Jaunumi
image
Brīvdabas klavieres Jūrmalā ieskandinātas

Svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā improvizētā akustiskā koncertā Dzintaru pludmalē tika atklātas brīvdabas klavieres, kas muzicēšanai zem klajas debess visas vasaras garumā ir pieejamas ikvienam.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Jūrmala aicina uz līgošanu Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē

Jūrmalas pilsēta aicina uz Līgo pasākumiem 23. jūnijā, kas sāksies ar atjaunotās Mellužu estrādes atklāšanu un turpināsies ar līksmu līgošanu Mellužu parkā un Kauguru pludmalē. 

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Ielīgošanas pasākumi pirms lielās līgošanas Jūrmalā

Pirms lielās līgošanas 23.jūnijā, Jūrmala aicina uz saulstāvju un ielīgošanas pasākumiem.

otrdiena, 11.jūnijs, 2019
image
Brīvdabas klavieru atklāšanas minikoncerts Dzintaros

Ceturtdien, 13. jūnijā, plkst. 21.30, sagaidot saulrietu Dzintaru pludmalē, Turaidas ielas galā Jūrmalā notiks muzikāls brīvdabas klavieru ieskandināšanas pasākums.

pirmdiena, 10.jūnijs, 2019
image
Sākas vasaras koncerti Horna dārzā Jūrmalā

Arī šogad vasaras koncertdārzā apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs gan vietējie, gan ārvalstu mākslinieki, kas atskaņos vasaras krāsām un noskaņai atbilstošu mūziku.

piektdiena, 7.jūnijs, 2019
image
Dzintaru koncertzāle atklāj vasaras koncertsezonu

Vasara Dzintaru koncertzālē ierasti ir festivālu un gaidītu koncertu laiks. Šī vasara nav izņēmums, arī šovasar klausītājus Dzintaros priecēs krāšņi festivāli – “Jūrmalas festivāls”, 20. starptautiskais baleta festivāls, “Summertime – aicina Inese Galante”, “Laima Rendezvous Jūrmala ‘19”, “Artissimo”, jaunais simfonisko orķestru festivāls “Rīga Jūrmala”. Vasaras sezonā gaidāmi daudzi iecienītu akadēmiskās un populārās mūzikas mākslinieku koncerti.

piektdiena, 31.maijs, 2019
image
FOTO: Ar uguņošanu un koncertu saulrietā Jūrmalā atklāj vasaru

Ar amerikāņu rokmūziķes Sūzijas Kvatro, pašmāju grupas “Pērkons” un uguņošanu jūras krastā 25. maijā Jūrmalā svinēts kūrorta vasaras sākums, pulcējot vairākus tūkstošus apmeklētāju saulrieta apspīdētā Majoru pludmalē.

pirmdiena, 27.maijs, 2019
image
Stikla "Nospiedumi gaismā"

Bulduru Izstāžu namā 22. maijā plkst. 19.00 tiks atklāta stikla mākslinieces Andas Munkevicas personālizstāde „Nospiedumi gaismā”.

trešdiena, 22.maijs, 2019
image
Noskaidroti biennāles “Marīna 2019” konkursizstādes dalībnieki

2.starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2019” konkursizstādei šogad izvēlēti 149 mākslinieku darbi no 9 valstīm. 

pirmdiena, 20.maijs, 2019
image
Jūrmala “Muzeju naktī” piedāvā daudzveidīgu pasākumu programmu

Sestdien, 18. maijā, Jūrmalas muzeji un iestādes aicina uz starptautiskās muzeju nakts pasākumiem. Ar meistarklasēm, grafiti mākslu, radošām darbnīcām, koncertiem, mākslas akcijām un izstādēm apmeklētājus gaidīs Jūrmalas pilsētas muzejs, Aspazijas māja, Jūrmalas Brīvdabas muzejs, Bulduru Izstāžu nams, Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Mākslas stacija Dubulti, Majoru vidusskola, gleznu teātris "Inner Light" un “Elektrum” energoefektivitātes centrs.

trešdiena, 15.maijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE