Jaunumi
image
Jūra vecmeistaru darbos biennālē “Marīna 2019”

Jūrmalas pilsētas domē no 18. jūlija būs skatāma 2. starptautiskās biennāles “Marīna 2019” izstāde “Jūra vecmeistaru darbos”.

pirmdiena, 15.jūlijs, 2019
image
Saullēkta koncerts Dzintaru pludmalē

Šā gada “Jūrmalas festivālu” ieskandinās nebijis notikums – 22. jūlija rītā plkst. 4.00 Dzintaru pludmalē ar ērģeļmūzikas skaņām tiks sagaidīts saullēkts. Īpašo koncertu jūras krastā sniegs pasaulslavenā latviešu ērģelniece, Hamburgas Elbas filharmonijas goda māksliniece Iveta Apkalna.

pirmdiena, 15.jūlijs, 2019
image
Festivālu vasara Jūrmalā sākusies

Vasara Jūrmalā un Dzintaru koncertzālē ierasti ir festivālu un gaidītu koncertu laiks. Šī vasara nav izņēmums, un arī šovasar klausītājus priecē krāšņi festivāli.

piektdiena, 12.jūlijs, 2019
image
Kopā ar ģimeni uz mākslas biennāli "Marīna 2019"

2. starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2019” laikā katru sestdienu kādā no biennāles pieturām bērniem un viņu vecākiem būs iespējams piedzīvot ģimenisku kopā būšanu mākslas un kultūrvidē.

trešdiena, 10.jūlijs, 2019
image
Biennāle “Marīna 2019” Jūrmalai tuvojas ar vētras spēku

No jūlija vidus līdz pat septembrim Jūrmalas muzejos, galerijās un izstāžu zālēs norisināsies 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle “Marīna 2019”. 

Mākslas notikums fokusēts uz jūras tematikas atspoguļojumu vizuālajā mākslā kā tradicionālā žanra izpratnē, tā arī laikmetīgās mākslas rakursā, pievēršot uzmanību tēmas sociāli kritiskajam un izglītojošajam aspektam. Biennāles 2019.gada identitāte ir VĒTRA. Vētra kā dabas stihija, kā kustība, kas izaug no klusuma, vētra kā varens apbrīnojams spēks, kas iegriežas, izlādējas, izdzīvo un atkal pārtop klusumā.

trešdiena, 10.jūlijs, 2019
image
Mellužos svinēs Jūras svētkus

Sestdien, 13. jūlijā, atjaunotajā Mellužu estrādē Jūrmalā ar sadziedāšanos kopā ar Nacionālā teātra aktieriem un balli vakarā tiks svinēti Jūras svētki.

pirmdiena, 8.jūlijs, 2019
image
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā atklāta izstāde “Aspazija. Vētra”

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā atklāta izstāde “Aspazija. Vētra”, kas vēsta par Aspazijas personības un daiļrades “vētrainajām šķautnēm”, uz cilvēktiesībām orientēto ideju novitāti un šo ideju pārmantojamību un aktualitāti mūsdienās.

otrdiena, 2.jūlijs, 2019
image
Zivju dienas brīvdabas muzejā

Vasarā Jūrmalas Brīvdabas muzejā norisinās pasākumu cikls “Ceturtdiena – zivju diena”.

otrdiena, 2.jūlijs, 2019
image
Nedēļas nogalē – Jomas ielas svētki

Nedēļas nogalē, 6. jūlijā, jau divdesmito reizi Jūrmalā norisināsies Jomas ielas svētki. Svētku apmeklētāji aicināti baudīt muzikālus priekšnesumus vairākās norises vietās Jomas ielā un aizraujošu izklaides programmu bērniem Horna dārzā. Majoru stāvlaukumā svētku apmeklētājus priecēs tautas deju festivāls „Soļi smiltīs” un lielākais “Gatves dejas” priekšnesums Jūrmalā. Svētku vakarā notiks šīber­balle, kurā muzicēs “Raita Ašmaņa Big Band” un solisti.

pirmdiena, 1.jūlijs, 2019
image
Nedēļas nogalē aicinām apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus Jūrmalā

Folklora, klasiskā un populārā mūzika, deju koncerts un vasaras izklaides ģimenēm ar bērniem, fotoizstāde, kas jāapskata – dažādība kultūras un izklaides norišu piedāvājumā nedēļas nogalē no 28. līdz 30. jūnijam Jūrmalā.

piektdiena, 28.jūnijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE