Mākslas izstāde-akcija-loterija “Gada nedarbs – 2019”. Darbu iesniegšana notiek digitāli
Datums: pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis
Vieta: Bulduru Izstāžu namā Muižas ielā 6

Līdz 12. maijam tiek pagarināts darbu iesniegšanas termiņš ikgadējai mākslas izstādei-akcijai-loterijai “Gada nedarbs – 2019”. Darbu iesniegšana šogad notiek digitāli.

 

Jau septīto gadu joku mēnesī aprīlī Bulduru Izstāžu nams kopā ar biedrību “Rad-Dar” aicina autorus dzīt jokus, radīt NeDarbus un atrādīt tos gadskārtējā izstādē-akcijā-loterijā “Gada nedarbs – 2019”.

 

Izstādes koncepcijas pamatā ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu. Autoram ir iespēja piedāvāt savu versiju par to, kas viņa izpratnē ir NeDarbs un kā atšķirt darbu no NeDarba.

 

Autori aicināti elektroniski iesniegt NeDarbus – jokus, palaidnības, ēverģēlības un asprātības, kā arī tādus darbus, kas ir neizdevusies radošā iecere, neveiksmīga piedalīšanās kādā konkursā vai kas tāds, ko var uzskatīt par tehnisku kļūmi, nejaušību vai citu personu iejaukšanās rezultātā radušos nedarbu. Iesniedzamo darbu materiāls, medijs, formāts un skaits nav ierobežots. NeDarbiem jābūt izstādes koncepcijai un nosaukumam atbilstošiem, bērniem draudzīgiem, tapušiem laikā no autora dzimšanas līdz 2020. gada 12. maijam.

 

Darbi šogad jāiesūta digitāli, e-pastā agnese.bule@gmail.com, bulduruizstazunams@jurmala.lv. Pie darba jāpievieno tā apraksts un pamatojums, kāpēc tas ir NeDarbs un kāpēc tieši šo darbu varētu nosaukt par autora „Gada NeDarbu”.

 

Labākais, lielākais, veiksmīgākais un pieprasītākais „Gada NeDarbs – 2019” tiks noteikts skatītāju balsojuma rezultātā un tā autors saņems izstādes organizatoru pārsteiguma balvu.

 
 

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE