5.maršruts
Kategorija: Skolēnu autobusi

KAUGURI-MAJORI-BUĻĻUCIEMS-DUBULTI (caur VALTERIEM, agrais)

 

 

 Laiks

Pieturvieta

Skola

6.50

Lauku iela

 

6.53

Ganību iela

 

6.54

Raiņa iela

Kauguru vidusskola

6.55

TC “Kauguri”

 

6.56

Nometņu iela

 

6.57

Zīmuļu parks

 

6.59

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

7.00

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

7.02

Jēkabpils iela

 

7.03

Kauguru vidusskola

 

7.04

Sloka

 

7.06

Asfalta rūpnīca

 

7.07

Tehnoinform

 

7.08

Atbalss iela

 

7.09

Zaļā iela

 

7.10

Kapsēta

 

7.11

Attīrīšanas iekārtas

 

7.12

Krastciems

 

7.13

Briežu iela

 

7.14

Čiekuru iela

 

7.15

Olgas iela

 

7.17

Valteri

 

7.18

Tērces iela

 

7.20

Lūšu iela

 

7.22

Dārzu iela

 

7.27

Mellužu estrāde

 

7.29

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

7.30

Raiņa priedes

 

7.31

Jaundubulti

 

7.32

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/

Lielupes pamatskola

7.33

Kļavu iela

 

7.35

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

7.36

Aspazijas muzejs

 

7.37

Jūrmalas dome

 

7.38

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

7.40

Smilšu iela

Majoru vidusskola

7.52

Buļļuciems

 

7.59

Bulduri

 

8.05

Smilšu iela

Majoru vidusskola

8.09

Lielupes iela

Jaundubultu vidusskola/

Lielupes pamatskola

8.12

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

 

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2021
PILSĒTAS KARTE