Koncerts „Tenoru Jaunais gads”
Datums: sestdiena, 2018.gada 15.decembris, plkst. 17.00
Vieta: Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110
Koncerts „Tenoru Jaunais gads”

Elegants un izsmalcināts koncerts „Tenoru Jaunais gads”

 

Ar  elegantu humoru, muzikāliem jokiem un patīkamu smeldzi  skatītājus priecēs  koncerts „Tenoru Jaunais gads”. Tā būs lieliska iespēja pavadīt Veco gadu izcilo Latvijas teātru tenoru un mūziķu kompānijā.

 

Koncertos piedalīsies Latvijas  Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Kristians Kareļins  vai  Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. Par pavadījumu koncertā gādās izsmalcinātā pianista  Anatolija Livčas  instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri  paralēli spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

 

Koncertā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: „Tava rīta kafija”, „Karameles",  „Divi eņģeļi”, „Zelta kamanas”,  „Mazā”, „O, Sole Mio", „Tavas mājas manā azotē”, „Ziemassvētku miera sardze”, „Ziemas ceļa idille” u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi – ne mazāk pazīstami Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa un Raimonda  Paula „zelta” repertuāra skaņdarbi. 

 

Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete uzsver: „Koncerts ir veidots tā, lai  mūsdienīgā un atraktīvā gaisotnē  kā savējais varētu sajusties  gan nopietns mūzikas baudītājs, gan cilvēks, kurš vēlas labi atpūsties un gūt pozitīvas emocijas. Būs arī pārsteigumi.  Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”  

 

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras kā lielisku Raimonda Paula dziesmu izpildītāju un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss materiālu un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis,  kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies  vislielākos skatītāju aplausus -, viņi visi apvienojušies šarmantajā un romantiskajā projektā „Tenoru Jaunais gads”.

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī koncerta norises vietā.

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE