image
Jūrmala izsludina logo skiču konkursu “Eiropas kultūras galvaspilsētas” pieteikumam

Lai izveidotu logo Jūrmalas pieteikumam konkursā par “Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” statusa iegūšanu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti pieteikuma gatavošanā, Jūrmalas pilsētas dome izsludina publisku logo skiču konkursu.

image
Turpinās ideju iesniegšana #Jūrmala 2027 kultūras programmai

Atsaucoties Jūrmalas aicinājumam iesniegt idejas kultūras programmas veidošanai konkursa “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pieteikumam, iesniegtas vairāk nekā 250 dažādas idejas. “Ideju krātuve” joprojām ir atvērta, savu ideju kultūras, mākslas un sadarbības projektiem aicināti pieteikt, aizpildot anketu šeit

otrdiena, 16.februāris, 2021
image
Jūrmala “Eiropas kultūras galvaspilsētas” konkursā startēs kopā ar septiņiem Kurzemes novadiem

Gatavību veidot ar Jūrmalu kopīgu pieteikumu konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” apstiprinājušas septiņas Kurzemes reģiona pašvaldības.

otrdiena, 16.februāris, 2021
image
Aicinām iedzīvotājus iesaistīties Jūrmalas pieteikuma sagatavošanā Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai

Jūrmala gatavo pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titula iegūšanai. Aicinām iedzīvotājus iesaistīties radošo ideju darbnīcās un aizpildīt aptaujas anketu par Jūrmalas vērtībām un attīstības iespējām.

ceturtdiena, 10.decembris, 2020
image
Ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu jūrmalnieki tiekas radošo ideju darbnīcās

Šonedēļ Jūrmalā sākas tiešsaistes tikšanās radošo ideju darbnīcās, kuru dalībnieki – jūrmalnieki – dalīsies ar viedokli un redzējumu par Jūrmalu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Jūrmala startēs titula “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” iegūšanai

Jūrmalas pilsēta gatavos pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma iegūšanai 2027. gadā, – 29. oktobra sēdē nolēma Jūrmalas domes deputāti. 

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020