Radošo fotogrāfu asociācijas fotoizstāde
Datums: piektdiena, 2020.gada 17.jūlijs
Vieta: Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7
Radošo fotogrāfu asociācijas fotoizstāde
FOTO: Dainis Ozols

Līdz 22.augustam Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7 skatāma Latvijas Radošo fotogrāfu asociācijas (LRFA) izstāde ”Iedvesmas prizma – 2”.

 

Radošā vai mākslas fotogrāfija ir viens no vadošajiem fotogrāfijas žanriem Latvijā, kuras centrā ir autora ideja un tās realizācija. Izstādē „Iedvesmas prizma – 2” piedalās 26 fotogrāfi no dažādām Latvijas pilsētām. Autoru individuālais redzējums un eksperimenti atklāsies dabas ainavās, portretos, kā arī žanra un studijas fotogrāfijās. „Fotogrāfijās redzami gan precīzi tverti mirkļi, gan arī ar humoru un nopietnību radīti inscenējumi. Izstādē māksla un realitāte iet roku rokā, un to apvieno autoru mākslinieciskā estētika”, vēsta izstādes kuratore Eiženija Anna Freimane, LRFA prezidente.

 

Izstādē piedalās fotogrāfi no Bauskas, Jelgavas, Jūrmalas un Rīgas: A.Apšenieks, Ē.Biters, S.Budanovs, E. E.Čūdere, S.Danelsone, O.Danne, S.Eglīte, E.A.Freimane, A.Indriks, I.Kalniņa-Pētersone, J.Kalniņš, E.Kapša, Ē.Krēsla, Z.Ļebedeva, M.Martinsons, O.Martinsons, L.Mostvilišķis, G.Oškalna-Vējiņa, D.Ozols, I.Salmanis, A.Solodovņikovs, J.Zēbergs. Eksponētas arī LRFA Goda biedru G.Bindes, V.Brauna, V.Linka un L.Tugaļeva fotogrāfijas.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE