kas atzīti par vieniem no labākajiem pasaulē, iegremdē skatītāju pasaules kultūras dzīlēs, liekot viņam smieties, sajūsmināties un aizdomāties.

Svarīga loma ir arī muzikālajam pavadījumam. Uzmanība veltīta absolūti katram sīkumam, tāpēc pēc Todes uzstāšanās pat visskeptiskākais skatītājs ilgu laiku atradīsies tās iespaidā.

Kopā ar Allas Duhovas baleta Todes māksliniekiem jūs piedzīvosiet iegremdēšanos citās kultūrās, smiesieties, būsiet sajūsmā, aizdomāsieties un sastingsiet, numuros atpazīsiet savas jūtas un kaislības, savu dzīvi...

Jūs gaida neticami skaists un enerģētisks deju šovs!

04 jūlijs
ceturtdiena
19.00
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
05 jūlijs
piektdiena
17.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Izstādes “Aspazija. Vētra” atklāšana
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Izstādes “Aspazija. Vētra” atklāšana

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā atklās izstādi “Aspazija. Vētra”

           

Piektdien, 5. jūlijā, plkst. 17.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (Jāņa Pliekšāna iela 5/7) tiks atklāta izstāde “Aspazija. Vētra”, kas vēstīs par Aspazijas personības un daiļrades “vētrainajām šķautnēm”, uz cilvēktiesībām orientēto ideju novitāti un šo ideju pārmantojamību un aktualitāti mūsdienās.

Izstāde iekļausies starptautiskajā mākslas biennālē “Marīna 2019”, kuras laikā Jūrmalas muzejos un mākslas telpās norisināsies jūras tematikai veltītas mākslas izstādes, meistarklases un nodarbības ģimenēm. 2019. gadā par biennāles vadmotīvu izvēlēta “Vētra”.

Vētras motīvs, kas raksturo dzejnieces izpausmes dažādās dzīves jomās, izmantots par ietvaru, lai izstādē atspoguļotu Aspazijas kā literātes, sabiedriskas darbinieces un Raiņa dzīvesbiedres vētraino personību, viņas pausto ideju iespaidu uz sabiedrisko domu Aspazijas dzīves laikā un to nozīmi mūsdienās.

“Aspazija – kaislīga, emocionāla, augstiem ideāliem piepildīta personība. Nevienā no dzīves jomām nav vērojama remdenība un samiernieciskums, vienmēr tiekšanās uz izaugsmi, pilnību, dziļumu, skaidrību, jūtu tīrību. Reizēm kā vētrai laužot ceļu iestagnējušu uzskatu biežņā un mainot sabiedrības morāles toni, cīnoties par ikvienas sievietes tiesībām pašnoteikties.

Izstāde ir mēģinājums atklāt Aspazijas spilgto un drosmīgo pašizpausmi, rosināt domāt par šodienas aktualitātēm un vajadzībām, kā arī iedvesmot apmeklētāju savas pārliecības vētrainākai nostājai. Ar Aspazijas laika sociālo realitāti un sabiedrisko domu mums aizvien ir vienojošu lietu, savukārt jūtu pasaulei laika robežu nav – Aspazija ir ļoti aktuāla,” vēsta izstādes satura autore Linda Grīnberga.

Izstādē eksponēti Rakstniecības un mūzikas muzeja krājuma materiāli – dzejas un lugu manuskriptu fragmenti, portreti, vēstules. Izstādi papildinās videointervijas; uz sarunu par Aspaziju, viņas literārā mantojuma recepciju aicināta Aspazijas pētniece, Aspazijas Kopoto rakstu sastādītāja, LU profesore Ausma Cimdiņa, režisore Māra Ķimele un dzejniece, feministe un režisore Inga Gaile, lai iezīmētu Aspazijas un viņas ideju nozīmi un pārmantojamību mūsdienu sabiedrībā, literatūrā un teātrī.

 

Izstāde skatāma līdz šī gada 24. augustam.

 

Izstādes satura autore: Linda Grīnberga

Mākslinieks: Ints Sedlenieks

 

Izstāde tapusi, pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam.

05 jūlijs
piektdiena
19.30
Boriss Grebenščikovs un grupa Akvarium
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Boriss Grebenščikovs un grupa Akvarium

5. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks Borisa Grebenščikova un kulta grupas "Akvarium" koncerts.

Boriss Grebenščikovs ir dzīva leģenda un viens no 70., 80. un 90. gadu jauniešu kultūras spilgtākajiem tēliem. Viņš izveidoja pilnīgi jaunu muzikālo estētiku, kurā kombinējās Jamaikas regejs, amerikāņu folkmūzika, īru balādes, kā arī blūzs, džezs un rokenrols. Katra viņa muzikāli dzejiskā šarāde klausītājiem veidoja tādu rezonansi ar tālaika sajūtām, ka kļuva par veselas paaudzes manifestu, "citas dzīves" – tādas, kurā neizliekas un nemelo –, hroniku.

Grupas "Akvarium" neatkārtojamais skanējums, kas ir daudzu mūzikas stilu un kultūru iedvesmots, paliek viegli atpazīstams arī šodien. BG regulāri koncertē visu kontinentu valstīs, ieraksta albumus labākajās Eiropas un Amerikas studijās, veido kopīgus projektus ar Deivu Stjuartu, Marku Almondu, Eniju Lenoksu un citiem mūsdienu kulta mūziķiem.


Ikviens Grebenščikova un grupas "Akvarium” koncerts ir gandrīz maģisks rituāls, kurā ir savīti kopā ritmu skaistums, tekstu dziļums, fantastiskā aura un augstākā profesionalitāte.

Nepalaidiet garām krievu roka guru uzstāšanos! BG un "Akvarium" ir vesels laikmets vienā koncertā!

06 jūlijs
sestdiena
10.00
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
ITF “Jurmala Cup 3” pludmales tenisa sacensības
06 jūlijs
sestdiena
12.00
Jomas ielas svētki un deju festivāls "Soļi smiltīs"
Majori

Jomas ielas svētku norise pa skatuvēm

 

Majoru stāvlaukums

12.00 Jomas ielas svētku atklāšana

Lielākais “Gatves deja” priekšnesums Jūrmalā

12.00 – 19.30 deju festivāls Soļi smiltīs

21.00 – 02.00 Šīber-Balle ar Raita Ašmaņa bigband un solstiem – Aiju Vītoliņu, Dināru Rudāni, Elzu Rozentāli, Mārtiņu Ruski, Ediju Šnipke, Žoržu Siksnu un Nauri Puntuli

                     

13.00 – 18.00 Izklaides bērniem

                       Horna dārzs

13.00 Zinātniskais teātris ar Laboratorium.lv    

13.50 Steps uz bruģa. BG deju studija

14.15 Dziesmas ar Sējānu ģimeni                        

15.00 Rotaļas ar Jūrmalas teātra aktieriem       

15.30 Jēkabs Nīmanis                                                

16.10 Rotaļas ar Jūrmalas teātra aktieriem

16.30 Izrāde Tētis  - teātris Istabas                 

17.20 Mārtiņa Burbuļi                                               

 

Radošās darbnīcas

Multen kulten radošā darbnīca                                        

Laboratorium.lv zinātniskā darbnīca

Ēnu teātris                                                                   

Pankūku mešana debesīs                                     

Tēlniecības darbnīca                                                

 

13.00 – 19.00 Jūrmalas Ritmi

Jomas iela pie Hotel Jurmala Spa

                     

13.00 Dj Spinga un Kaspars Kurdeko

13.30 Sitatmo instrument izrāde Opercussion                       

14.30 Dj Spinga un Kaspars Kurdeko

15.15 Estrādes apvienība Kaija                                                 

16.15 grupa Svētdienas Aprīlis

17.00  3LIVE PROJECT - DJ [Ex] da Bass, perkusijas Einārs Latiševs, saksofonists Sergey Boytsov

18.00 grupa Perpetuum Ritmico

 

13.00 – 20.00 Jūrmalas mūzikas skaņas

Jomas iela pie Viktorijas ielas

13.00 Jacob Noiman festival band

14.00 Laimis Rācenājs, Ilze Grunte, Andris Grunte

15.00 grupa The Swamp Shakers                                                 

16.00 Laimis Rācenājs Ilze Grunte, Andris Grunte

17.00 grupa The Swamp Shakers                                                 

18.00 Pūtēju orķestris Jūrmala

19.00 grupa The Swamp Shakers          

06 jūlijs
sestdiena
19.30
Deniss Macujevs
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Deniss Macujevs

Deniss Macujevs atkal Jūrmalā! 6. jūlijā plkst. 19.30 uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies leģendārais virtuozais pianists Deniss Macujevs – mūziķis ar Dieva dotu talantu, kuru pasaules prese dēvē par "Sibīrijas Listu" un "mūzikas ģēniju".

Programmā: Bēthovena 23. sonāte ("Apasionāta"), Rahmaņinova variācijas par Korelli tēmu, Šopēna 4. balāde, Čaikovska "Lielā sonāte".

Denisa Macujeva vārds ir nesaraujami saistīts ar krievu klavierspēles skolas tradīcijām, nemainīgo koncertprogrammu kvalitāti un klasikas interpretācijas dziļumu. Pianista jaunradē savijas kopā inovācijas un tradīcijas, viņa priekšnesumi sasniedz pašu skatītāja sirdi un ilgi paliek atmiņā.
Koncerts kļūs par ilgi gaidītu un neaizmirstamu tikšanos visiem klavierspēles cienītājiem. Skatītājus gaida neticama enerģētika, artistisks šarms, harizma un spožs vispārzināmu meistardarbu izpildījums.

Nepalaidiet garām vienu no galvenajiem mūzikas notikumiem Jūrmalas vasarā 2019!

07 jūlijs
svētdiena
10.00
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
ITF “Jurmala Cup 4” pludmales tenisa sacensības
07 jūlijs
svētdiena
11.00
Bērnu vasara Mellužos
Mellužu parkā Mellužu prospektā 6

GUDRĀ SVĒTDIENA. Interaktīvās dārza spēles, dabas materiālu darbnīca, jampadracis ar pasaku tēliem, lidojošo šķīvīšu turnīrs

07 jūlijs
svētdiena
11.00
Latvijas atklātais čempionāts un Jūrmalas kauss pludmales regbijā
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Latvijas atklātais čempionāts un Jūrmalas kauss pludmales regbijā

vīriešu, sieviešu, veterānu turnīrs

07 jūlijs
svētdiena
15.30
Latvijas čempionāts futbolā 2. līgas Rietumu zona
Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" Skolas ielā 5
Latvijas čempionāts futbolā 2. līgas Rietumu zona

"Jūrmalas SS”- “FK Karosta"

07 jūlijs
svētdiena
18.00
12. starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls „Vox angelica“
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

08 jūlijs
pirmdiena
20.00
Gariks Sukačovs
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Gariks Sukačovs

Krievu roka leģenda, viens no atpazīstamākajiem Krievijas mūziķiem Gariks Sukačovs dodas vērienīgā koncerttūrē «59:59». Tāds nosaukums, saka pats mūziķis, nozīmē ne tikai teicamu basketbola spēles rezultātu. 1959. gadā dzimušajam Garikam Sukačovam nupat, 2018. gada 1. decembrī, palika 59 – un šo ciparu mākslinieks ir gatavs svinēt no sirds!
Garika Sukačova koncertos skatītāju gaida ne tikai iemīļotās dziesmas – te ir efektīga scenogrāfija, fantastiskas gaismas, neaprakstāma skaņas jauda un traka enerģētika, ko izstaro mūziķi paši. Šis spilgtais šovs visādā ziņā jāredz savām acīm: nenovecojoši hiti, kas ierakstīti krievu roka klasikas fondā, te izcili saskan ar virtuozām talantīgu un harizmātisku mūziķu improvizācijām.

09 jūlijs
otrdiena
11.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
09 jūlijs
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
09 jūlijs
otrdiena
17.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
09 jūlijs
otrdiena
18.00
Okemas skolas kapelas kora, kamerkora un simfoniskā orķestra koncerts (Lielbritānija)
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

 

Skanīgais Lielbritānijas mūziķu desants Latvijā jūlija sākumā

 

Nē, nē – ar militāro jomu šoreiz nekādas saskarsmes! Mūs apciemos – tiešām plaši, vērienīgi un saistoši – Okemas (Oakham) skolas trīs dažādu mūzikas kolektīvu pārstāvji, demonstrējot savus sasniegumus gan vokālajā, gan instrumentālajā jomā (un abās kopā arī). Skolas interneta vietne pārliecinoši un ar lepnumu stāsta par Lielbritānijā iecienītu un pazīstamu mācību iestādi apmēram tūkstoš bērniem un jauniešiem vecumā no četrpadsmit līdz astoņpadsmit gadiem.

 

Šīsvasaras koncertturnejā četrās Latvijas baznīcās mēs dzirdēsim Okemas skolas Kamerkori, Kapelas kori un skolas simfonisko orķestri. Lai gan pats par sevi repertuārs kvalitāti nenodrošina, tomēr tas ir neapšaubāmi iespaidīgs – plašs, pāri laikmetiem un stiliem soļojošs ar noslieci uz mūsdienu mūziku. Lūdzu nesatraukties – šoreiz tā ir pārsvarā labskanīga, ausij tīkama, turklāt pietiekoši daudzveidīga. Okemas skolas koru priekšnesumā mūzika skanēs slaidā vēstures lokā no H. Pērsela, J. S. Baha un G.F. Hendeļa caur romantisma dārgumiem (F. Šūberts, F. Mendelszons-Bartoldi, J. Brāmss) līdz pat mūsu gadsimta skaņām – pats jaunākais darbs datēts ar 2019. gadu! Savukārt orķestra programmā dominē labi pazīstami un bez jebkādas piepūles klausāmi sacerējumi, kā, piemēram, G.F. Hendeļa Uguņošanas mūzika un slavenās J. Brāmsa Ungāru dejas. Nav aizmirsts arī ciemakukulis – latviešu autoru darbi. Šajā reizē mūsu komponistus ar skaistu garīgo mūziku pārstāv veseli trīs labi pazīstami meistari - Rihards Dubra, Ēriks Ešenvalds un Pēteris Vasks.

 

Lietojot drusku nodrāztu reklāmas frāzi – gandarījums garantēts! To šoreiz varam teikt pavisam bez ironijas pieskaņas, turklāt šajā periodā mūsu piesātinātā vietējā mūzikas ēdienkarte vai nu pieticīgāka, vai pavisam klusa.

 

 

Ieeja par ziedojumiem.

 

09 jūlijs
otrdiena
20.00
Maskavas operetes teātra galā koncerts Lielais kankans / Grand can-can
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Maskavas operetes teātra galā koncerts Lielais kankans / Grand can-can

GRAND CAN-CAN / LIELAIS KANKANS

Muzikāls priekšnesums 2 cēlienos
Mūzika: krievu un ārzemju komponistu darbi
Režisore: Inara Guļijeva
Baletmeistari: Boriss Baranovskis, Irina Korņejeva, Igors Maklovs
Mākslinieks: Vladimirs Arefjevs

Maskavas Operetes teātris pirmoreiz uz Dzintaru koncertzāles skatuves izrādīs galā koncertu «Grand cancan». Gluži kā spilgtā kaleidoskopā, cits citu nomainot, skatītājus priecēs vispazīstamāko klasisko un padomju operešu un mūziklu varoņi, vakara programmā skanēs J. Štrausa un Dž. Hermana, I. Kālmāna un Dž. Geršvina, Ž. Ofenbaha un Dž. Kandera, I. Dunajevska un R. Paula mūzika. Šajā izrādē, talantīgu aktieru izpildīts, operetes žanrs tiks pārstāvēts visā savā lieliskumā – skatītājus gaida slavenas šlāgermelodijas, koši tērpi, gaismas superefekti un, protams, neaizmirstamais, neatdarināmais un «dievišķais kankans»! Maskavas Operetes teātris savā vairāk nekā 90 darba gadu vēsturē ir pratis kļūt par sava žanra līderi ne vien Krievijā, bet arī iekarojis milzu autoritāti Eiropā un joprojām ieņem flagmaņa lomu savas valsts muzikālajā mākslā.

10 jūlijs
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
10 jūlijs
trešdiena
20.00
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Grupa “Jolka”
11 jūlijs
ceturtdiena
09.00
Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

Darba kārtība:

 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

I.Kausiniece

 1.  

Par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam 1.2.apakšsadaļas “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem” projekta “Ilgtspējīga [sa]darbība” īstenošanu

K.Lubiņa

11 jūlijs
ceturtdiena
10.00
Jūrmalā
11 jūlijs
ceturtdiena
10.00
Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

D.Riņķe

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Nometņu ielā 2A-217, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

G.Kovaļevska

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Nometņu ielā 2A-304, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Nometņu ielā 2A-421, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Nometņu ielā 2A-523, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

11 jūlijs
ceturtdiena
11.30
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

Darba kārtība:

 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

R.Sproģe

 1.  

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas nolikums

V.Ļaudams

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 10.jūlija saistošajos noteikumos Nr.19 „Par ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jūrmalas pilsētas izglītības iestādēs”

 

 1.  

Par Interešu izglītības speciālistu semināra rīkošanu Jūrmalā 2020.gada 6.-7. maijā

 

 1.  

Par līdzdalību projekta “Darīt kopā” īstenošanā

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra lēmumā Nr.522 „Par Jūrmalas pašvaldības institūcijas darbinieku skaita (darba vietu) sarakstu apstiprināšanu”

L.Tesnova

 1.  

Par budžeta līdzekļu pieprasījumu Jūrmalas iekļaujošās izglītības attīstības centra datortehnikai

M.Rikšis

 1.  

Par Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” 1.pamatdarbības (KA1) projekta “Solis tuvāk nākotnes skolai” īstenošanu un projekta 2019.gada budžeta apstiprināšanu

I.Kausiniece

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 11.novembra nolikumā Nr.72 „Majoru vidusskolas nolikums”

A.Začesta

 1.  

Par Slokas pamatskolas debitoru parādu norakstīšanu

G.Miķelsons

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pamatskolas 2019.gada budžeta grozījumiem

L.Trukšāne

 1.  

Par Jūrmalas Centrālās bibliotēkas maksas pakalpojumiem

S.Brence

11 jūlijs
ceturtdiena
13.00
Bērnu vasara Kauguros
Kauguru kultūras nama pagalmā Raiņa ielā 110

DROŠĀ CETURTDIENA. CSDD jauno velosipēdistu sacensības, dabas materiālu darbnīca, jampadracis ar pasaku tēliem, seju apgleznošana

11 jūlijs
ceturtdiena
18.00
Cikls “Kafija ar Aspaziju”. Dr.art. Baibas Vanagas priekšlasījums “Sieviete, tapdama par mākslinieci, top arī par cilvēku”
Aspazijas mājā Z. Meierovica prospektā 18/20
Cikls “Kafija ar Aspaziju”. Dr.art. Baibas Vanagas priekšlasījums “Sieviete, tapdama par mākslinieci, top arī par cilvēku”

Priekšlasījums “Sieviete, tapdama par mākslenieci, top arī par cilvēku” jeb "Latvijas 19.–20. gadsimtu mijas sabiedrības priekšstati par sieviešu pievēršanos mākslai" sniegs ieskatu sieviešu emancipācijas ideju ienākšanā Latvijā 19. gadsimta nogalē.

 

Baiba Vanaga iepazīstinās ar gadsimta mijas sabiedrības priekšstatiem par sieviešu vietu un lomu sabiedrībā un asākajām diskusijām par sieviešu pievēršanos mākslai un profesionālajai darbībai vispār. Disputos par sievietēm un radošajām profesijām gan emancipācijas aizstāvju, gan pretinieku rindās iekļāvās arī daudzi tā laika pazīstami sabiedriskie un kultūras darbinieki. Lekcijā tiks citēti un analizēti spilgtākie Aspazijas, mākslas un literatūras kritiķa Jāņa Asara, žurnālista Friča Kārkluvalka, vācbaltiešu mācītāja Teodora Neandera u.c. izteikumi.

 

Mākslas vēstures doktore (Dr. art.)  Rundāles pils muzeja mākslas pētniecības nodaļas vadītāja Baiba Vanaga šobrīd raksta monogrāfiju par māksliniecēm Latvijā 19. gadsimtā un 20. gadsimta sākumā. 

11 jūlijs
ceturtdiena
19.00
Latvijas čempionāts pludmales futbolā
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Latvijas čempionāts pludmales futbolā

3.posms

11 jūlijs
ceturtdiena
19.30
Bonija Tailere. Pasaules tūre
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

11. jūlijā Dzintaru koncertzālē savas Eiropas turnejas ietvaros ar grandiozu koncertu viesosies britu rokmūzikas dīva Bonija Tailere. Viņa izpildīs savus superhitus “The Best”, “It’s a Heartache”, “Total Eclipse of the Heart” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas, kā arī jaunāko veikumu no martā izdotā albuma. Šī būs vienīgā dziedātājas uzstāšanās Baltijas valstīs.

Bonijas Taileres unikālā balss padarījusi viņu par vienu no atpazīstamākajām vokālistēm pasaules populārajā mūzikā. Neparastā tembra dēļ viņa salīdzināta pat ar Rodu Stjuartu un Džoniju Kešu! Tieši viņa izpildījusi slavenās dziesmas “The Best” oriģinālversiju, ko vēlāk iedziedājusi arī Tīna Tērnere.

Singli "Total Eclipse of the Heart" un "It's a Heartache" katrs pārdoti vairāk nekā 6 miljonus lielā tirāžā un ir iekļauti visu laiku labāko dziesmu sarakstā. Arī dziesmas “Lost in France”, “Holding out for a Hero”, “If You Were A Woman (And I Was A Man)”, “More then a Lover” un citas sasniegušas atzīstamus panākumus. Kopā pārdoti vairāk kā 100 miljoni Taileres ierakstu kopiju. Viņa uzstājusies kopā ar izciliem dziedātājiem, izpildot duetus ar tādiem māksliniekiem kā Andrea Bočelli, Meatloaf, Rods Stjuarts, Klifs Ričards un citiem.
Savas muzikālās karjeras laikā Bonija Tailere izdevusi 17 studijas albumus, trīs reizes bijusi nominēta Britu mūzikas balvai un trīs reizes Grammy balvai. 2019.gada martā iznācis dziedātājas jaunākais albums ar nosaukumu “Between the Earth and the Stars”.

Savu albumu radīšanā dziedātāja savulaik sadarbojusies ar tādiem grandiem kā Niks Kēršovs, Džordžio Moroders, Dīters Bolens un citi, bet jaunākā albuma tapšanā piedalījusies titulētā dziesmu autore Eimija Vedža, kas sacerējusi daudz mūsdienu hitu, piemēram, Eda Šīrana Grammy balvu ieguvušo singlu “Thinking out Loud”. Viņa īpaši Tailerei sarakstījusi 3 jaunas dziesmas. Kritiķi jauno albumu novērtējuši kā mūsdienīgu un pārsteigumiem bagātu.

11.jūlijā Dzintaru koncertzālē Latvijas skatītājiem būs lieliska iespēja gan novērtēt Bonijas Taileres jaunās dziesmas, gan dziedāt līdzi iemīļotākajiem hitiem, un jauki pavadīt vasaras vakaru patīkamā atmosfērā.

12 jūlijs
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
12 jūlijs
piektdiena
11.00
Priedaines distancē pie Lielupes auto tilta
LR čempionāts airēšanā junioru A grupā
12 jūlijs
piektdiena
18.00
Vasaras koncerts Horna dārzā. Alises Kantes džeza DUO ar ģitāru
Horna dārzā Jomas ielā 35

Alises Kantes džeza DUO ar ģitāru – Alise Kante (vokāls) un Āris Ozols (ģitāra). Ieeja bez maksas

12 jūlijs
piektdiena
19.00
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Strēlnieku prospektā 30 korp. 1
12 jūlijs
piektdiena
19.30
Maksims Galkins
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Maksims Galkins

12.jūlijā ar solokoncertu uzstāsies Krievijas humorists, raidījumu vadītājs, aktieris un dziedātājs Maksims Galkins. Skatītājus sagaida parodijas, humoristiski skeči un dziesmas. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kas katru reizi uzstājās ar atjaunotām koncerta programmām.

Maksima Galkina koncertus nevar attiecināt uz konkrētu žanru. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem. Kad Maksims uzkāpj uz skatuves, zālē momentā iestājas prieka un svētku atmosfēra. Maksim Galkins meistarīgi un eleganti spēlējas ar skatītāju garastāvokli. Daudzus viņa monologus publika zina no galvas, taču ir gatava tos klausīties atkal un atkal. Katra Galkina miniatūra noslīpēta līdz filigrānam mirdzumam, mākslinieka meistarība ir apbrīnojama!

Maksims Galkins sasniedza milzīgu popularitāti un skatītāju atzinību rekordīsā laikā. Viens no lielākajiem viņa talantiem ir slavenību parodēšana. Aktieris apgalvo, ka viņam ļauts atdarināt jebkuru personāžu no kultūras, politikas vai jebkuras citas publiskās dzīves sfēras. Savus atdarināmos tēlus viņš atveido tik sirsnīgi un nevainīgi, ka nevienam nenāk ne prātā apvainoties. Parodējot, Maksims Galkins vienmēr trāpa tieši mērķī, un nevainojami atdarina izvēlēto varoņu raksturīgākās īpašības, intonāciju un mīmiku.

Atnāciet 12.jūlijā uz Maksima Galkina koncertu, lai pavadītu neaizmirstamu vakaru kopā ar talantīgo mākslinieku un saņemtu pozitīvas enerģijas lādiņu uz ilgu laiku!

13 jūlijs
sestdiena
10.00
Priedaines distancē pie Lielupes auto tilta
LR čempionāts airēšanā junioru A grupā
13 jūlijs
sestdiena
10.00
Latvijas pludmales tenisa līga
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
Latvijas pludmales tenisa līga

7.posms

13 jūlijs
sestdiena
10.00
“Vivobarefoot” baskāju rogainings
Pie Lielupes pamatskolas Aizputes ielā 2a
“Vivobarefoot” baskāju rogainings

Vivobarefoot baskāju rogainings ir komandu orientēšanās sacensības ar basām kājām, kur noteiktā laikā apmeklējot kontrolpunktus, jāsavāc visvairāk punktu. Apmeklējamos kontrolpunktus katra komanda izvēlas pati, atbilstoši saviem mērķiem un sportiskajai sagatavotībai. Kontrolpunktiem ir dažādas vērtības, tāpēc labākās stratēģijas izstrāde spēlē lielu lomu rezultāta sasniegšanā.

 

Kontrolpunkti izvietoti Jūrmalas pilsētā un tās robežās, tā lai tie būtu ērti apmeklējami arī baskājiem. Kopējais to skaits - 47. 

 

Pieteikties sacensībām varēs arī sacensību norises dienā.

Plašāka informācija www.rogaining.lv

13 jūlijs
sestdiena
11.00
Jūrmalas kauss pludmales futbolā
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Jūrmalas kauss pludmales futbolā

3.posms

13 jūlijs
sestdiena
11.00
Mākslinieces Ellas Mežules radošā darbnīca ģimenēm “Tēli un iemītnieki”
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7
Mākslinieces Ellas Mežules radošā darbnīca ģimenēm “Tēli un iemītnieki”

Kas dzīvo, elpo, darbojas un rotaļājas Aspazijas dzejoļos?

 

Mākslas darbnīcā iepazīsim spilgtos, neparastos tēlus, kas atrodami Aspazijas dzejoļos.

Kopā ar bērniem lasīsim Aspazijas dzeju, meklēsim dzejoļu galvenos varoņus un mēģināsim uzzīmēt to portretus. Izpētīsim dzejnieces uzburto telpu, vidi, kurā darbojas katrs tēls, mēģināsim izprast, kādas rakstura īpašības tam piemīt un kā tās varam noķert uz baltas lapas.

 

Arī pati savos darbos Ella Mežule bieži spēlējas ar tēlu un zīmju dažādo un daudzpusīgo uztveri, radot gan gleznas, gan ilustrācijas. Māksliniece ir glezniecību un dažādu cita veida mākslu studējusi jau vairāk nekā 9 gadus, savas zināšanas papildinot gan Īrijā (National College of Art and Design), gan Itālijā (Accademia di Belle Arte di Napoli). Viņas darbi ir tikuši izstādīti Lietuvā, Igaunijā, Īrijā, Beļģijā, Latvijā, Itālijā un daudz kur citur. 2016. gadā Ella saņēma Brederlo von Sengbusch mākslas prēmiju, bet 2017. gadā – Valdemāra Tones stipendiju.

 

Darbnīca “TĒLI UN IEMĪTNIEKI” ir viena no deviņām nodarbībām ģimenēm, kas no marta līdz decembrim notiek Raiņa un Aspazijas muzejos. Piecas mākslinieces – Ilze Aulmane, Ieva Baumgarte, Līva Kaprāle, Ella Mežule un Eva Vēvere –, izmantojot dažādas tēlotājmākslas tehnikas (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas un Raiņa tekstus, sniegs iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus.

 

Darbnīcas ilgums ir divas stundas. Vecāki aicināti piedalīties.

 

Darbnīcu ciklu atbalsta Kultūras ministrija.

Lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu linda.grinberga@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29239472.

 

Ieeja ģimenēm ar bērniem – 3.00 EUR.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

13 jūlijs
sestdiena
16.00
Jūras svētki. Koncerts, balle
Mellužu estrādē Mellužu prospektā 6

13 jūlijs
sestdiena
20.00
Jah Khalib
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Jah Khalib

13. jūlijā Dzintaru koncertzālē ar solo koncertu uzstāsies talantīgais izpildītājs un dziesmu autors Jah Khalib. 2017.  gadā viņš ir ieguvis Муз-ТВ prēmiju nominācijā “Gada uzrāviens” un 2018. gadā – RU-TV balvu nominācijā “Labākais projekts”.

Jah Khalib ir viens no labākajiem bītmeikeriem un skaņas producentiem uz Kazahstānas hip-hop skatuves. Viņš ir ierakstījis piecus solo albumus, divi no kuriem 2017. - 2018. gados kļuvuši par labākajiem pēc iTunes versijas. Dziesmu “Medīna” un “Leila” video jau sen pārsniedza 80.000.000 un 100.000.000 skatījumu atzīmi.

Izpildītāja fanus Dzintaru koncertzālē sagaida “dzīvais” koncerts. Uz tikšanos!

14 jūlijs
svētdiena
10.00
Latvijas pludmales tenisa līga
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
Latvijas pludmales tenisa līga

7.posms

14 jūlijs
svētdiena
11.00
Bērnu vasara Mellužu parkā
Mellužu parkā Mellužu prospektā 6

VEIKLĀ SVĒTDIENA. Veiklības atrakcija ar instruktoriem, dabas materiālu darbnīca, jampadracis ar pasaku tēliem, lidojošo šķīvīšu turnīrs

14 jūlijs
svētdiena
18.00
12. starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls „Vox angelica“
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

14 jūlijs
svētdiena
19.00
Grigorijs Ļepss
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Grigorijs Ļepss

14. jūlijā ar koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies Grigorijs Ļepss. Katra viņa uzstāšanās ir neaizmirstams notikums un īsta dāvana tūkstošiem fanu. Programmā iekļautas labākās un publikas iemīļotākās dziesmas mākslinieka neatkārtojamā izpildījumā.

Grigorijs Ļepss, atšķirībā no daudziem populāriem dziedātājiem, katru dziesmu pārvērš īstā šedevrā, ik notī, ik vārdā ieliekot savu neticamo talantu, savu pāri plūstošo temperamentu, negaidītu spēku un bezgalīgu maigumu.
Tieši tādēļ katra viņa izpildītā dziesma, kas tik tikko izskanējusi radio, kļūst par hitu un saņem visas iespējamās mūzikas balvas un godalgas. Tieši tādēļ klausītāji ar tādu nepacietību gaida viņa jauno veikumu – dziesmas un videoklipus. Tieši tādēļ visu viņa koncertu biļetes tiek pilnībā izpārdotas, jo klausoties Grigoriju Ļepsu, skatītāji ne vien aizmirst par savām nedienām, bet arī uzlādējas ar šī neatkārtojamā mūziķa enerģiju un atjaunojas dzīvei, mīlestībai un radīšanai!

15 jūlijs
pirmdiena
18.00
Latvijas kauss futbolā
Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" Skolas ielā 5
Latvijas kauss futbolā

"FK Spartaks Jūrmala" - "BFC Daugavpils" 

16 jūlijs
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
17 jūlijs
trešdiena
10.00
Tūrisma un kurortoloģijas komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

E.Krivcova

 1.  

Par nekustamo īpašumu Skolas ielā 40, Jūrmalā

S.Brauere

 1.  

Par dalību Latvijas kopstendā tūrisma izstādē “MATKA 2020” Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta  "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" (uzņēmējdarbībā) ietvaros

L.Madelāne

17 jūlijs
trešdiena
11.00
Attīstības un vides jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Attīstības pārvaldes Vides nodaļas 2019.gada budžeta grozījumiem

J.Artremjevs

 1.  

Par Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa projekta “Ķemeru parka pārbūve un restaurācija” īstenošanu un projekta budžetu.

B.Birzniece

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 9. jūnija lēmumā Nr. 296 “Par Jūrmalas pilsētas domes sadarbību ar Mārupes novada Domi un Olaines novada pašvaldību, lai nodrošinātu dalību grantu programmā sadarbībā ar AS “SEB banka””

L.Madelāne

 1.  

Par budžeta līdzekļu grozījumiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju vajadzībām

M.Rikšis

 1.  

Par būvju nojaukšanu Ģertrūdes prospektā 4, Jūrmalā

V.Zvejniece

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes 2008.gada 3.jūlija lēmuma Nr.603 “Par detālplānojuma zemesgabalam Jūrmalā, Vidus prospektā 40 un Meža prospektā 43 galīgās redakcijas apstiprināšanu” atcelšanu

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes 2008.gada 3.jūlija saistošo noteikumu Nr.62 “Par detālplānojuma zemesgabalam Jūrmalā, Vidus prospektā 40 un Meža prospektā 43 projekta grafiskās daļas, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu apstiprināšanu” atzīšanu par spēku zaudējušiem

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 21.oktobra lēmuma Nr. 710 „Par zemesgabalu Jūrmalā, Vidus prospektā 40, Jūrmalā, Meža prospektā 43 apvienošanas apstiprināšanu un adreses piešķiršanu” atzīšanu par spēkā neesošu

 

 1.  

Par Vasarnīcu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības “Vārnukrogs” teritorijas detālā plānojuma grozījumu izstrādes uzsākšanu zemesgabalam  Bolderājas ielā 18, Jūrmalā

 

 1.  

Par lokālplānojuma zemesgabaliem 4.līnijā 1A, Jūrmalā, 5.līnija 2, Jūrmalā, un Bulduri 1304, Jūrmalā,  apstiprināšanu

 

 1.  

Par lokālplānojuma zemesgabaliem 4.līnijā 1A, Jūrmalā, 5.līnija 2, Jūrmalā, un Bulduri 1304, Jūrmalā, grafiskās daļas, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu apstiprināšanu

 

 1.  

Par detālplānojuma grozījumu zemesgabalam Saulgriežu ielā 3, Jūrmalā apstiprināšanu

 

 1.  

Par zemes vienību Piestātnes ielā 9, Jūrmalā, un Piestātnes ielā 1122, Jūrmalā, apvienošanu un nosaukuma likvidēšanu

 

 1.  

Par zemes vienību Lapotnes ielā 15, Jūrmalā, Lapotnes ielā 19, Jūrmalā, apvienošanu, adreses likvidēšanu un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par zemes ierīcības projekta un zemes vienību robežu pārkārtošanas apstiprināšanu Zemeņu ielā 18, Jūrmalā, un Zemeņu ielā 18A, Jūrmalā

 

 1.  

Par zemes ierīcības projekta un zemes vienības sadales apstiprināšanu Ventspils šosejā 9, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par zemes ierīcības projekta un zemes vienības sadales apstiprināšanu Mellužu prospektā 27, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par zemes ierīcības projekta un zemes vienības sadales apstiprināšanu Oļģerta ielā 8, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par detālplānojuma zemesgabalam Teātra ielā 1, Jūrmalā, nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2005.gada 27.oktobra lēmumā Nr.481 "Par Jūrmalas pilsētas ielu saraksta apstiprināšanu"

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.35 Skolas ielā 35, Jūrmalā, trešo izsoli

S.Brauere

 1.  

Par neapdzīvojamās telpas Nr.601 Dzirnavu ielā 19, Jūrmalā, otro izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.9 Robežu ielā 22, Jūrmalā, otro izsoli

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Dzelzceļa ielā 3A, Jūrmalā, otro izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.30 Engures ielā 5A, Jūrmalā, atsavināšanu

 

 1.  

Par zemesgabala Ķeguma ielā 7, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Mellužu prospektā 83, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.1 Dubultu prospektā 96A, Jūrmalā, daļas pirmo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.59 Skolas ielā 69A, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.74 Skolas ielā 69A, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.122 Skolas ielā 30, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.21 Tallinas ielā 40, Jūrmalā, pirmo izsoli

 

 1.  

Par zemesgabala Kanālu ielā 16, Jūrmalā, daļas nomu

 

 1.  

Par zemesgabala Miežu ielā 1, Jūrmalā nomas tiesību izsoles organizēšanu

 

 1.  

Par 2016.gada 6.jūlija nekustamā īpašuma Pils ielā 1, Jūrmalā, bezatlīdzības lietošanas līguma Nr.1.2-16/766 izbeigšanu

 

 1.  

Par valstij piekrītošo 1/2 domājamo daļu no nekustamā īpašuma (dzīvokļa) Kauņas ielā 26-11, Jūrmalā, nepārņemšanu Jūrmalas pilsētas pašvaldības īpašumā

 

 1.  

Par apstiprinātā 2019.gada Pašvaldības īpašumu nodaļas budžeta pārkārtojumu

 

 1.  

Par Īpašumu pārvaldes Pašvaldības īpašumu nodaļas Pašvaldības tehniskā nodrošinājuma daļas 2019.gada budžeta grozījumiem

 

17 jūlijs
trešdiena
17.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Laikmetīgās mākslas izstādes “Atmiņu jūra” atklāšana
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29

17 jūlijs
trešdiena
17.00
Ārsta un grāmatu autora Igora Kudrjavceva lekcija "Prieks, Spēks un Saulīte - dziedinošā enerģija tavā ķermenī"
Dubultu kultūras kvartālā Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30

 

Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā notiks tikšanās ar ārstu un grāmatu autoru Igoru Kudrjavcevu lekcijā “Prieks, Spēks un Saulīte – dziedinošā enerģija tavā ķermenī”.

“Es neesmu Saules Ceļu izgudrojis. Viņš pats ir nācis pie manis – caur skolotājiem, caur grāmatām, ar Dieva žēlastību,” saka ārsts homeopāts, ciguna un taidzi treneris, kurš jau ilgus gadus dod cilvēkiem iespēju apgūt lielo dzīves mācību ar prieku caur harmoniju savās grāmatās, fiziskajās nodarbībās, lekcijās un Saules Ceļa skolā.

18 jūlijs
ceturtdiena
16.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Jūra vecmeistaru darbos. Gleznas no Latvijas Mākslinieku savienības muzeja krājuma
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

18 jūlijs
ceturtdiena
17.00
Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" Asaru prospektā 61
18 jūlijs
ceturtdiena
17.00
Vitālija Jermolajeva gleznu teātrī "INNER LIGHT" Omnibusa iela 19
18 jūlijs
ceturtdiena
19.00
Festivāls" Laima Rendezvous Jūrmala 2019"
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

Līdzās festivāla saimniecei Laimai Vaikulei, Latviju festivāla atklāšanas vakarā pārstāvēs Inese Galante, Intars Busulis, “Musiqq”, Aija Andrejeva, Radio Trio un Jānis Stībelis. Ārzemju hedlaineru vidū būs itālis Mario Biondi, ekstravagantā Lolita, Arturs Pirožkovs, Bianka un Nastja Kamenskih. Programmā iekļauti arī vairāki aktuālie deju mūzikas izpildītāji: Makss Barkishs, Alekseev, Maruv, Rīgā dzimusī izdevniecības “Black Start” dalībniece Dana Sokolova, kā arī bijusī grupas “ViaGRA” dalībniece Miša Romanova un Igaunijas mūziķis Uku Suviste. 

19 jūlijs
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
19 jūlijs
piektdiena
16.00
Marīna 2019. Starptautiskās glezniecības konkursizstādes atklāšana
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29
Marīna 2019. Starptautiskās glezniecības konkursizstādes atklāšana

Starptautiskā biennāle “Marīna”, kuras identitāte šogad ir “vētra”, mākslas cienītājiem piedāvā piecpadsmit dažādas izstādes – laikmetīgās mākslas un klasiskās mākslas tradīcijās balstītas ekspozīcijas, foto un video fiksācijas, akcentējot ekoloģijas un jūras aizsardzības tēmas, kā arī veicinot sabiedrības diskusijas. Biennāles programma iekļauj arī daudzveidīgu mākslas pieredzi ģimenēm ar bērniem.

 

Biennāles centrālā izstāde – glezniecības konkursizstāde Jūrmalas pilsētas muzejā – šogad vienkopus pulcējusi 149 māksliniekus no deviņām valstīm. Žūrijas komisija Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Alekseja Naumova vadībā konkursizstādē vērtēja ap 200 mākslinieku pieteikumus. Izstādes laureāti tiks paziņoti konkursizstādes atklāšanā 19. jūlijā, kad tiks pasniegta galvenā balva un noskaidrots laureāts mākslas studentu kategorijā. Līdz pat 31. augustam notiks arī skatītāju balsojums, kad pie sev tīkamākā izstādes darba katrs interesents varēs atstāt savu pozitīvo vērtējumu – vētrasputna uzlīmi.

 

Starptautiskā biennāle “Marīna” ir mākslas notikums Jūrmalā, kas notiek reizi divos gados un ir fokusēts uz jūras tematikas atspoguļojumu vizuālajā mākslā kā tradicionālā žanra izpratnē, tā arī laikmetīgās mākslas rakursā, pievēršot uzmanību tēmas sociāli kritiskajam un izglītojošajam aspektam.

 

Biennāli rīko Jūrmalas pilsētas muzejs ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu un sadarbībā ar citiem muzejiem, izstāžu zālēm un galerijām visā pilsētā.

 

BIENNĀLES “MARĪNA 2019” NORISES

 

RAIŅA UN ASPAZIJAS VASARNĪCĀ Jāņa Pliekšāna ielā 5/7

“Aspazija. Vētra”. Izstāde

Norise 5.07.–24.08.

27.07. plkst. 12.00–14.00 “Foto vētra”. Pasākums ģimenēm

 

JŪRMALAS PILSĒTAS MUZEJA KAMĪNZĀLĒ Tirgoņu ielā 29

“Atmiņu jūra”. Laikmetīgās mākslas izstāde

Norise 17.07.–1.09. / Atklāšana 17.07. plkst. 17.00

 

JŪRMALAS PILSĒTAS DOMES VESTIBILĀ Jomas ielā 1/5

“Jūra vecmeistaru darbos”. Gleznas no Latvijas Mākslinieku savienības muzeja krājuma

Norise 18.07.–1.09. / Atklāšana 18.07. plkst. 16.00

 

MĀKSLAS GALERIJĀ “INNER LIGHT” Omnibusa ielā 19

“Jūras enerģija”. Vitālija Jermolajeva un viņa mācekļu darbu izstāde

Norise 18.07.–1.09. / Atklāšana 18.07. plkst. 17.00

17.08. plkst. 11.00–13.00 zīmēšana Vitālija Jermolajeva jauktajā autortehnikā inner light. Dalības maksa pieaugušajiem 3 eiro, bērniem 50 centi, ģimenes biļete 10 eiro

 

NACIONĀLAJĀ REHABILITĀCIJAS CENTRĀ “VAIVARI” Asaru prospektā 61

Sociālā projekta “Vētras stāsti smiltīs” noslēguma izstāde

Norise 18.07.–1.09. / Atklāšana 18.07. plkst. 17.00

10.08. plkst. 12.00–14.00 spēles smiltīs un pasaku rakstīšanas darbnīca

 

JŪRMALAS PILSĒTAS MUZEJA LIELAJĀ ZĀLĒ Tirgoņu ielā 29

“Marīna 2019”. Starptautiskā glezniecības konkursizstāde

Norise 19.07.–1.09. / Atklāšana 19.07. plkst. 16.00

17.08. plkst. 12.00–14.00 gleznošana ar zemes materiāliem, dabas krāsām un jūras ūdeni izstādē “Atmiņu jūra”

31.08. plkst. 12.00–14.00 noslēdzošā meistarklase marīnas žanrā mākslinieka Alekseja Naumova vadībā

 

JŪRMALAS KULTŪRAS CENTRĀ Jomas ielā 35

“13 metri sekundē”. Izstāde. Jānis Murovskis, Jānis Jēkabsons, Ivars Miķelsons

Norise 19.07.–31.08. / Atklāšana 19.07. plkst. 17.30

 

HORNA DĀRZĀ Jomas ielā 35

19.07. plkst. 18.00 vasaras koncertā Horna dārzā muzicē Ginta Pabērza džeza trio

 

MĀKSLAS STACIJĀ “DUBULTI” Zigfrīda Meierovica prospektā 3

“Modernā telpa”. Līvija Pavlovska, Gedimins Kotello. Izstāde

Norise 19.07.–20.10. / Atklāšana 19.07. plkst. 19.00

24.08. plkst. 11.00–15.00 darbnīca ģimenēm ar bērniem izstādē “Modernā telpa. Nacionālie dārgumi”

 

JŪRMALAS MĀKSLAS SKOLĀ Dubultu Kultūras kvartālā Strēlnieku prospektā 30 K-2

Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa “Es dzīvoju pie jūras 2019” laureātu darbu izstāde

Norise 20.07.–27.08. / Atklāšana 20.07. plkst. 12.00

20.07. plkst. 12.00–14.00 ievadmeistarklase ar grafiķi Robertu Koļcovu

 

BULDURU IZSTĀŽU NAMĀ Muižas ielā 6

“Marināde 2”. Laicīgās, īslaicīgās un garlaicīgās mākslas izstāde

Norise 20.07.–1.09. / Atklāšana 20.07. plkst. 13.30

3.08. plkst. 14.00–16.00 vētraina marinēšanas meistarklase ar Vētraino Marinas tanti

 

RAIŅA UN ASPAZIJAS VASARNĪCĀ Jāņa Pliekšāna ielā 5/7

SOCIĀLĀS INTEGRĀCIJAS VALSTS AĢENTŪRAS IZSTĀŽU ZĀLĒ Dubultu prospektā 71

VIESNĪCAS “DAINA JŪRMALA BEACH HOTEL & SPA” 1. STĀVA FOAJĒ Mežsargu ielā 4/6

SIA “M. S. KUZNETSOV APARTMENTS” IZSTĀŽU ZĀLĒ “I.O.” Kāpu ielā 143

“Foto Marīna 2019”. Izstāde

Norise 20.07.–31.08. / Atklāšana 20.07. plkst. 15.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

 

GALERIJĀ “JŪRMALA” Jomas ielā 78/k2

20.07. plkst. 20.00–23.00 “Sarkanās krāsas brīdinājums”. Kaiva Kumerova. Audiovizuāla performance

 

PRIVĀTO KOLEKCIJU MUZEJĀ “NELLIJA” Dzelzceļa ielā 16

Jūras ainavas no muzeja krājuma

Norise 19.07.–1.09. / Atklāšana 21.07. plkst. 12.00

19 jūlijs
piektdiena
17.00
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019

17.00 – 21.00 kvalifikācijas spēles vīriešiem

19 jūlijs
piektdiena
17.30
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Jāņa Jēkabsona, Ivara Miķelsona, Jāņa Murovska izstādes “13 metri sekundē” atklāšana
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Jāņa Jēkabsona, Ivara Miķelsona, Jāņa Murovska izstādes “13 metri sekundē” atklāšana

Izstādē “13 metri sekundē” Jūrmalas Kultūras centrā piedalās trīs mākslinieki – gleznotājs Jānis Jēkabsons, tēlnieks Ivars Miķelsons un grafiķis, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) profesors Jānis Murovskis.

Autori savstarpēji ir labi pazīstami. No 1981. – 1986.gadam visi ir kursa biedri LMA. Kopā būts gan plenēros, gan savulaik obligātajās kolhoza talkās, gan sekojot līdzi kolēģu daiļradei, apmeklējot vienam otra izstādes. Studējot katrs izvēlas savu ceļu mākslā.

Atsaucoties uz Jūrmalas Kultūras centra aicinājumu, šī izstāde būs pirmā, kurā bijušo kursa biedru darbi tiks kopā izstādīti. Kopēji radīts nosaukums un idejiskā platforma, bet katrs seko līdzi savam vējam. Tēlnieks Ivars Miķelsons par savu darbu tēmu izvēlējies CEĻAVĒJU, grafiķis Jānis Murovskis apspēlēs SĀNVĒJU, bet gleznotājs Jānis Jēkabsons pētīs, kāds ir SPĒJŠ VĒJŠ.

Apskatāma līdz 31.augustam.

Ieeja bez maksas

19 jūlijs
piektdiena
18.00
Vasaras koncerts Horna dārzā. Muzicē "Paberzo trio"
Horna dārzā Jomas ielā 35
Vasaras koncerts Horna dārzā. Muzicē "Paberzo trio"

Muzicē "Paberzo trio" – Gints Pabērzs (saksofoni), Edvīns Ozols (kontrabass) un Jānis Jaunalksnis (sitamie instrumenti).

Programmā: džeza standarti un oriģinālmūzika. 

Ieeja bez maksas

19 jūlijs
piektdiena
19.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Izstādes “Modernā telpa. Nacionālie dārgumi” atklāšana
Mākslas stacijā "Dubulti" Zigfrīda Meierovica prosp.3

19 jūlijs
piektdiena
19.00
Festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala 2019"
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

 "Jūrmalas diena"
Par godu kūrortpilsētas 60 gadu dzimšanas dienai, kas tiks svinēt 11. novembrī, festivāla otrā diena nodēvēta par "Jūrmalas dienu". "Jūrmala ir brīnišķīgākā vieta, kur gan vietējie, gan iebraucēji var lieliski pavadīt laiku. Jūra, mežs un karstums. Pēdējos gadus es visus ielūdzu uz "saulaino Jūrmalu"," stāsta Laima Vaikule. Šajā dienā uzstāsies Intars Busulis, Samanta Tīna, Andris Ērglis, Jānis Stībelis, kā arī Stass Mihailovs, Sergejs Mazajevs, Nino Katamadze, Sati Kazanova, Aļona Sviridova, Aleksandrs Panajotovs, Anna Maria, Roberto Kel Torres, Sunstroke Project, Aleksejs Čumakovs un Jūlija Kovaļčuka. 

20 jūlijs
sestdiena
09.00
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019

09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm 16 komandas;

09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem 16 komandas;

17.00 – 20.00 1/8fināla spēles vīriešiem

20 jūlijs
sestdiena
10.00
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes pludmales tenisā
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes pludmales tenisā

(MD, WD, MXD) 

20 jūlijs
sestdiena
12.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa “Es dzīvoju pie jūras 2019” laureātu darbu izstādes atklāšana
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mākslas skolā Strēlnieku prospektā 30 korp. 2

20 jūlijs
sestdiena
13.30
Bulduru Izstāžu namā Muižas ielā 6
20 jūlijs
sestdiena
15.00
Mākslas stacijā "Dubulti" Zigfrīda Meierovica prosp.3
20 jūlijs
sestdiena
15.00
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7
20 jūlijs
sestdiena
19.00
Festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala 2019"
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

"Divertisments"
Šīs festivāla dienas nosaukums cēlies no franču valodas vārda “divertissement”, kas nozīmē "izklaide, īpašu priekšnesumu kopums". Pati festivāla radītāja Laima Vaikule savu izvēli pamato: "Šajā dienā mums būs viss - džezs, pops, roks, klasika... Kā džema sesija!" 20. jūnija programmā būs dzirdami: pašlaik populārais Monatik, kura elektroniskās mūzikas hiti koncertos pulcē pilnus stadionus, pirmo reizi Latvijā viesosies Izraēlas dziedātāja Noa, šansona karaliene Ļubova Uspenska, kā arī Tomass Nevergrīns, Anna Aglatova, Erkešs Šakejevs no Kazahstānas, Uzari, un pašmāju “Dagamba”, Patrisha, “Framest”, Intars Busulis un Markus Riva. 

20 jūlijs
sestdiena
20.00
"SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences” Bulduru prospektā 64/68
"LNK Fight Night" profesionālās cīņas boksā, kickboksā un mma
20 jūlijs
sestdiena
20.00
Marīna 2019. 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle. Sarkanās krāsas brīdinājums. Kaiva Kumerova. Audiovizuāla performance
Galerijā "Jūrmala" Jomas ielā 78


 

21 jūlijs
svētdiena
10.00
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes pludmales tenisā
"Beach Tennis Club" laukumos pludmalē Paula Stradiņa ielas galā
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes pludmales tenisā

(MD, WD, MXD) 

21 jūlijs
svētdiena
10.00
"WTA BALTIC OPEN" starptautiskais tenisa turnīrs sievietēm

Plašāk informācija par turnīru: www.balticopentennis.com

21 jūlijs
svētdiena
10.00
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
Ergo Open Latvijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2019

9.00 ¼ fināla spēles sievietēm

9.50 ¼ fināla spēles vīriešiem

10.50 ½ spēles sievietēm

11.40 ½ spēles vīriešiem

12.30 ½ spēles vīriešiem

13.20 Sievietēm spēle par 3.vietu

14.10 Vīriešiem spēle par 3.vietu

15.00 Sievietēm spēle par 1.vietu

15.50 Servju konkurss skatītājiem

16.10 Vīriešiem spēle par 1.vietu

17.00 APBALVOŠANA

21 jūlijs
svētdiena
11.00
Bērnu vasara Mellužos
Mellužu parkā Mellužu prospektā 6

LEĻĻU SVĒTDIENA. Lupatu leļļu darbnīca, dabas materiālu darbnīca, jampadracis ar pasaku tēliem, lidojošo šķīvīšu turnīrs

21 jūlijs
svētdiena
12.00
Privāto kolekciju muzejā “Nellija” Dzelzceļa ielā 16
21 jūlijs
svētdiena
15.00
Mākslas stacijā "Dubulti" Zigfrīda Meierovica prosp.3
21 jūlijs
svētdiena
18.00
12. starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls „Vox angelica“
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

21 jūlijs
svētdiena
19.00
Festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala 2019"
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

"Galā"
Grandiozajā festivāla noslēguma koncertā uzstāsies Lauris Reiniks, Intars Busulis un Jānis Stībelis. No ārzemju zvaigznēm apmeklētājus un skatītājus priecēs Grigorijs Ļepss, Valērijs Meladze, Aļbina Džanabajeva, Jeļena Vaenga, Valērijs Sjutkins un Sergejs Lazarevs, kurš šogad ieņēma trešo vietu Eirovīzijas dziesmu konkursā. Tāpat uz skatuves ne pirmo reizi kāps Ukrainas duets "Vremya i Steklo", savukārt, pirmo reizi klausītājus pārsteigs armēņu izsmalcinātā izpildītāja Sirusho un britu soulmūziķe Kerrie-Anne.

22 jūlijs
pirmdiena
04.00
Jūrmalas festivāls. Saullēkta koncerts
Turaidas ielas galā pie Dzintaru koncertzāles
Jūrmalas festivāls. Saullēkta koncerts

Piedalās: Iveta Apkalna, ērģeles

Koncerta norises vieta: Dzintaru pludmale

Ieeja bez maksas

Šā gada “Jūrmalas festivālu” ieskandinās nebijis notikums: 22. jūlijā plkst. 4.00 no rīta visi aicināti sagaidīt saullēktu Dzintaru pludmalē, klausoties ērģeļu skaņās, jūras šalkoņā un baudot siltu tēju vai kafiju (strādās tuvumā esošās pludmales kafejnīcas). Īpašu koncertu jūras krastā sniegs pasaulslavenā latviešu ērģelniece, Hamburgas Elbas filharmonijas goda māksliniece Iveta Apkalna. Koncerts sāksies pirms saullēkta, savu kulmināciju sasniedzot saulei lecot, kas paredzēts plkst. 5.05. Pasākumu iespējams baudīt arī uz ūdens, ierodoties ar laivu. 

Apmeklētāji tiek aicināti līdzi ņemt pledus vai citu inventāru, kas koncerta baudīšanu pludmales smiltīs, padarīs patīkamu un baudāmu.

22 jūlijs
pirmdiena
11.00
"WTA BALTIC OPEN" starptautiskais tenisa turnīrs sievietēm

Vairāk informācijas www.balticopentennis.com

22 jūlijs
pirmdiena
19.00
Latvijas čempionāts futbolā 2. līgas Rietumu zona
Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" Skolas ielā 5
Latvijas čempionāts futbolā 2. līgas Rietumu zona

“Jūrmalas SS”- “AFA Olaine”

23 jūlijs
otrdiena
11.00
Finanšu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

Darba kārtība:

 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

G.Truksnis

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra nolikumā Nr.28 „Jūrmalas pilsētas pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikums

L.Tesnova

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra lēmumā Nr.522 „Par Jūrmalas pašvaldības institūcijas darbinieku skaita (darba vietu) sarakstu apstiprināšanu”

 

 1.  

Par Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" 1.pamatdarbības (KA1) "Mācību mobilitātes skolu sektorā" projekta "Solis tuvāk nākotnes skolai" īstenošanu

I.Kausiniece

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 17.septembra lēmumā Nr.364 “Par dalību Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta „PROTI un DARI” īstenošanā” un budžeta grozījumiem Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra  (BJIC) projekta “PROTI un DARI” ieņēmumu un izdevumu tāmē 2019.gadam

E.Majore

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 18.oktobra lēmumā Nr.506 “Par Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa projekta “Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskolas ēkas k-1 (autoskolas ēka) energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanu” un 2019.gada budžeta grozījumiem

B.Birzniece

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības saistību apmēra palielināšanu Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa projekta “Jūrmalas pilsētas Ķemeru pamatskolas ēkas pārbūve un energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanai

D.Paule

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības saistību apmēra palielināšanu Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa projekta “Ķemeru parka pārbūve un restaurācija” īstenošanai

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.44 “Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2019.gada budžetu”

 

23 jūlijs
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
23 jūlijs
otrdiena
13.00
"WTA BALTIC OPEN" starptautiskais tenisa turnīrs sievietēm

Vairāk informācijas www.balticopentennis.com

23 jūlijs
otrdiena
14.00
Dubultu prosp.1
23 jūlijs
otrdiena
20.00
Jūrmalas festivāls. Atklāšanas koncerts. Dzimuši Latvijā
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Jūrmalas festivāls. Atklāšanas koncerts. Dzimuši Latvijā

Piedalās: Intars Busulis (solists), Iveta Apkalna (ērģeles), Aleksandrs Antoņenko (tenors), Vestards Šimkus (klavieres), Latvijas jauniešu simfoniskais orķestris, diriģents Ainārs Rubiķis

Koncerts divās daļās. Koncerta ilgums ~2,5st.

Programma:

I daļa

Bendžamins Britens (Britten, 1913–1976) “Jauna cilvēka ceļvedis orķestrī” (“Variācijas un fūga par Henrija Pērsela tēmu”)
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Kamils Sensāss (Saint-Saëns, 1835–1921) III daļa Tarantella no Otrā koncerta klavierēm un orķestrim solminorā op. 22
Kārlis Gusts Zariņš, klavieres (PIKC NMV EDMVS II kurss, ped. Sandra Jalaņecka)
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, diriģents Ainārs Rubiķis

Sezārs Franks (Franck, 1822–1890) Prelūdija, fūga un variācijas op. 18
Iveta Apkalna, ērģeles
Kārlis Gusts Zariņš, klavieres

Šarls Marija Vidors (Widor, 1844–1937) III daļa Allegro no Simfonijas ērģelēm un orķestrim op. 42
Iveta Apkalna, ērģeles
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Johans Štrauss (Strauss, 1825–1899) Adeles kuplejas Mein Herr Marquis no operetes “Sikspārnis”
Līga Gita Zīriņa, soprāns (PIKC NMV RDKS absolvente)
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Arvīds Žilinskis (1905–1993) Antiņa ārija “Sirds kā uguns” no operas “Zelta zirgs”
Aleksandrs Antoņenko, tenors
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Francis Lehārs (Lehár, 1870–1948) Duets Lippen schweigen no operetes “Jautrā atraitne”
Līga Gita Zīriņa, soprāns
Aleksandrs Antoņenko, tenors
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

II daļa

Imants Kalniņš (1941) III daļa no kamersvītas “Rotāju, dancoju”
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Antonio Vivaldi (Vivaldi, 1678–1741) “Ziema” no cikla “Gadalaiki”
Sonja Misiņa, marimba (PIKC NMV EDSMV 6. klase, ped. Dzintra Knābe)
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Fricis Kreislers (Kreisler, 1875–1962) “Ķīniešu tamburīns”
Sonja Misiņa, marimba
Vestards Šimkus, klavieres

Djūks Elingtons (Ellington, 1899–1974) New World a-Comin’ (ar. Moriss Peress)
Vestards Šimkus, klavieres
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Stīvijs Vonders (Wonder, 1950) Sir Duke
Grēta Grantiņa, balss (PIKC NMV RDKS mūziklu nodaļas III kurss, ped. Annija Putniņa)
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Intars Busulis / Jānis Elsbergs “Miglas rīts”
Intars Busulis, balss
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, diriģents Ainārs Rubiķis

Kārlis Lācis / Jānis Elsbergs "Brīvdiena"
Grēta Grantiņa, balss
Intars Busulis, balss
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

Arturo Markess (Márquez, 1950) Conga del fuego
Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Ainārs Rubiķis

23 jūlijs
otrdiena
23.00
Jūrmalas festivāla Afterparty. Frank Sinatra & Friends
X.O Beach Lounge & Club Dzintaru pludmalē
Jūrmalas festivāla Afterparty. Frank Sinatra & Friends

Piedalās: Daumants Kalniņš & “Beach Band”, DJ

Programmā: Louis Armstrong, Frank Sinatra, Ray Charles & citi

Pasākuma norises vieta: X.O Beach Lounge & Club Dzintaru pludmalē

24 jūlijs
trešdiena
13.00
"WTA BALTIC OPEN" starptautiskais tenisa turnīrs sievietēm
Tenisa centrā “Lielupe” O. Kalpaka prospektā 16

Vairāk informācijas www.balticopentennis.com

24 jūlijs
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
24 jūlijs
trešdiena
20.00