Aspazijas dzejas piesātinātais mirdzums un trauslums, liktenīgums, kas mijas ar nesamierināmības kvēli un dumpinieciskumu, ir kvalitātes, kas raksturo meklētāja garu, lai kurā virzienā viņš dotos. Dzejnieces radītais un  režisores Rozes Stiebras populārajā animācijas filmā atspoguļotais Pasaciņas tēls ir viens no Imanta Dakša spēcīgākajiem iedvesmas avotiem latviešu literatūrā. 18. aprīļa vakarā interesenti ir aicināti atbrīvot savu meklētāja garu un apmeklēt Imanta Dakša koncertu Aspazijas mājā.  

 

Imantam raksturīgie spēles instrumenti – akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Šī mūzika nav definējama viena stila robežās, jo Imanta dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas. Monumentālas, galēji ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālas, tās stāsta par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību, un klausītājus aicina uz drosmīgu, apzinātu un brīvu esības tvērumu.

 

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairākiem simtiem dziesmu. Savu solo darbību uzsācis 2004.gadā, kopš tā laika izdoti 5 studijas albumi un pašlaik mūziķis strādā pie sava jaunākā albuma, kuru plānots izdot pavasarī.