image
Apkures sezona Jūrmalā sākusies ar siltuma tarifa samazinājumu

Apkures sezonu Jūrmalā jau šoruden uzsākta ar jūtamu tarifa samazinājumu. SIA „Jūrmalas siltums” prognozē, ka jaunā šķeldas katlumāja ļaus samazināt to vēl vairāk.

ceturtdiena, 27.oktobris, 2016
image
“Drošības dienas” laikā Jūrmalā pirmo reizi tiek aizvadīta “Zvaigžņu spēle” basketbolā

Valsts policijas Jūrmalas iecirknis 20.oktobrī organizēja “Drošības dienu” Jūrmalas skolu skolēniem, kuras laikā pirmo reizi tika aizvadīta Zvaigžņu spēle basketbolā starp apvienoto Jūrmalas operatīvo dienestu komandu un apvienoto Jūrmalas skolu 12. klašu skolēnu komandu.

ceturtdiena, 27.oktobris, 2016
image
Jūrmalā tiks atzīmētā Pasaules Ergoterapijas diena

27.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Ergoterapijas diena. Šogad Latvijas ergoterapeiti ir izvēlējušies tēmu „Nodarbju līdzsvars un veselība”,  lai sabiedrībā aktualizētu jautājumu par līdzsvarotu iesaisti ikdienas nodarbēs, kas ietekmē ikvienas personas veselību un labklājību. 

 

trešdiena, 26.oktobris, 2016
image
Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus pieteikt izstādes 2018.gadam

Lai nodrošinātu  daudzveidīgas un kvalitatīvas profesionālās mākslas pieejamību Jūrmalas pilsētā, iepazīstinātu ar mākslas vēsturiskajām un mūsdienu izpausmēm, akcentējot laikmetīgos procesus, Jūrmalas pilsētas muzejs iedibina atklātu ikgadēju izstāžu projektu konkursu.

trešdiena, 26.oktobris, 2016, plkst. 15.19
image
Pasaules tūres ietvaros Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no spilgtākajiem džeza ģitāristiem - Džulians Leidžs ar trio

12. novembrī plkst.19:00  ciklā Jūrmala Jazz pirmo reizi Latvijā Pasaules tūres ietvaros ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no spilgtākajiem amerikāņu džeza ģitāristiem - Džulians Leidžs ar trio.

trešdiena, 26.oktobris, 2016
image
Šodien plkst. 15.00 notiks trauksmes sirēnu pārbaude

Šodien, 25.oktobrī, plkst. 15.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

otrdiena, 25.oktobris, 2016, plkst. 12.22
image
27. oktobrī mainīts Dzimtsarakstu nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks

27. oktobrī Dzimtsarakstu nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks no plkst. 15.30 – 18.00. Miršanas reģistrācijas gadījumos, lūdzu zvanīt, tālr. 67752332. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

pirmdiena, 24.oktobris, 2016
image
Ar Rallijs Latvija finišu noslēdzas Latvijas rallija čempionāta 2016. gada sezona

23.oktobrī ar pieciem ātrumposmiem Jūrmalā, Tukumā un Biķernieku trasē noslēdzās Latvijas rallija čempionāta finālposms – "Rallijs Latvija", kura izskaņā par sacensību uzvarētāju kļuva 16 gadus jaunais somu rallija talants Kalle Rovanpere. Tādējādi somu rallija talants kļuva arī par 2016. gada Latvijas rallija čempionu prestižākajā pilnpiedziņas auto ieskaites klasē LRČ1! Prestižo Aleksandra Karamiševa ceļojošo balvu otro gadu pēc kārtas saņēma Jānis Vorobjovs!

pirmdiena, 24.oktobris, 2016
image
Pirmo reizi norisināsies orientēšanās sacensības “Jūrmalas rogainings”

29. oktobrī Jūrmalā pirmo reizi norisināsies orientēšanās sacensības “Jūrmalas rogainings”, kas jūrmalniekiem un pilsētas viesiem piedāvās iepazīt Jūrmalas pilsētas apvidu, meklējot dabā izvietotus kontrolpunktus.

piektdiena, 21.oktobris, 2016
image
Jūrmalas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Itālijas iedvesmotie"

Itāļu valodas nedēļas pasaulē ietvaros 19.oktobrī Jūrmalas mākslas skolā atklāja audzēkņu darbu izstādi "Itālijas iedvesmotie", kas tapusi sadarbībā ar Itālijas vēstniecību Rīgā.

ceturtdiena, 20.oktobris, 2016
Ielādēt vairāk