Caurlaides
Caurlaides iebraukšanai Jūrmalā

Jūrmalas pašvaldība atgādina, ka par iebraukšanu Jūrmalas īpašā režīma zonā jāsamaksā nodeva 3 eiro apmērā. Lai pie iebraukšanas Jūrmalā neveidotos rindas, autobraucēji aicināti caurlaidi iegādāties elektroniski: portālā epakalpojumi.jurmala.lv, ar “Mobilly”, “EuroPark” vai “Citadele” mobilo aplikāciju starpniecību. Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, ir iespēja pieteikties caurlaides atgādinājuma saņemšanai e-pastā, piereģistrējoties tīmekļvietnē www.jurmala.lv.

IEGĀDĀTIES CAURLAIDI

PĀRBAUDĪT CAURLAIDES DERĪGUMU

PIETEIKTIES ATGĀDINĀJUMA SAŅEMŠANAI

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā, līdz plkst.23.59, vai pirms tam. Ar dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.

Vēršam uzmanību! Gadījumos, kad maksas zona tiek šķērsota, lai nokļūtu pilsētas daļās, kurās nav maksas zona (piemēram, Kauguros vai Ķemeros), braucot atpakaļ nākamajā dienā cauri maksas zonai, nevis pa apvedceļu, ir jāiegādājas caurlaide.

Caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties nevar, tajos iespējams maksāt tikai ar maksājumu karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem. Ar skaidru naudu par caurlaidi joprojām var samaksāt caurlaižu automātos pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles (Turaidas ielā 1), Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. 

Ja aizmirsies samaksāt par caurlaidi

Ja aizmirsies samaksāt par caurlaidi, to var izdarīt vēl arī nākamajā dienā. Iegādājoties caurlaidi nākamajā dienā pēc iebraukšanas (līdz plkst. 23.59), nodevas samaksu var veikt tikai e-pakalpojumu portālā epakalpojumi.jurmala.lv (kalendārā jāizvēlas vakardienas datums) vai darba dienās klātienē – Jūrmalas valstspilsētas administrācijas kasē (Jomas iela 1/5) vai Tūrisma informācijas centrā (Lienes ielā 5).

Aicinām pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā

Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, ir iespējams pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā. Ja transportlīdzeklis būs iebraucis Jūrmalā un tam nebūs iegādāta caurlaide, piereģistrētajā e-pastā tās pašas dienas vakarā tiks nosūtīts atgādinājums, lai varētu paspēt iegādāties caurlaidi un nebūtu jāsaņem sods. Pieteikties atgādinājuma saņemšanai var tīmekļvietnē www.jurmala.lv sadaļā “Caurlaides”.

Autostāvvietas Jūrmalā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Iebraukšanas nodevu nemaksā un bez caurlaides īpaša režīma zonā Jūrmalā var iebraukt elektromobiļi un CSDD reģistrētie transportlīdzekļi, kas pielāgoti vadītājam invalīdam.

Caurlaižu iegādes kontrole ir pilnībā automatizēta. Videotehniskās ierīces fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numuru, un vēlāk datubāzē tiek pārbaudīts, vai transportlīdzeklim iebraukšanas dienā līdz plkst.23.59 ir iegādāta caurlaide. Sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.

Detalizēta informācija par iebraukšanas caurlaidēm pieejama Jūrmalas pašvaldības tīmekļvietnē www.jurmala.lv sadaļā “Caurlaides”.

Satiksmes ierobežojumi

Autovadītāju ievērībai – notiek Dzintaru pārvada pārbūve, tādēļ satiksme uz pārvada tiek organizēta pa vienu joslu. Autobraucēji aicināti pievērst uzmanību satiksmes organizācijas izmaiņām un rēķināties, ka nokļūšanai galamērķī var būt nepieciešams vairāk laika, nekā sākotnēji plānots.