SLOKA–MAJORI

Sākot no 30.septembra stāsies spēkā izmaiņas skolēnu autobusa 6. maršrutā un laika grafikā.

Informāciju, lūdzu, skatīt zemāk!

Spēkā no 30.09.2019.

Pienākšanas laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.42

Lauku iela

 

07.43

Ganību iela

 

07.45

Kauguru vidusskola

Kauguru vidusskola

07.47

TC Kauguri

 

07.48

Nometņu iela

 

07.49

Zīmuļu parks

 

07.50

Kauņas ielas

 

07.51

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.53

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.54

Tirzas iela

 

07.55

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija-Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07.56

Zīmuļu parks

 

07.58

Kauguru tirgus

 

07.59

t/c Līgo

 

08.01

Lauku iela

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

08.02

Telšu iela

 

08.04

Talsu pagrieziens

 

08.05

Ventspils pagrieziens

 

08.05

Nemo

 

08.07

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

08.08

Vaivari

 

08.10

Asari

 

08.11

Bērzu iela

 

08.12

Melluži

 

08.13

Puķu iela

 

08.14

Mellužu estrāde

 

08.15

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.16

Raiņa priedes

 

08.17

Jaundubulti

 

08.18

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.21

Kļavu iela

 

08.23

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.24

Aspazijas muzejs

 

08.25

Jūrmalas dome

 

08.27

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.29

Smilšu iela

Majoru vidusskola