image
Jūrmalai – publisko pakalpojumu godalga

Jūrmala ieguvusi trešo vietu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā konkursā „Publisko pakalpojumu gada balva 2016”.

ceturtdiena, 20.oktobris, 2016
image
Jūrmala – ilgtspējīgs un „zaļš” tūrisma galamērķis

Jūrmalas balvām un atzinībām pievienojusies vēl viena – kūrortpilsēta atzīta par vienu no simt ilgtspējīgākajiem un „zaļākajiem” tūrisma galamērķiem pasaulē.

ceturtdiena, 20.oktobris, 2016
image
Deputāti nobalso par G.Trukšņa atbrīvošanu no amata

Ceturtdien, 13.oktobrī, Jūrmalas pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti nobalsoja par Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa atbrīvošanu no amata. Šobrīd domes priekšsēdētāja pienākumus pilda domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.

ceturtdiena, 13.oktobris, 2016
image
Pirmo reizi pasniegs Sabiedriskā labuma balvu

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina līdz 10. novembrim pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai. Jūrmalā tā tiks pasniegta pirmo reizi.

pirmdiena, 17.oktobris, 2016
image
Jūrmalā viesojas Terračīnas delegācija

29. septembrī Jūrmalā viesojās sadraudzības pilsētas Teračīnas (Itālijā) pašvaldības un uzņēmēju  pārstāvji.

piektdiena, 7.oktobris, 2016
image
Atklāts publiskā jahtkluba “Jūrmala” administrācijas centrs

30. septembrī Jūrmalā, Tīklu ielā 10, Jūrmalas ostas pārvalde atklāja publiskā jahtkluba “Jūrmala” administrācijas centru. 

pirmdiena, 3.oktobris, 2016
image
Jūrmala piedalās medicīnas tūrisma izstādē „MedShow” Maskavā

No 2016.gada 30.septembra līdz 1.oktobrim tirdzniecības centrā Tišinka, Maskavas centrā norisinās medicīnas tūrisma starptautiskā izstāde „MedShow”, kurā Jūrmalas kūrortpilsēta piedalās Latvijas veselības tūrisma klastera stendā kopā ar vadošo medicīnas klīniku apvienību „Baltic care”.

pirmdiena, 3.oktobris, 2016
image
No 1.oktobra par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā

No sestdienas, 1. oktobra, līdz nākamā gada 1.aprīlim nav jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā. Iebraukt bez maksas kūrortpilsētā rudens un ziemas periodā var jau ceturto gadu.

piektdiena, 30.septembris, 2016
image
Jūrmalas uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes, LDDK un LIAA pārstāvjiem

28. septembrī, plkst. 16.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Majoros Pliekšāna iela 5/7 notiks Jūrmalas pilsētas domes organizēta tikšanās ar Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvjiem. 

ceturtdiena, 22.septembris, 2016
image
Piesakiet pretendentus Jūrmalas Goda zīmei!

Vēl līdz piektdienai, 14.oktobrim, var pieteikt pretendentus augstākajam Jūrmalas pilsētas apbalvojumam – Goda zīmei un titulam “Goda jūrmalnieks”. 

 

Lai izteiktu atzinību par iedzīvotāju ieguldījumu Jūrmalas pilsētas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā, Jūrmalas pilsētas dome 2015. gadā nodibināja augstāko apbalvojumu – Goda zīmi. Arī šogad aicinām pieteikt pretendentus apbalvojuma piešķiršanai.

Goda zīme kopā ar titulu „Goda jūrmalnieks” un 5000 eiro naudas balvu tiek pasniegta Latvijas valsts proklamēšanas gadadienai veltītā pasākumā.

piektdiena, 16.septembris, 2016
Ielādēt vairāk