image
Uzsākts nākamais projekta “PuMPuRS” īstenošanas semestris

Šī gada sākumā tika uzsākts projekts “PuMPuRS”, kura ietvaros Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu 5.–12.klašu izglītojamie saņēma atbalstu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai.

pirmdiena, 7.oktobris, 2019
image
Debašu nodarbība Jūrmalas jauniešiem

Ikviens Jūrmalas jaunietis, kurš vēlās apgūt argumentācijas prasmes, pārvarēt bailes runāt auditorijas priekšā un iemācīties aizstāvēt savu viedokli, tiek aicināts apmeklēt Debašu nodarbību, kas norisināsies trešdien, 9.oktobrī, plkst.17.00 Raiņa ielā 50–40 Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā.

piektdiena, 4.oktobris, 2019
image
Jaunieši apgūst mūžizglītības prasmes

13.septembrī Dzintaru Mežaparkā norisinājās jau ceturtā Jūrmalas Jauniešu diena. Tās mērķis bija veicināt jaunatnes darba popularizēšanu Jūrmalas pilsētā, kā arī stiprināt Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu un skolēnu pašpārvalžu savstarpējo sadarbību jaunatnes darba īstenošanā.

trešdiena, 25.septembris, 2019
image
Aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai

Līdz 4.oktobrim aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai Jūrmalā. Programmas mērķis – dot iespēju jauniešiem pilnveidoties vides izglītības jomā un uzrunāt vienaudžus par vides tēmām.

otrdiena, 24.septembris, 2019
image
Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos un grafikos

Sākot no 30.septembra stāsies spēkā izmaiņas skolēnu autobusa 6. maršrutā un laika grafikā; 1.un 2.oktobrī mainīti skolēnu autobusu  Nr. 3., 5., 6. maršruti.  

pirmdiena, 23.septembris, 2019
image
Jūrmalas skolēni piedalās “Olimpiskajā dienā”

20. septembrī 3004 Jūrmalas skolēni piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas organizētajā “Olimpiskajā dienā 2019”. Šogad “Olimpiskās dienas” devīze bija “Nāc un vingrot sāc!”.

pirmdiena, 23.septembris, 2019
image
Medijpratības iniciatīva "Pilna Doma" viesosies Jūrmalā

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu skolās atgriežas medijpratības iniciatīva "Pilna Doma", kurā var piedalīties ikviens 10.–11. klases skolēns un pedagogs. Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos divos gados, Latvijas labākie žurnālisti dosies uz skolām, lai klātienes nodarbībās tiktos ar skolēniem. 

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
Nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērniem ar īpašām vajadzībām vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem un viņu draugiem tiek rīkota integrēta dienas nometne. Dalība nometnē ir bez maksas.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Jūrmalas Mākslas skola uzsāk jauno mācību gadu ar trim izstādēm

Ar Jūrmalas Mākslas skolas skolotāju darbu izstādi skolas izstāžu zālē, Mākslas skolas audzēkņu noslēgumu darbu izstādi “Pagalms” Jūrmalas pilsētas domes foajē un skolas audzēkņu, pedagogu un mākslinieku dekorētu papīra putnu izstādi “Kaija” Dubultu kultūras kvartālā – Jūrmalas Mākslas skolas 2. stāvā, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas foajē un Dubultu bērnu bibliotēkā – ir aizsākts jaunais mācību gads.

pirmdiena, 9.septembris, 2019
Starptautiska pieredze cilvēktiesību jautājumos

Šajā vasarā Austrijas galvaspilsētā Vīnē notika starptautisks seminārs, ko rīkoja Austrijas nacionālā aģentūra Erasmus+ programmas Jaunatne darbībā un Eiropas solidaritātes korpuss ietvaros, sadarbojoties ar Latvijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

piektdiena, 6.septembris, 2019
Ielādēt vairāk