image
Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola turpina uzņemšanu 1.klasē

2017./2018.mmācību gadā 1.klases audzinātāja būs pieredzes bagātā pedagoģe sākumskolas skolotāja Svetlana Frolova .

piektdiena, 17.marts, 2017
image
Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola turpina uzņemšanu 1. klasē

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola (mazākumtautību  skola) turpina uzņemšanu 1. klasē 2017./2018. m.g. Atvērto durvju diena vecākiem – 31.martā.

image
10 idejas skolēnu brīvlaika pavadīšanai Jūrmalā

Skolēnu brīvlaiks ir lieliska iespēja ģimenēm ar bērniem kopā pavadīt laiku, ļauties piedzīvojumiem un iegūt pozitīvas emocijas. Jūrmalas tūrisma informācijas centrs apkopojis interesantākās brīvā laika pavadīšanas iespējas kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem un jauniešiem.

ceturtdiena, 9.marts, 2017
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskolā - karjeras diena

10. martā plkst. 16.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Lielajā zālē notiks Karjeras diena, kurā viesosies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) zinātniskā un radošā darba prorektore, profesore Anda Beitāne un studiju programmu direkcijas vadītāja vietnieks darbā ar studējošajiem Ainars Šablovskis, kuri informēs un stāstīs par mācību iespējām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

trešdiena, 8.marts, 2017
image
Piesakiet bērnus dienas nometnei pavasara brīvlaikā

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētā dienas nometnē.

otrdiena, 7.marts, 2017
image
Slokas pamatskolas komanda iekļūst Meža olimpiādes finālā

Ir noslēgusies AS “Latvijas valsts meži” Meža olimpiādes konkursa otrā kārta, kurā Slokas pamatskolas 9.klases komanda “Mežači” iekļuvusi 10 finālistu vidū.

piektdiena, 3.marts, 2017
image
Iepazīstot citādo nakts pārgājienos un stāstu vakaros

Mūsdienās jaunieši bieži vien pārāk daudz laika pavada, darbojoties ar savām viedierīcēm, aizraujoties ar tehnoloģijām un absolūti aizmirstot par atpūtu un aktivitātēm dabā un saskarsmi ar citiem cilvēkiem.

ceturtdiena, 2.marts, 2017
image
Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs aicina pieteikties vasaras nometnēm

Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs  aicina pieteikties radošas atpūtas dienas nometnēm 2017. gada vasarā.

trešdiena, 1.marts, 2017
image
Augsts novērtējums ģimnāzijas darbam

Jūrmalas Valsts ģimnāzija saņēmusi Latvijas Universitātes (LU) “Skolu balvu 2016” – tā ir balva par vislielāko skaitu absolventu, kas papildinājuši LU studentu rindas.

otrdiena, 21.februāris, 2017
image
Jūrmalas skolēnu olimpiāde dambretē uzvar sākumskola „Atvase”

Jūrmalas Sporta skola sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi Mežmalas vidusskolas aktu zālē 9. februārī rīkoja Jūrmalas skolēnu olimpiādi dambretē, kurā piedalījās 1.–4. klašu audzēkņi no Jūrmalas pilsētas izglītības iestādēm.

pirmdiena, 20.februāris, 2017
Ielādēt vairāk