image
Jūrmalas Mākslas skolas ēka ieguvusi 2. vietu ilgtspējīgāko ēku konkursā

Latvija ir vienīgā starp Baltijas valstīm, kur jau ceturto gadu pēc kārtas tiek organizēts konkurss par ilgtspējīgāko jeb citiem vārdiem – vērtīgāko ēku.

pirmdiena, 26.septembris, 2016
image
SIA „Jūrmalas siltums” pagarina izludināto akciju par parādu nomaksu

SIA „Jūrmalas siltums” pagarina izludināto akciju par parādu nomaksu un kavējuma naudas uzrēķina atcelšanu līdz 2016.gada 31.oktobrim.

trešdiena, 21.septembris, 2016, plkst. 14.10
image
Donoru diena Jūrmalā

Jūrmalas pilsētas domes Mazajā zālē 4.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 tiek laipni aicināti asins donori, lai, ziedojot vien dažas minūtes laika un daļiņu no sevis, palīdzētu kādam, kam tas ir ļoti nepieciešams! 

otrdiena, 20.septembris, 2016
image
Jūrmalā sākas Veselības mēnesis

Jau trešo gadu Jūrmalā rudens tiek sagaidīts ar pasākuma ciklu, kas veltīts veselībai un labsajūtai. Šogad veselībai veltītie pasākumi notiks mēneša garumā no 25.septembra līdz 23.oktobrim. Veselības mēneša laikā ikviens bez maksas varēs apmeklēt nūjošanas, ciguna, pludmales fitnesa, fizioterapijas, jogas un daudzas citas nodarbības, piedalīties mākslas un mūzikas terapijās, meistarklasēs par veselīgu dzīvesveidu, kā arī veikt veselības profilaktiskās pārbaudes. Kopumā Jūrmalas Veselības mēnesī pieejamas vairāk nekā 70 aktivitātes un pakalpojumi.

otrdiena, 20.septembris, 2016
image
Pastāsti Jūrmalai par saviem vecvecākiem

Uzraksti stāstu “Mana vecmāmiņa/mans vectētiņš prot visu!” un dod iespēju saviem stāsta varoņiem saņemt balvas!

pirmdiena, 19.septembris, 2016
image
Aicina pieteikties naturalizācijas kursiem

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina interesentus pieteikties naturalizācijas procesam veltītiem kursiem.

piektdiena, 16.septembris, 2016
image
Ir sākusies pieteikšanās naturalizācijas kursiem

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt pilsonības iegūšanas procesam veltītu Informācijas dienu šī gada 14. septembrī plkst. 19.00 Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110.

otrdiena, 13.septembris, 2016
image
Par 2017.gada zvejas rīku skaita pieprasījumu un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu

Jūrmalas pilsētas dome aicina pieteikties 2017.gada rūpnieciskās zvejas tiesību nomai – nepieciešamajam zvejas rīku skaitam zvejošanai Rīgas jūras līča piekrastē Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā.

pirmdiena, 12.septembris, 2016
image
Aicina iesaistīties akcijā “Nāc ar savu sēni!”

Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus iesaistīties akcijā “Nāc ar savu sēni!”. Tā notiks 17.septembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 Dabas izglītības centrā “Meža māja”, Ķemeros.

pirmdiena, 12.septembris, 2016
image
Labiekārtota vide pašu spēkiem

Ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursā publiskās vides labiekārtošanai un infrastruktūras attīstībai šogad īstenoti vairāki projekti.

ceturtdiena, 8.septembris, 2016
Ielādēt vairāk