image
Trīs paaudžu mākslinieču "Dzimtas stāsts mālā"

Izstādē  “Dzimtas stāsts mālā” aplūkojami Jūrmalas Mākslas skolas skolotājas un mākslinieces Ineses Āboliņas, viņas mammas Olitas Āboliņas un Ineses mazmeitiņas Gundegas darbi. Tikšanās ar Inesi Āboliņu un Gundegu notiks 15.novembrī plkst.15.30.

pirmdiena, 22.oktobris, 2018
image
LMA Grafikas katedras studentu un pasniedzēju ilustrāciju izstāde Raiņa un Aspazijas vasarnīcā "JaunvāRdi"


25. oktobrī 16.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedras studentu izstāde par Raiņa jaunvārdiem.

pirmdiena, 22.oktobris, 2018
image
Mākslas intonācijas “Latvijas Goda aplī”

Jūrmalas Kultūras centra pirmajā stāva foajē atklāta izstāde “Intonācija”.

pirmdiena, 15.oktobris, 2018
image
“Jūrmalas Brīvības stāsti” – veltījums jūrmalniekiem

Jūrmalas pilsētas muzejā atklāta izstāde “Jūrmalas Brīvības stāsti”. Izstāde ir veltīta jūrmalniekiem, tā stāsta par Jūrmalu un tās iedzīvotājiem.

pirmdiena, 8.oktobris, 2018
image
Miķeļdienas pasākums Ķemeru bibliotēkā “Kas manā burciņā?”

Ķemernieki vienmēr bijuši čakli ļaudis, un ar lielu prieku kopuši savus piemājas dārziņus. Izaudzētās veltes un savām rokām gatavotos krājumus ziemai vienmēr dāsni dāvājuši arī citiem un nekad nav lieguši padomu. 

piektdiena, 5.oktobris, 2018
image
Gaismas, skaņu un skulptūru ainavas “Latvijas Goda aplī” Jūrmalā

No 20. līdz 22. oktobrim Jūrmala kļūs par Latvijas goda galvaspilsētu, svinot Latvijas valsts simtgadi festivālā “Latvijas Goda aplis”.

Galvenās festivāla aktivitātes norisināsies tieši Dzintaru koncertzālē, kur baudīsim mākslinieces Lienes Mackus lielizmēra skulptūru izstādi, Jāņa Šipkēvica un zviedru grupas “The Real Group” solistes Katarinas Henrisones (Katarina Henryson) inspirētas muzikālās performances sadarbībā ar kori “Balsis” un “Voice Improvisation Ensemble” (Zviedrija, Somija, Norvēģija), kā arī Roberta Rubīna audiovizuālās projekcijas “Gaismas toņu mistērija” un izstādi “Mūsu 100 tautumeitas Latvijas simtgadei”.

Ieeja bez maksas.

piektdiena, 5.oktobris, 2018
image
Jūrmalas teātris: Mums tikai 40!

Jūrmalas teātris skatītājus priecē, izklaidē un liek aizdomāties nu jau 40 gadus. Ar jestro un dzīvespriecīgo koncertizrādi “Jā, tie bij’ zelta laiki mums...” Jūrmalas teātris sāk jauno sezonu, par kuras moto izvēlēts “Mums tikai ap 40!”.

trešdiena, 3.oktobris, 2018
image
Trio “Art-i-Shock” uzsāk rezidentūru Dzintaru koncertzālē ar koncertu ciklā “Brīvdienu mūzika”

Dzintaru koncertzāle, būdama viena no labākajām Ziemeļeiropas koncertzālēm, 2018. gadā ieviesa jaunu sadarbības veidu ar Latvijas mūziķiem – aicinot kļūt par koncertzāles pastāvīgajiem rezidentiem. Pirmie šajā konkursā uzvarēja trio “Art-i-Shock”.

ceturtdiena, 27.septembris, 2018
image
Rīgas Doma kora skolas jauktais koris iegūst Trešā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa GRAND PRIX

Par Trešā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva Rīgas Doma kora skolas jauktais koris (diriģents Jurģis Cābulis). 

trešdiena, 26.septembris, 2018
image
Izsludināts konkurss „Jā/NeATKARĪBA-2018”

Sveicot Latviju dzimšanas dienā, Jūrmalas pilsētas muzeja filiāle Bulduru Izstāžu nams (iepriekš Jūrmalas Mākslinieku nams) un biedrība “Rad-Dar” jau septīto gadu aicina māksliniekus piedalīties konkursa izstādē ar laikmetīgiem un sociāli aktīvi ievirzītiem mākslas darbiem par Latvijas neatkarības tēmu.

ceturtdiena, 20.septembris, 2018
Ielādēt vairāk