Sarunu cikls “Tēja ielas garumā”. Rotas iela

Jūrmalas pilsētas muzejs turpina sarunu ciklu “Tēja ielas garumā”. Katrā tikšanās reizē noskatīsimies TV raidījumu “Ielas garumā” par kādu Jūrmalas rajonu vai ielu, tiekoties ar jūrmalniekiem, kuri šajos raidījumos dalījušies ar saviem atmiņstāstiem un raudzīsim, kas ir palicis aiz kadra. 

 

Noslēdzot pastaigu pa Lielupi, paviesosimies Rotas ielā, kur pirmās vasarnīcas pagājušā gadsimta 20. un 30. gados tur uzcēluši latviešu inteliģenti – ārsti, advokāti, zinātnieki un mākslinieki. Kādi ir viņu un skaisto ēku – arhitektūras pieminekļu likteņstāsti? 

 

Pirms došanās sarunu cikla “Tēja ielas garumā” vasaras pauzē par jaunumiem Dubultu vēstures izpētē pēc grāmatas iznākšanas dalīsies vēsturnieks Ainārs Radovics. Lūgti arī Dubultu iedzīvotāji dalīties ar iespaidiem un papildinājumiem pēc grāmatas "Dubultu vēsture" izlasīšanas. Grāmatas autors demonstrēs gan unikālus zudušās apbūves fotoattēlus, gan jaunatklātus Dubultu ģimnāzijas vēstures attēlus no Pumpuru vidusskolas muzeja.

 

Gaidīsim ikvienu šajā piektdienas vakarā, kurš ieinteresēts atmiņstāstu uzklausīšanā un ikvienu, kurš gatavs dalīties ar tiem, līdzi ņemot liecības foto vai jebkurā citā formātā!
Satikšanās vieta - Jūrmalas pilsētas muzejs / Tirgoņu iela 29 / Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrortu vēstures zālē.

 

Diāna Jaunzeme-Meistere, Jūrmalas pilsētas muzejs