Lai palielinātu skolēnu drošību ceļā uz skolu, Jūrmalas skolēniem tiek nodrošināts autobuss. Skolēnu autobusi ir dzeltenā krāsā, autobusa priekšpusē uz elektroniskā tablo ir norāde “Skolēni”. Lai izmantotu skolēnu autobusu, pie elektroniskā datu nolasītāja jāautorizē viedkarte “Skolēna apliecība”. Skolēnu autobuss apstājas autobusa pieturvietās pie izglītības iestādēm un maršruta pieturvietās, ja tur ir skolēni.

1.maršruts. Ķemeri–Majori

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.15

Ķemeru skola

Ķemeru pamatskola

07.16

Bišu iela

 

07.17

Sanatorija "Ķemeri"

 

07.18

Meža māja

 

07.18

Vēršupīte

 

07.23

Melnezers

 

07.24

Vecslocene

 

07.26

Jaunķemeri

 

07.27

Sanatorija "Jaunķemeri"

 

07.32

Raiņa iela / Talsu šos.

Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola

07.33

Ganību iela

 

07.34

Telšu iela

 

07.37

Mežmalas vidusskola

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

07.42

Jurģu iela

 

07.45

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.47

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.50

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07.53

SAIVA

 

07.56

Kauguru tirgus

 

07.57

t/c Līgo

 

07.58

Lauku iela

 

07.59

Telšu iela

 

08.01

Talsu pagrieziens

 

08.02

Ventspils pagrieziens

 

08.02

Nemo

 

08.06

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

08.07

Vaivari

 

08.10

Asari

 

08.12

Bērzu iela

 

08.15

Melluži

 

08.16

Puķu iela

 

08.18

Mellužu estrāde

 

08.18

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.19

Raiņa priedes

 

08.21

Jaundubulti

 

08.23

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.25

Kļavu iela

 

08.27

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.30

Aspazijas muzejs

 

08.31

Jūrmalas dome

 

08.33

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.36

Smilšu iela

Majoru vidusskola

 

2.maršruts. Kauguri–Majori–Kauguri (pa P128)

Laiks

Autobusa pieturvieta 

Skola

07.15

TC “Kauguri”

 

07.18

Tirgus Kauguri

 

07.20

t/c Līgo

 

07.22

Lauku iela

 

07.22

Telšu iela

 

07.23

Talsu pagrieziens

 

07.24

Ventspils pagrieziens

 

07.24

Nemo

 

07.26

NRC "Vaivari"

 

07.27

Vaivari

 

07.28

Asari

 

07.29

Bērzu iela

 

07.30

Melluži

 

07.30

Puķu iela

 

07.31

Mellužu estrāde

 

07.32

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07.33

Raiņa priedes

 

07.35

Jaundubulti

 

07.36

Lielupes iela

 

07.37

Kļavu iela

 

07.39

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

07.41

Aspazijas muzejs

 

07.42

Jūrmalas dome

 

07.44

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07.46

Smilšu iela

Majoru vidusskola

07.48

Jāņa Pliekšāna iela

 

07.51

Dzintaru koncertzāle

 

07.52

Jāņa Pliekšāna iela

 

07.53

Smilšu iela

 

07.54

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07.56

Jūrmalas dome

 

07.57

Aspazijas muzejs

 

07.59

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.00

Dubultu poliklīnika

 

08.02

AS "Jūrmalas celtnieks"

 

08.03

Jūrmalas siltums

 

08.05

SIVA koledža

SIVA Koledža

08.05

Salas iela

 

08.06

CSDD

 

08.08

Druvu iela

 

08.09

Dārziņi

 

08.10

Ezeru iela

 

08.12

Dārzu iela

 

08.12

Lūšu iela

 

08.15

Tērces iela

 

08.17

Valteri

 

08.17

Olgas iela

 

08.18

Čiekuru iela

 

08.20

Briežu iela

 

08.21

Krastciems

 

08.22

Attīrīšanas iekārtas

 

08.24

Kapsēta

 

08.25

Zaļā iela

 

08.26

Atbalss iela

 

08.27

Tehnoinform

 

08.28

Asfalta rūpnīca

 

08.30

Slokas AO

 

08.32

Jēkabpils iela

 

08.35

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

08.40

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Jūrmalas sākumskola “Atvase”

 

3.maršruts. Kauguri–Majori caur Valteriem

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

06.50

Lauku iela (Maxima “Kauguri”)

 

06.53

Ganību iela

 

06.56

Raiņa iela

 

07.00

TC “Kauguri”

 

07.01

Nometņu iela

 

07.03

SAIVA

 

07.05

Kauņas iela

 

07.08

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.10

Jēkabpils iela

 

07.11

Raiņa iela (Ventspils šoseja)

 

07.12

Slokas AO

 

07.13

Asfalta rūpnīca

 

07.14

Tehnoinform

 

07.15

Atbalss iela

 

07.16

Zaļā iela

 

07.17

Kapsēta

 

07.19

Attīrīšanas iekārtas

 

07.20

Krastciems

 

07.21

Briežu iela

 

07.23

Čiekuru iela

 

07.24

Olgas iela

 

07.25

Valteri

 

07.26

Tērces iela

 

07.28

Lūšu iela

 

07.30

Dārzu iela

 

07.35

Mellužu estrāde

 

07.37

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07.38

Raiņa priedes

 

07.39

Jaundubulti

 

07.41

Lielupes iela

 

07.42

Kļavu iela

 

07.44

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

07.45

Aspazijas muzejs

 

07.47

Jūrmalas dome

 

07.48

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07.50

Smilšu iela

Majoru vidusskola

 

4.maršruts. Kauguri–Majori caur Valteriem

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.30

Lauku iela (Maxima “Kauguri”)

 

07.32

Ganību iela

 

07.33

Raiņa iela

 

07.35

TC “Kauguri”

 

07.36

Nometņu iela

 

07.37

SAIVA

 

07.39

Kauņas iela

 

07.41

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.43

Jēkabpils iela

 

07.45

Raiņa iela [Ventspils šoseja]

 

07.46

Slokas AO

 

07.47

Asfalta rūpnīca

 

07.48

Tehnoinform

 

07.49

Atbalss iela

 

07.50

Zaļā iela

 

07.52

Kapsēta

 

07.55

Attīrīšanas iekārtas

 

07.56

Krastciems

 

07.57

Briežu iela

 

07.58

Čiekuru iela

 

08.00

Olgas iela

 

08.01

Valteri

 

08.02

Tērces iela

 

08.05

Lūšu iela

 

08.07

Dārzu iela

 

08.13

Mellužu estrāde

 

08.15

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.16

Raiņa priedes

 

08.18

Jaundubulti

 

08.20

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.21

Kļavu iela

 

08.23

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.25

Aspazijas muzejs

 

08.26

Jūrmalas dome

 

08.28

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.30

Smilšu iela

Majoru vidusskola