image
“Jūrmalas vakanču gadatirgus 2017” aicina pieteikties darba devējus

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina darba devējus pieteikties „Jūrmalas vakanču gadatirgum 2017”, kas norisināsies 21.martā Kauguru kultūras namā. 

trešdiena, 22.februāris, 2017
image
No 1. marta varēs pieteikties tirdzniecības atļauju saņemšanai

No šā gada 1. marta varēs pieteikties tirdzniecības atļauju saņemšanai Jomas ielā, Vienības prospektā un Dzintaru mežaparkā.

otrdiena, 21.februāris, 2017
image
Jūrmala tiks pārstāvēta Dānijas tūrisma izstādē “Danish Travel Show”

24.–26.februārī Dānijas pilsētā Herningā norisināsies tūrisma izstāde “Danish Travel Show”, kurā jau otru gadu pēc kārtas tiks prezentēta Jūrmalas kūrortpilsēta. Jūrmalas stendā būs sastopami Jūrmalas tūrisma informācijas centra, kā arī kūrortviesnīcu “Hotel Jūrmala SPA”, “Amber SPA Hotel” un “SemaraH Hotel Lielupe” pārstāvji.

otrdiena, 21.februāris, 2017
image
Publikācija par līguma slēgšanu

Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 16.februārī ir pieņēmusi lēmumu Nr.43 “Par līguma slēgšanu”, ar kuru nolemts slēgt līgumu ar pretendentiem par nodevas par vienreizējo iebraukšanu ar transportlīdzekli Jūrmalas pilsētas īpašā režīma zonā samaksas iespēju un vienreizējās iebraukšanas atļaujas saņemšanu nodevas maksātājiem, izmantojot mobilo pakalpojumu sniedzēju elektronisko norēķinu sistēmu.

pirmdiena, 20.februāris, 2017
image
Jūrmalas iebraukšanas caurlaižu saņemšana būs ērtāka un vienkāršāka

Tāpat kā katru gadu arī šogad laikā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim būs spēkā noteikta kārtība transportlīdzekļu iebraukšanai īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā. 

piektdiena, 3.februāris, 2017
image
Izsludināts arhitektūras metu konkurss bijušā ugunsdzēsēju depo pārveidei par Valteru sabiedrisko centru

Jūrmalas pilsētas dome izsludina arhitektūras metu konkursu „Nekustamā īpašuma Valtera prospektā 54, Jūrmalā, pārbūve par Valteru sabiedrisko centru”.

piektdiena, 17.februāris, 2017
image
Jūrmala piedalījās tūrisma izstādē “TOUREST 2017" Igaunijā

10.–12. februārī Tallinā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “TOUREST 2017", kurā Jūrmala tika pārstāvēta atsevišķā stendā. Kopā ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru stendā piedalījās viesnīca “Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA" un kūrortviesnīca "Baltic Beach Hotel”.

otrdiena, 14.februāris, 2017
image
Jūrmalas pilsētas dome aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai

15. februārī visā Latvijā notiks ikgadējā Ēnu diena; arī šogad tajā piedalās Jūrmalas pilsētas pašvaldība.

trešdiena, 1.februāris, 2017
image
Aktuālais par nekustamā īpašuma nodokli 2017. gadā

Tuvojas februāris, kad pašvaldības par aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli informē savus iedzīvotājus. Arī jūrmalnieki, kuri maksā nekustamā īpašuma nodokli, februāra otrajā pusē savās pastkastītēs (vai e-pastā) var gaidīt maksāšanas paziņojumus par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2017. gadam.

ceturtdiena, 26.janvāris, 2017
image
Jūrmala piedalījās tūrisma gadatirgū “ADVENTUR 2017" Lietuvā

20.–22. janvārī Viļņā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “ADVENTUR 2017". 

pirmdiena, 23.janvāris, 2017
Ielādēt vairāk