Sestdien, 23. aprīlī, Lielās Talkas dienā Dabas aizsardzības pārvalde aicina pievienoties talkai Jaunķemeros, kur būs iespēja piedalīties dažādos piekrastes apsaimniekošanas un sakopšanas darbos.

image

Talkosim piekrastes meža un kāpu teritorijā, padarot to pievilcīgāku apmeklētājiem – izvāksim teritorijā esošas veco soliņu atliekas, kā arī atjaunosim nolietoto informatīvo plākšņu konstrukcijas. Savāksim arī ziemas laikā uzkrājušos atkritumus un veiksim citus nepieciešamos apsaimniekošanas darbus.

 

Pulcēšanās plkst. 10.00 pie restorāna “Neptūns” stāvlaukuma (Jūrmala, Jaunķemeri, Jaunķemeru ceļš 1)    . Google karte http://www.restoransneptuns.lv/kontakti/ . Precīza talkošanas vieta apskatāma http://www.talkas.lv mājaslapā http://www.talkas.lv/?page=594

 

Lai plānotu pasākuma norisi, aicinām talkot gribētājus pieteikties talkai, rakstot uz e-pastu rita.araja@daba.gov.lv vai zvanot pa tel. 28262608 līdz 21. aprīlim – ceturtdienai.
 

Līdzi lūgums ņemt izturīgus cimdus un, ja iespējams, savus darbarīkus – grābekļus, lielās dārza šķēres u.c.

 

Talku organizē Dabas aizsardzības pārvalde Eiropas Savienības LIFE programmas projekta “LIFE Ekosistēmu pakalpojumi” ietvaros sadarbībā ar restorānu “Neptūns”.

Jau ziņots, ka “Lielā Talka” šogad norisināsies 23.aprīlī visā Latvijā vienlaicīgi no plkst. 9.00 līdz 15.00. Šogad Lielās Talkas dienas sauklis ir “Latvijai BŪT zaļai!”.