image
Sākusies darbu pieteikšana biennāles “Marīna 2021” glezniecības konkursizstādei

No 9. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalā notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle “Marīna 2021”, kas ar daudzveidīgām vizuālās mākslas izstādēm piepildīs Jūrmalas mākslas telpas, darbos atspoguļojot cilvēka mijiedarbību ar jūru.

trešdiena, 13.janvāris, 2021
image
Piedāvā savu ideju kultūras programmai #Jūrmala2027

Jūrmalas pilsēta šobrīd gatavo pieteikumu, lai 2027. gadā kļūtu par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Līdz šā gada 5. februārim aicināti pieteikt savu ideju kultūras programmas veidošanai Jūrmalā.

trešdiena, 13.janvāris, 2021
image
Jūrmalas bibliotēkās atsāk izsniegt iepriekš rezervētās grāmatas

Jūrmalas Centrālā bibliotēka un tās filiāles no 12. janvāra atsāk izsniegt attālināti rezervētās grāmatas un periodiku.
Bibliotēku grāmatu krātuves un lasītavu telpas klātienē nav pieejamas, taču rindas kārtībā lasītāji bibliotēkās var saņemt iepriekš attālināti rezervētās grāmatas un periodiku. 

otrdiena, 12.janvāris, 2021
image
Turpinās balvas “Kilograms kultūras” ziemas balsojums; nominantu vidū – kultūras norises Jūrmalā

No 11. līdz 22. janvārim norisinās Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020” ziemas balsojums. Balsojumam izvirzīti notikumi un darbi, kas tapuši no 2020. gada septembra līdz decembrim, tostarp kultūras norises Jūrmalā.

pirmdiena, 11.janvāris, 2021
image
Raimonda Paula dzimšanas dienas koncerts tiešraidē no Dzintaru koncertzāles

Tiešraidē no Dzintaru koncertzāles 12. janvārī norisināsies Maestro Raimonda Paula dzimšanas dienas koncerts, kas būs skatāms televīzijas kanālā “ReTV”.

ceturtdiena, 7.janvāris, 2021
image
Ar Latvijas Radio kora koncertu “Pareizticīgo lūgšanas un dziedājumi” noslēgsies Dzintaru koncertzāles “Ziemassvētku festivāla” tiešraides “ReTV”

7. janvārī Dzintaru koncertzāle un Latvijas Radio koris jau tradicionāli aicina baudīt “Ziemassvētku festivāla” noslēguma koncertu “Pareizticīgo lūgšanas un dziedājumi” ar krievu sakrālās mūzikas dižgaru Georgija Sviridova un Aleksandra Grečaņinova skaņdarbiem. Koncerts bez maksas būs skatāms televīzijas kanālā “ReTV” plkst. 21.25.

otrdiena, 5.janvāris, 2021
image
Bēthovenam veltīts tiešraides koncerts no Dzintaru koncertzāles

Ludviga van Bēthovena 250. dzimšanas dienas nedēļā kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” un diriģents Normunds Šnē kopā ar pianistu Reini Zariņu 18. decembrī plkst. 21.00 aicina uz komponistam veltītu tiešraides koncertu no Dzintaru koncertzāles “Bēthovens un Bēthovens”.

ceturtdiena, 17.decembris, 2020
image
Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls – televīzijas kanālā “ReTV”

Šogad Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls no 22. līdz 31. decembrim būs bez maksas skatāms televīzijas kanālā “ReTV”. Jānis Lūsēns, Ingus Pētersons, Georgijs Osokins, Margarita un Kristīne Balanas, Vilis Daudziņš, vokālā grupa “Framest”, kamerorķestris “Sinfonietta Riga” un citi mākslinieki priecēs klausītājus ar dažādu tautu skaistākajām Ziemassvētku melodijām, klasiskās mūzikas pērlēm, kā arī latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbiem.

trešdiena, 16.decembris, 2020
image
Piesakiet pretendentus “Gada balvai kultūrā 2020”!

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus “Gada balvai kultūrā” un balsot par spilgtāko notikumu kultūras dzīvē 2020. gadā. Pretendentus balvām var pieteikt līdz 2021. gada 15. janvārim.

otrdiena, 15.decembris, 2020
image
Viktora Kozera izstāde „Klucīši no skapjaugšas” Bulduru Izstāžu namā

Bulduru Izstāžu namā līdz nākamā gada janvāra vidum skatāma Viktora Kozera izstāde “Klucīši no skapjaugšas”.

otrdiena, 15.decembris, 2020
Ielādēt vairāk