Jūrmalas Kultūras centrs

 

Jūrmalas Kultūras centra struktūrvienības:

Jūrmalas teātris

Kauguru kultūras nams

 

Jūrmalas Kultūras centra radošie kolektīvi (dalība visos kolektīvos ir bez maksas).

 

Kontakti

Adrese: Jomas ielā 35, Jūrmalā, LV 2015
Tālrunis: 67762448
E-pasts: info@jkc.lv
Facebook: www.facebook.com/jurmalaskultcentrs/?fref=ts
Izstāžu zāles darba laiks: pirmdiena–piektdiena plkst. 13.00–18.00
sestdien – slēgts
svētdiena plkst. 12.00–17.00
Izstāžu zāles apmeklējums - bez maksas.
Direktors: Agnis Kristvalds
tālrunis: 67764446
mob.tālrunis: 26415509
e-pasts: agnis.kristvalds@jurmala.lv
Direktora vietnieks: Pēteris Vilkaste
tālrunis: 67762448
mob.tālrunis: 20363721
e-pasts: peteris.vilkaste@jkc.lv
Galvenā grāmatvede: Marianna Upeniece

tālrunis:

67762405
e-pasts:

marianna.upeniece@jkc.lv

Vecākā projektu vadītāja -
pilsētas pasākumu organizētāja
Daiga Iraida
mob.tālrunis: 20235808
e-pasts: daiga.iraida@jkc.lv

Projektu vadītāja – 

izstāžu un tirdzniecības pasākumos koordinatore

Inese Cukure
mob.tālrunis: 20238717
e-pasts: inese.cukure@jkc.lv
Vecākā projektu vadītāja -
Jūrmalas Kultūras centra telpu koordinatore
Liene Cīrule
tālrunis: 67764446
mob.tālrunis: 29172208
e-pasts: liene.cirule@jkc.lv

Vecākā projektu vadītāja – 

sabiedrisko attiecību speciāliste un iepirkumu koordinatore

Sanija Šūpulniece
tālrunis: 67764446
e-pasts: sanija.supulniece@jkc.lv

Projektu vadītāja - 

radošo kolektīvu koordinatore

Evija Kukuvasa
tālrunis: 67764446
e-pasts:

evija.kukuvasa@jkc.lv

Noformētāja – dizainere: Mairita Timrote
mob.tālrunis: 20238629
Lietvede: Karina Morozova
tālrunis: 67764446
e-pasts: karina.morozova@jkc.lv
Saimniecības daļas vadītājs: Helmuts Pešiks
mob.tālrunis: 25618791
e-pasts: helmuts.pesiks@jkc.lv

 

 
 

Normatīvie akti:

Jūrmalas pilsētas domes 2009.gada 18.decemba nolikums Nr.28 Jūrmalas Kultūras centra nolikums
Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra nolikums Nr.3 Jūrmalas Kultūras centra amatiermākslas jeb radošo kolektīvu darbības un finansēšanas nolikums
Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 15.oktobra lēmums Nr.398 Par Jūrmalas Kultūras centra maksas pakalpojumiem
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2018
PILSĒTAS KARTE