Dubultu karnevāls
Datums: sestdiena, 2019.gada 11.maijs, plkst. 20.00
Vieta: Dubultu kultūras kvartālā Strēlnieku prospektā 30
Dubultu karnevāls

11. maijā no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00 Dubultu Kultūras kvartālā, Strēlnieku prospektā 30, pirmo reizi norisināsies inteliģents kultūras un mākslas piedzīvojums ar karnevāla elementiem.

 

Pasākuma laikā tiks piedāvāta plaša kultūras programma.

 

No plkst. 20.00 līdz plkst. 21.30 mākslinieciskais piedāvājums sešās paralēlās norises vietās, kur katra tiks veidota kā neliels uzvedums. Vizuālas, teatrālas performances, kuras pasākuma apmeklētāji varēs brīvi baudīt, pastaigājoties Dubultu Kultūras kvartāla iekšpagalmā. Šī gada pasākuma tematiskais piedāvājums – Cilvēks. Orķestris, Dzīres, Karuselis, Visums, Cīņa, Cerība. Kā stāsta pasākuma mākslinieciskais vadītājs Agnis Kristvalds: “Vienā no norises vietām, kas sauksies  Cilvēks.Orķestris, būs koris vai orķestris un tā diriģentu mēs meklēsim pasākuma viesu vidū, aicināsim stāties pie diriģenta pults, ņemt rokā zizli un vadīt kori vai veselu orķestri. Dubultu karnevālā būs iespēja izmēģināt kaut ko jaunu vai arī vienkārši lieliski pavadīt vakaru radošā vidē”. Pasākumā piedalīsies gan Jūrmalas mākslinieciskie kolektīvi, gan profesionālās mākslas studijas un grupas.

 

Plkst. 21.30 būs iespēja piedalīties divās deju meistarklasēs, kurās pasākuma apmeklētāji mācīsies īpašas karnevāla dejas, bet plkst. 22.00 uz skatuves sagaidīsim īpašos karnevāla muzikālos viesus - Very Cool People, Edavārdi, ansi un Kristīni Prauliņu.

 

Kā jau karnevālā pieņemts, priecāsimies, ja apmeklētāji ieradīsies ar interesantu matu kārtojumu vai oriģinālu galvas, sejas rotu. Pārsteidzošākajam, interesantākajam risinājumam būs pārsteiguma balva.

 

“Kad veidojām pasākumu, domājām, kādam jābūt Jūrmalas karnevālam. Mēs zinām kāds ir karnevāls Itālijā, Vācijā, Ķīnā vai Brazīlijā, kāds ir latviešu tradīcijās veidots karnevāls, taču mēs meklējām jaunu karnevāla profilu un tādu arī atradām. Jūrmalas karnevāls būs inteliģents, vizuāli krāšņs un atraktīvs, tāpēc uzlādējat savas viedierīces un, lai izdodas!“ aicina A.Kristvalds.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE