Modes fotogrāfa vieslekcija modernās mākslas gadatirgū “Jūrmala Art Fair”

Jau trešo gadu Jūrmalā notiks “Jūrmala Art Fair” – starptautisks laikmetīgās mākslas gadatirgus. Šogad modernās mākslas gadatirgus, kas notiks 22. jūlijā viesnīcā “Light House Hotel Jurmala”, aicina uz pazīstamā itāļu modes fotogrāfa Imada Skhairi bezmaksas lekciju.

 

“Jūrmala Art Fair 2019” šā gada tēma – Latvijā mazpazīstama modernā fashion street fotogrāfija. Nelielā izstāde atklāj šo mākslas virzienu, kura sauklis skan “Fashion is not just expression” (Mode nav tikai ārēja izpausme). Izstādē skatāmi augstās modes pasaulē atzītu meistaru – itāļu fotogrāfu Imada Skhairi un Džūlijas Mantovani darbi.

 

Džūlija Mantovani ir žurnāla “Basicly un Fashion Photographer” dibinātāja, fotografējusi daudzus slavenus modeļus, tostarp Bellu Džidžiju Hadidu.

Imads Skhairi PH ir Milānas street fashion fotogrāfs, pēc izcelsmes marokānis, dzimis Itālijā. Viņa individuālā pieeja savam apģērbam ir padarījusi viņu atpazīstamu Milānas un Veronas ielās. Jaunībā Imads bija frizieris, taču doma papildināt salona reklāmas saturu ar paša fotografētām klientu fotogrāfijām izvirzīja talantīgo puisi augstās modes pasaulē. Šodien to zīmolu sarakstā, ar kuriem strādā Imads, ir “Calzedonia”, “Tezenis”, “Intimissimi”, Ņujorkas žurnāls “Fashionweekonline”, kā arī tādas personības kā Džordžio Armani.

 

Fotogrāfa Imada Skhairi PH lekcija “Street Fashion fotogrāfija no mākslas viedokļa” notiks plkst. 18.30–19.30 un tajā iekļautas tēmas: augstās modes pasaule no objektīva otras puses skatoties; cik svarīga šodien ir ielu fotogrāfija augstās modes pasaulē; ielu autorfotogrāfijas vēsture; galvenais aspekts ielu fotogrāfijā; ielu fotogrāfa tehniskais aprīkojums. Ieeja bez maksas.

 

“Jūrmala Art Fair 2019” notiks 22. jūlijā “Light House Jurmal Boutique Hotel & Restaurant” Gulbenes ielā 1A, Dzintaros.