MAČO. Stand-up komēdija - vīrišķības tests divās daļās
Datums: piektdiena, 2018.gada 16.marts, plkst. 19.00
Vieta: Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
MAČO. Stand-up komēdija - vīrišķības tests divās daļās

Esi īsts vecis, neļauj modernajai pasaulei ietekmēt un apdraudēt savu vīrietību, un pavisam drīz būsi tikpat vīrišķīgs kā noparkots traktors šaurajā lielveikalu autostāvvietā! Saņem sevi rokās un sākam!
"Pannas teātris" skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, stand-up komēdiju. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Ainārs Ančevskis, Ivars Kļavinskis un režisoru Juris Rijnieks.
Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim?
Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī?
To var uzzināt, veicot vīrišķības testu. Lai dzirdētu no mīļotās sievietes izsaucienu - tu esi īsts vecis!-, vienkārši jāsavāc pietiekams punktu skaits. Tas ir vitāli svarīgi katram vīrietim - būt ļoti piesardzīgam, lai nekļūdītos, aizsargājot savus vīrišķos punktus un prasmes, lai nenoslīdētu līdz nekompetenta mīkšļa stāvoklim, kurš neprot orientēties pēc kartes vai izciest sitienu pa seju.
Pateicoties iepriekšējo pētījumu pieredzei izrādēs “Alu cilvēks” un “Tētis”, aktiera Aināra Ančevska un kolēģa Ivara Kļavinska atveidotais vīrišķibas tests palīdzēs skatītājām noteikt attiecību statusu, ļaujot savam iecerētajam savākt vīrīšķīgos punktus.

 

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/63084

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE