image
Dāvis no Ķemeriem uzvar konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”

Dāvis Balandiņš mācās Ķemeru pamatskolas 9. klasē. Šajā mācību gadā pieteicās televīzijas erudīcijas spēlei “Gudrāks, vēl gudrāks” un, vairāku mēnešu garumā piedaloties atlases kārtās, kļuva par tās uzvarētāju. Arī mazākas skolas var!

pirmdiena, 27.janvāris, 2020
image
Dāvis no Ķemeru pamatskolas cīnīsies “Gudrs, vēl gudrāks” finālā

Aicinām noskatīties un turēt īkšķus par Ķemeru pamatskolas 9.klases skolnieku Dāvi Balandiņu TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā piektdien, 24.janvārī, LTV1 plkst. 19.10!

trešdiena, 22.janvāris, 2020
image
Aicina uz iedvesmas un piedzīvojumu stāstu vakariem

Pirmo reizi “Bezbailīgo stāstu vakars” Jūrmalā notiks 28.janvārī plkst.18.30 Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra telpās Raiņa ielā 50-40. Šī vakara tēma –  “Stopošanas brīvība”.

piektdiena, 17.janvāris, 2020
image
Apbalvoti konkursa ''Jūrmalas Gada jaunietis 2019'' laureāti

Piektdien, 6.decembrī, Pumpuru vidusskolā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī Jūrmalas Jauniešu gada balle, kurā tika apbalvoti konkursa “Jūrmalas Gada jaunietis 2019” uzvarētāji.

pirmdiena, 9.decembris, 2019
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina audzēkņu papildu uzņemšanu

Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina audzēkņu papildu uzņemšanu sakarā ar to, ka audzēkņu plūsmas rezultātā ir radušās brīvas vietas. 

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
Ekoskolu bērni iepazīst Latvijas putnus

26.novembrī Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā satikās pirmsskolas vecuma bērni no divām pilsētas ekoskolām – Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" un sākumskolas "Taurenītis". 

ceturtdiena, 28.novembris, 2019
image
Godinās Gada jauniešus un Gada brīvprātīgos

6.decembrī plkst. 17.00 Pumpuru vidusskolā norisināsies “Jūrmalas jauniešu gada balle 2019”, kurā godinās Jūrmalas Gada jauniešus un Gada brīvprātīgos, kā arī jaunieši diskutēs par vēlamajām 2020. gada aktivitātēm un iespējām.

trešdiena, 27.novembris, 2019
image
Jūrmalas Mākslas skolā skatāma audzēkņu darbu izstāde "Jūrmala"

Jūrmalas Mākslas skola Jūrmalas pilsētas jubilejai sāka gatavoties jau septembra pirmajā nedēļā, kad tika darināts viens no pilsētas simboliem – kaijas, kā arī pētīta Jūrmalas arhitektūra un daba, radot grafiskus miniatūru zīmējumus.

otrdiena, 19.novembris, 2019
image
Kopīgi svētki bērniem un senioriem

Pilsonisko apziņu pret savu dzimto vietu un cieņpilnu attieksmi pret vecāko paaudzi veidojam kopš bērnības.

piektdiena, 15.novembris, 2019
image
Mežmalas un Lielupes skolu skolēni kopā svin Mārtiņdienu

Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas un Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas skolēni ir iesaistījušies  British Council un Rīgas izglītības un informatīvi metodiskā centra kopprojektā “Darīt kopā!” (“Building Trust through Collaboration”).

pirmdiena, 11.novembris, 2019
Ielādēt vairāk